Nieszczęśliwy wypadek? Nie żyje mężczyzna

12203.nsmed

Dziś rano, tuż po godzinie 7.00 funkcjonariusze starachowickiej policji otrzymali zgłoszenie, że na ulicy Jadwigi Kaczyńskiej (dawna Krzosa) leży nieprzytomny mężczyzna. Na miejscu niezwłocznie zjawiły się służby, zarówno policjanci jak i zespół ratownictwa medycznego.

- Policjanci otrzymali zgłoszenie o nieprzytomnym mężczyźnie leżącym na ulicy Kaczyńskiej w Starachowicach. Zgłaszająca osoba informowała również, że obok mężczyzny leży rower. 75-letni starachowiczanin został zabrany do szpitala, skąd po kilku godzinach przyszła informacja, że zmarł. Obecni na miejscu zdarzenia policjanci wykonywali czynności, aby ustalić okoliczności zdarzenia. Tym samym ciało zostało zabezpieczone do badań - mówi rzecznik starachowickich policjantów sierżant sztabowy Paweł Kusiak z KPP w Starachowicach. 

Dodane: 14.01.20 | komentarze (8)

Komentarze użytkowników

senior cyklosta | 2020-01-14 17:36:51 napisał(a):

Ilu jescże rowerzystów musi zginąć w tym mieście aby powstała chociaż jedna trasa rowerowa wschód zachód. Jezdżąc tą trasą doświadczyłem wielu zagrożeń: Prawie potrącenie na rondzie, na skrzyżowaniu z Pileckiego i inne jak zajechania i ostre hamowanie przy wjeżdżie pod Sosny. Przy tych zdarzeniach zgłosiłem na policji numery samochodów odmówiono mi przyjęcia zgłoszenia bo nie doszło do nieszczęścia. Przez całe dziesięciolecie zgłaszam bezskutecznie zagrożenia na ul 1 Maja przez wysokie azyle na przejściach aby je tylko złagodzić jest to olewane. A kierowcy wyprzedzają na przejściach po łokciu. Jadąc tą trasą Majówka, Kaczyńskiej, 1 Maja to jeden "surwiwal" a skutki braku ścieżki gdzie od lat są warunki aby ją zbudować, mamy w postaci tragicznej śmierci. I jeszcze nikt za to zaniedbanie nie odpowie.

Do przedmówcy | 2020-01-14 19:01:48 napisał(a):

Po to to Twoje * jak to było zasłabnięcie.... Jest wiele ścieżek rowerowych tylko niewielu z nich korzysta.

Droga | 2020-01-15 07:47:43 napisał(a):

A gdzie te drogi rowerowe żeby dojechać do celu? Tu sto metrów tam sto metrów.
Strach jeździć rowerem po ulicy w tym Mieście.

Mieszkanka | 2020-01-15 08:07:06 napisał(a):

Jak korzystać skoro nie ma bezpiecznych ciągów rowerowych. Przykład Słoneczna i wiele , wiele innych tras, które gdzieś się zaczynają i w pewnym momencie widzisz znak koniec. I co pozostaje? Jazda w strachu czy za chwilę jakiś rozmażony , odważny, silny bo w super autku użytkownik, nie skasuje takiego tam na rowerku. Brak kultury i co za tym odpowiednich przepisów.100% poparcia dla wpisu powyżej "Seniora" oby więcej takich trafnych uwag.

Cd | 2020-01-15 08:13:21 napisał(a):

Ile jeszcze musi zginąć na ulicach TST ludzi, żeby powstała chociaż jedna konkretna trasa rowerowa od - do. A nie jak to jest obecnie krótkie odcinki od - do nikąd. Tyle się pisze, mówi i co? Czy to niemożliwe? A wystarczy chociaż wymalować trasy na istniejących czy remontowanych ulicach pasek dla rowerzystów. Czy to aż tyle? Czy tylko tyle?

do przedmówcy | 2020-01-15 09:26:10 napisał(a):

Za dużo wymagacie od celebryty, on nie musi nic robić, ciemny lud go kocha za to, że jest!!!

senior cyklosta | 2020-01-15 09:33:28 napisał(a):

Dziwię się, że zbierają głos ignoranci ne rozumiejący na czym polega jazda rowerem po mieście w którym ne wyznaczono ani jednej trasy rowerowej (taki wpis jak Droga).
Ci co rozumieją wagę problemu jak Mieszkanka i powyzsży wpis są ignorowani od lat. W całej Polsce w ostatnich latach wybudowano setki kilometrów tras rowerowych a w naszym mieście wydaje się pieniądze na wiele bzdurnych pomysłów a nie na bezpieczeństwo rowerzystów.

Mieszkanka | 2020-01-15 10:13:20 napisał(a):

Dokładnie. A co za tym idzie? To zdrowie, to co dla Nas wszystkich najważniejsze, bez względu na upodobania, przynależności i takie tam. Na nic wszelkie gatki jak zabraknie zdrowia. Po co planowanie w przyszłych inwestycjach parkingów dla rowerów, skoro bezpiecznie nie można dojechać. Więcej tras rowerowych , to mniej spalin w mieście. Gwarantuje, że znaczna liczba mieszkańców przesiądzie się z samochodów na rower. Ja już tak czynię , wielce obecnie ryzykując.

Skomentuj!
Aby dodać komentarz należy potwierdzić akceptację regulaminu
portalu www.starachowice-net.pl, klikając w kwadrat.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
System rejestruje adresy IP. Nadużycia związane z treścią
komentarzy można zgłaszać na: kontakt@starachowice-net.pl
Ostatnie komentarze w serwisie