Nowe stroje dla siatkarzy

9167.nsmed

Siatkarze SMS Absolwenci Starachowice od następnego meczu ligowego zagrają już w nowych strojach klubowych. Oficjalne przekazanie kompletu koszulek i spodenek ufundowanego przez firmę Cerrad odbyło się w starachowickim magistracie.

Prezydent Miasta Starachowice Marek Materek gościł w piątkowe przedpołudnie przedstawicieli starachowickiej siatkówki. Na spotkanie w Urzędzie Miejskim przybyli reprezentanci siatkarskiej drużyny SMS Absolwenci, którzy od tego sezonu rywalizują w czwartej lidze świętokrzyskiej i mają za sobą udaną inaugurację ligową. Gościem Prezydenta Materka i jego Zastępcy Jerzego Miśkiewicza była również, a w zasadzie przede wszystkim, wiceprezes firmy Cerrad Pani Halina Bąk.

Okazją do piątkowego spotkania w starachowickim magistracie było oficjalne przekazanie strojów siatkarskich ufundowanych przez firmę Cerrad dla zawodników starachowickiej drużyny.

- Cieszę się z udziału firmy Cerrad w tym przedsięwzięciu. Nasza firma jest zakochana w siatkówce i teraz tą miłość będziemy okazywać również wobec drużyny starachowickiej. Od następnego meczu będziecie mogli grać już w nowych strojach sportowych i odnosić kolejne zwycięstwa. Grajcie na przysłowiową „piątkę”, tak jak numer tej koszulki, która trzymam w tej chwili w ręce – powiedziała podczas spotkania wiceprezes firmy Halina Bąk.

Na nowych koszulkach siatkarzy SMS Absolwenci Starachowice poza logotypem Cerradu oraz herbem klubu i miasta znajdują się również znaki graficzne pozostałych „przyjaciół starachowickiej siatkówki”.

Swoje wsparcie dla czwartoligowej drużyny okazali również przedstawiciele firmy Star San Duo oraz starachowickie spółki miejskie ZEC oraz PWiK. Przedstawiciele klubu i drużyny dziękują za okazaną pomoc.

Jesteśmy najlepsi

- Dziękuję wszystkim, którzy wspierają inicjatywę rozwoju siatkówki w mieście. Chłopakom natomiast życzę udanych występów w rozgrywkach ligowych i szybkiego awansu do trzeciej ligi – powiedział prezydent Materek.

- Nasza drużyna jest najlepszą ekipą w tej lidze – dodał zastępca prezydenta Jerzy Miśkiewicz.

Piątkowe spotkanie było również okazją do prezentacji drużyny siatkarzy, która w październiku zainaugurowała rozgrywki czwartej ligi świętokrzyskiej od zwycięstwa w Bilczy zespołem Focusu Kielce 3:0.

- Przed nami pracowity listopad. Czekają nas trzy mecze ligowe. Dwa z nich rozegramy na wyjeździe, a już 30 listopada zagramy po raz pierwszy w Starachowicach. W hali sportowej Gimnazjum nr 3 zmierzymy się z zespołem LZS Górno. Już dziś zapraszamy na ten mecz kibiców siatkówki w naszym mieście – zapowiada Michał Dziarmaga, kapitan starachowickiej drużyny.

- Poza ligą w tym miesiącu czekają nas jeszcze towarzyskie turnieje w Skarżysku Kamiennej. Chcemy sprawdzać naszą formę w konfrontacji z najlepszymi ekipami – dodał Dziarmaga.

Trzymamy kciuki za występy naszej drużyny

Terminarz spotkań naszej drużyny

1. mecz – 16.10.2017 (poniedziałek)

Focus Kielce – SMS Absolwenci Starachowice 0:3

2. mecz – 9.11.2017 (czwartek)

Emeryk SK Nowa Słupia – SMS Absolwenci

3.mecz – 17.11.2017 (piątek)

ULKS Chobrzany – SMS Absolwenci

4. mecz – 30.11.2017 (czwartek)

SMS Absolwenci – LZS Górno

5. mecz – 7.12.2017 (czwartek)

SMS Absolwenci – Focus Kielce

6.mecz – 11.01.2018 (czwartek)

SMS Absolwenci – Emeryk SK Nowa Słupia

7. mecz – 18.01.2018 (czwartek)

SMS Absolwenci – ULKS Chobrzany

8. mecz – 22.01.2018 (poniedziałek)

LZS Górno – SMS Absolwenci

Autor: Leszek Kowalski, UM Starachowice

Dodane: 03.11.17

Komentarze użytkowników

Skomentuj!
Aby dodać komentarz należy potwierdzić akceptację regulaminu
portalu www.starachowice-net.pl, klikając w kwadrat.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
System rejestruje adresy IP. Nadużycia związane z treścią
komentarzy można zgłaszać na: kontakt@starachowice-net.pl
Ostatnie komentarze w serwisie