Nowo powstały budynek w Parku Miejskim oraz Chata Baby Jagi wynajęte. Przez kogo?

13602.nsmed

Dzisiaj w Urzędzie Miejskim zostało przeprowadzone postępowania przetargowe na dzierżawę nowo powstałego budynku w Parku Miejskim oraz tzw. Chatki Baby Jagi.

Przypomnijmy, że miasto chce wynająć na 10 lat nowo powstały lokal w Parku Miejskim o powierzchni użytkowej 170,30 m². Kwota wywoławcza miesięcznego czynszu netto: 8 zł/m² oraz tzw. „Chatę Baby Jagi” o powierzchni użytkowej 32,52 m². Kwota wywoławcza miesięcznego czynszu netto: 5,00 zł/m².

„W wyniku przetargów na najem lokalu użytkowego usytuowanego na nieruchomości przy ulicy Rotmistrza Witolda Pileckiego w Starachowicach i lokalu użytkowego usytuowanego na nieruchomościach przy ulicy Radomskiej w Starachowicach, najwyższą stawkę zaproponował Pan Mateusz Dąbrowski prowadzący działalność pod nazwą IMD

Viva UbezpieczeniaReklama

Dla lokalu użytkowego „Chata Baby Jagi” zaproponował 5,50 zł netto/m², dla budynku przy ulicy Radomskiej 8,50 zł netto/m².

Zgodnie z przepisami uczestnik przetargu ma od dziś 7 dni na zaskarżenie czynności przetargowych, po tym czasie oferent zostanie zawiadomiony o możliwości podpisania umowy najmu. Informacja o wyniku przetargów ukaże się za 7 dni w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Starachowicach.” - odpowiada na pytania Redakcji portalu Izabela Wrona z Zespołu Organizacyjnego w starachowickim magistracie. 

Dodane: 17.09.20
Tagi:

Komentarze użytkowników

Cobretti | 2020-09-17 17:12:38 napisał(a):

No to gmina zrobiła interes,niesamowite,że tak można zarabiać ha ha.Umowa na dziesięć lat czyli z prawem pierwokupu.Panu Dąbrowskiemu gratuluję,wie jak robić świetne interesy z samorządem ale zarządzanie majątkiem gminy przez władze to poziom zerowy.Wystarczy porównać ceny najmu lokali np. na olx i to pokazuje jaki to dla gminy świetny interes....W jakim celu te budynki projektowano i budowano,bo już teraz naprawdę nie wiem.Genialny interes,brawo dla najemcy!

Me | 2020-09-17 17:29:06 napisał(a):

No właśnie Cobretti, sam mogłeś wystartować w przetargu i zbijać teraz kokosy na tym biznesie! A tak wszystko stracone!

Cobretti | 2020-09-17 18:02:03 napisał(a):

To ,że wszystko stracone przy takiej umowie to prawda.To,że była jedna oferta świadczy tylko tym,że coś za wąsko ogłaszano te nowiutkie budynki,chociaż może zgodnie z prawem ale o co innego tu chodzi.Oceniam obiektywnie i widzę to co widzę a oczy mam dobre.Jest ogłoszenie lepszego lokalu na Niskiej 37zł/m2,2220 zł za 60 m2.... Nie ma o czym dyskutować,to był chory pomysł od początku. Dwanaście milionów wydadzą i co w zamian? Bunkier jest piękny jak napis "Starachowice" przy wiadukcie albo działka miedzy Galardią a McDonaldem,tam to dopiero zrobiono super ha ha. Ale cena z metra kilka razy niższa niż w biurowcach albo w np. w żółtku ,chyba drożej o kilka złotych będzie w budynku STBS przy Piłsudskiego za powierzchnie mieszkalną. A dyskutować i mieć własnego zdania już nie można w tym mieście,bo czasem mam takie wrażenie ? Nic nie jest dane raz na zawsze,wszystko przemija.Macie inne poglądy na ten temat to też chętnie poczytam,może mnie oświeci.

Do powyżej | 2020-09-17 18:51:34 napisał(a):

Rozhandluje i zostawi to biedne miasto,skazane na całkowite dalsze niszczenie.Starachowiczanie w totalnym bałaganie,brudzie wszechobecnym ale za to z kwiatostanem na wiadukcie i w parku przy kuflu.I to wystarczy tym mało wymagającym wyborcom rozkapryszonego pana.

kontrahent | 2020-09-18 21:03:41 napisał(a):

Faktem jest , że jeżeli wpłynęły tylko dwie oferty od tej samej firmy to znaczy , że coś tu nie gra.Nowe obiekty a zainteresowanie żadne... Czyżby przedsiębiorcy czuli tu porażkę ???

Krzysiek | 2020-09-18 21:59:53 napisał(a):

Interes po byku podebnie jak ze strzelnicą .

Ambaras | 2020-09-20 14:02:24 napisał(a):

Trzeba nie mieć w ogóle poczucia estetyki i smaku żeby przyjąć do realizacji taki projekt! Coś wstrętnego! Przyroda powinna się obrazić! Tyle pięknych budowli powstaje i przypuszczam,że za mniejsze fundusze, a tu proszę objawił się jakiś super architekt z wizją przeciw lotniczą!!!!

Skomentuj!


Ostatnie komentarze w serwisie