Oświadczenie dotyczące korupcji wśród pracowników Juventy-Perfopol

Oświadczenie zarządu klubu Juventa-Perfopol Starachowice w związku z zarzutami o korupcję dotyczącymi pracowników klubu. 

Treść oświadczenia:

„W związku z zarzutami korupcyjnymi w piłce nożnej dotyczącymi m.in. trenera Arkadiusza Bilskiego oraz piłkarzy naszego klubu Macieja Pastuszki i Karola Dreja Zarząd KKS ASPN „Juventa-Perfopol” Starachowice informuje:

Zarzuty korupcyjne w żadnym stopniu nie dotyczą naszego klubu. Ponadto przed zatrudnieniem ani trener Arkadiusz Bilski ani piłkarze Maciej Pastuszka i Karol Drej nie ukrywali ciążących na nich zarzutów. Uważamy jednak, że człowiek nie jest nieomylny i popełnia błędy, a sztuką jest umieć wyciągnąć z nich odpowiednie wnioski. Panowie Bilski i Drej dobrowolnie poddając się karze udowodnili, że nie zamierzają unikać odpowiedzialności i są w stanie ponieść jej wszelkie konsekwencje. Natomiast Pan Pastuszka nie zgadza się ze stawianymi mu oskarżeniami, a do momentu prawomocnego wyroku wydanego przez niezawisły Sąd stosując zasadę domniemania niewinności jest niewinny. Popełnienie błędu w przeszłości nie może skutkować piętnem na całe życie, dlatego uważamy, że każdy człowiek zasługuje na drugą szansę i nadal ma miejsce w społeczności.

Jednocześnie chcemy zdecydowanie podkreślić, że w naszym klubie nie było, nie ma i nie będzie miejsca na korupcję. Każde znane nam działanie wbrew prawu w piłce nożnej będzie bezwzględnie zgłaszane do prokuratury, a wszyscy pracownicy klubu są zobowiązani do współpracy z organami ścigania.

Zarząd
KKS ASPN „Juventa-Perfopol” Starachowice"

Dodane: 01.01.10

Komentarze użytkowników

Skomentuj!
Aby dodać komentarz należy potwierdzić akceptację regulaminu
portalu www.starachowice-net.pl, klikając w kwadrat.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
System rejestruje adresy IP. Nadużycia związane z treścią
komentarzy można zgłaszać na: kontakt@starachowice-net.pl
Ostatnie komentarze w serwisie