Odpowie za handel narkotykami

14442.nsmed

W minioną środę kryminalni ze starachowickiej komendy podczas kontroli drogowej pojazdu marki BMW zabezpieczyli marihuanę i amfetaminę. W sprawie zatrzymany został 32-letni kierowca i jego 31-letni pasażer. Starszy odpowie za udzielania narkotyków, za co grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

3 marca br. na jednej ze starachowickich ulic policjanci przeprowadzili kontrolę pojazdu marki  BMW. W trakcie czynności funkcjonariusze znaleźli w aucie  dwie torebki foliowe. Pierwsza z suszem roślinnym o wadze ponad 40 gramów oraz 11 gramów białego proszku w drugiej. Za kierownicą pojazdu siedział 32-letni mieszkaniec Starachowic, natomiast pasażerem był 31-letni mieszkaniec gminy Mirzec. Wstępna weryfikacja wykazała, że znalezione w aucie środki to marihuana i amfetamina. Ponadto policjanci zabezpieczyli młynek oraz wagę elektroniczną. W samochodzie funkcjonariusze znaleźli jeszcze plastikowe pudełko, w którym znajdowały się tabletki. Mężczyźni zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie.

32-latni mieszkaniec Starachowic usłyszał zarzuty dotyczące udzielania narkotyków w celu osiągnięcia korzyści majątkowych i posiadania narkotyków. Dzisiaj starachowicki sąd zadecydował o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny na okres 3 miesięcy. Grozi mu za to przestępstwo kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Opr. MA

Źródło: KPP w Starachowicach

Dodane: 05.03.21 | Odsłony: 2133 | komentarze (2)

Komentarze użytkowników

Mam | 2021-03-06 22:32:38 napisał(a):

I dobrze

poniżej | 2021-03-07 13:45:09 napisał(a):

Od kiedy to posiadanie wagi jest zabronione? Posiadanie młynka owszem, bo służy do mielenia pieprzu, kawy i innych groźnych substancji, ale waga?

Skomentuj!
Aby dodać komentarz należy potwierdzić akceptację regulaminu
portalu www.starachowice-net.pl, klikając w kwadrat.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
System rejestruje adresy IP. Nadużycia związane z treścią
komentarzy można zgłaszać na: kontakt@starachowice-net.pl
Ostatnie komentarze w serwisie