Ostrzeżenie meteorologiczne na czwartek. Możliwe oblodzenie

14380.nsmed

„Temperatury w województwie wkraczają, już bądź wkroczyły do wartości minusowych, oznacza to że błoto pośniegowe, a także zalegająca na drogach i chodnikach woda będą zamarzać. Stworzy to bardzo niebezpieczne warunki do jazdy i podróży pieszo.” - Ostrzegają prowadzący profil w mediach społecznościowych „Storm Chasers Świętokrzyskie - Ostrzeżenia przed groźnymi zjawiskami”.

Padający teraz mokry śnieg, póki co roztapia się na drogach i chodnikach, jednak gdy temperatura spadnie na minus, warstwa wody powstała ze śniegu zacznie zamarzać tworząc oblodzenie.

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał dla powiatu starachowickiego ostrzeżenie dotyczące oblodzenia na czwartek 18 lutego br. od rana. 

RemondisReklama

Dodane: 17.02.21 | Odsłony: 1535 | komentarze (5)

Komentarze użytkowników

slogi | 2021-02-18 07:42:25 napisał(a):

A gdzie służby? Dlaczego znowu na ulicach miasta jest lodowisko? Czy urząd miasta chce wypłacać kolejne odszkodowania? Bo że wypłaca za szkody (i to z naszych pieniędzy przecież) się nie mówi głośno..

Gość | 2021-02-18 07:55:27 napisał(a):

Ale nie zawracajcie głowy materkowi! Kiedy ma to zrobić?! Praca na Fejsie, rady nadzorcze, dajcie żyć! Ledwo zipie taki urobiony! A wy chcecie mieć odśnieżone chodniki i ulice żeby matki z dziecmi w wózkach albo niepełnosprawni mieli jak się poruszać!? Weź łopatę i sobie odgranij! Co za naród! Albo pług do wózka doczep jak już będziesz szła to odgaraniesz po drodze. Nie pytaj co materek może zrobić dla Ciebie, a o to, co Ty możesz zrobić dla materka!

Mieszkana | 2021-02-18 09:22:17 napisał(a):

Miasto nie jest odśnieżane tylko sypie się tony soli i piachu. Już kilka razy ugrzęzłam w tych zaspach na chodnikach i przewróciłam się na chodniku. Dlaczego pojazdy do odśnieżania jeżdżą z łopatką uniesioną do góry i sypią tylko piach z solą? W tym roku w mieście celowo zaniedbuje się i lekceważy imieszkancow Starachowic.

@ Gość | 2021-02-18 11:56:17 napisał(a):

Złote słowa materka nie interesują nasze wpisy oceniające rzeczywistość jego rządzenia i marnotrawstwa on łyka tylko samą wazelinę i pochlebstwa. To jest człowiek, któremu jest obcy patriotyzm lokalny w przeciwieństwie do nas społeczników , tak się zachowują wszelkie przybłędy i karierowicze.

Gość | 2021-02-18 15:47:08 napisał(a):

Komisja rewizyjna i prokuratura powinna zająć się działaniami materka

Skomentuj!
Aby dodać komentarz należy potwierdzić akceptację regulaminu
portalu www.starachowice-net.pl, klikając w kwadrat.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
System rejestruje adresy IP. Nadużycia związane z treścią
komentarzy można zgłaszać na: kontakt@starachowice-net.pl
Ostatnie komentarze w serwisie