Park Kultury – wystawa on-line Marcina Słowika-Wilczyńskiego

13765.nsmed

Wierzymy, że w  trudnych czasach sztuka działa kojąco, pozwala zapomnieć o codzienności i choć na chwilę przenosi w zupełnie inny wymiar. 

Park Kultury ma zaszczyt zaprosić na kolejną wystawę on-line. 

16 października (piątek) o godzinie 17.15  - "Pomiędzy konstrukcją a emocją" - wystawa Marcina Słowika-Wilczyńskiego - artysty niezwykłego, który podzielił się z nami swoimi pracami.

Dr Marcin Słowik-Wilczyński

Urodzony w 1973 roku w Starachowicach. W latach 1994-1999 studia w Instytucie Pedagogiki i Psychologii Wyższej Szkoły Pedagogicznej im. Jana Kochanowskiego w Kielcach, kierunek pedagogika specjalna. W latach 1998-2003 studia w Katedrze Sztuki Politechniki Radomskiej im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu. Dyplom w pracowni malarstwa u prof. Stanisława Zbigniewa Kamieńskiego, aneks w pracowni rysunku u prof. Stanisława Zbigniewa Kamieńskiego oraz w pracowni grafiki warsztatowej u prof. Krzysztofa Wyznera. W latach 2004-2006 studia podyplomowe w Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie na Wydziale Malarstwa. Dyplom w pracowni malarstwa u prof. Janusza Orbitowskiego aneks w pracowni rysunku u prof. Marka Szymańskiego, w pracowni tkaniny artystycznej u prof. Lilli Kulki oraz w pracowni interdyscyplinarnej u prof. Zbigniewa Bajka.

Absolwent Środowiskowych Studiów Doktoranckich w Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie na Wydziale Malarstwa w  pracowni malarstwa prof. Teresy Kotkowskiej-Rzepeckiej. 

W 2015 roku uzyskał tytuł doktora sztuki. Zrealizował 16 wystaw indywidualnych oraz uczestniczył w około 50 prezentacjach grupowych.Twórczość w zakresie: malarstwa, rysunku, kompozycji przestrzennych. 

Zapraszamy!!!

Komunikat prasowy: Park Kultury

Viva UbezpieczeniaReklama 

Dodane: 15.10.20

Komentarze użytkowników

Skomentuj!


Ostatnie komentarze w serwisie