Park linowy nad Zalewem Brodzkim wznawia działalność

13236.nsmed

Od 3 lipca br. znów będzie otwarty park linowy w centrum turystycznym nad Zalewem Brodzkim. Tego dnia, od godziny 16:00 do 20:00 zapraszamy do Rudy przy ul. Panoramicznej. Później park będzie czynny w dniach od wtorku do niedzieli od godz. 12:00 do 20:00. 

Obiekt oferuje trzy trasy o różnym stopniu trudności:

- Trasa zielona dla uczestników od 4 roku życia. Składa się ona z 13 rożnych przeszkód o niskim stopniu trudności w tym zjazd z tyrolki z systemem automatycznego powrotu. Wysokość trasy wynosi                                                                                         około 0,5 m a długość ok. 73 m. 

- Trasa  niebieska  w systemie ciągłej asekuracji przeznaczona dla dorosłych i dzieci od 6 roku życia. Składa się z 15 przeszkód w tym zjazdy na orczyku i dwa zjazdy tyrolskie. Wysokość trasy waha się od 3,4 do 10 m. Jej długość wynosi ok. 138 m.  

- Trasa czerwona - dla dorosłych i dzieci od 8 roku życia. Uczestnik, w systemie ciągłej asekuracji przechodzi 18 przeszkód w tym 5 rodzajów zjazdów. Wysokość trasy waha się od 2,8 do 12,6 m. Jej długość wynosi ok. 222 m.  

Odwiedzającym pomagają wyszkoleni operatorzy. Na terenie parku obowiązują zasady ograniczające rozprzestrzeniania się koronawirusa, dostępny będzie płyn do dezynfekcji dłoni. Ze względów bezpieczeństwa, nie będzie można się wspinać w czasie deszczu i po opadach. Informacja na temat centrum jest na: http://brody.info.pl/uslugi-turystyczne.html

W sprawie obsługi grup zorganizowanych można dzwonić na nr: 604 439 460.

Fot. Gmina Brody. Park linowy w centrum turystycznym znów otwarty! Zdjęcie uczestników kursu na operatorów wraz z panią Marzeną Bernat - Wójt Gminy Brody i pracownikami urzędu

Komunikat prasowy: UG Brody

Dodane: 01.07.20 | komentarze (1)

Komentarze użytkowników

Er 5 | 2020-07-01 14:36:54 napisał(a):

Super Pani Wójt. A u nas w Starachowicach będziemy mieli kolejne rondo XD

Skomentuj!
Aby dodać komentarz należy potwierdzić akceptację regulaminu
portalu www.starachowice-net.pl, klikając w kwadrat.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
System rejestruje adresy IP. Nadużycia związane z treścią
komentarzy można zgłaszać na: kontakt@starachowice-net.pl
Ostatnie komentarze w serwisie