Piknik charytatywny z mnóstwem atrakcji i szczytnym celem

9938.nsmed

W niedzielę 10 czerwca br. w godzinach 14:00 – 17:00 na Placu Zabaw przy ul. Lutosławskiego 6 odbędzie się „Piknik charytatywny Speak Out” podczas, którego będą zbierane pieniądze dla 3-letniej Lenki Staś. Zachęcamy, aby każdy przyniósł coś drobnego i smacznego, mogą to być ciasteczka, muffinki lub ciasto i oddał je na kiermasz dla Lenki. Dzieci mogą przynieść zabawkę, która im się już znudziła, my ją pięknie zapakujemy i również przekażemy do sprzedaży. W trakcie pikniku będzie można nabyć te wszystkie rzeczy za symboliczne kwoty wrzucane do puszek.

W trakcie pikniku dzieci mogą liczyć na mnóstwo atrakcji m.in. stacje z eksperymentami, malowanie twarzy, konkurencje sportowe, figurki z balonów, strefa DIY, strefa MINI DISCO czy escape room. Dorośli miło spędzą czas w strefie relaksu, przy grillu czy biorąc udział w rodzinnych grach i zabawach. Każdy będzie mógł również skorzystać z fotobudki oraz napić się świeżo wyciskanych zdrowych soków owocowo-warzywnych. 

Zebrane w trakcie pikniku środki zostaną przekazane na leczenie Lenki, która choruje na niezwykle rzadką i mało znana chorobę – zespół Angelmana. Choroba ta spowodowana jest utratą funkcji genów zlokalizowanych w chromosomie 15. Głównymi objawami jest brak lub bardzo uboga mowa, napady padaczkowe, opóźnienie intelektualne, mimowolne ruchy kończyn i tułowia, problemy w utrzymywaniu równowagi. Aby się rozwijać Lenka potrzebuje wielu bardzo kosztownych rehabilitacji takich jak: basen, logopeda, psycholog, integracja sensoryczna itd. Obecnie najważniejsze jest aby mogła wziąć udział w turnusie rehabilitacyjnym z mikro polaryzacją mózgu i tlenoterapią w komorze hiperbarycznej co nie jest refundowane przez NFZ.

Zapraszamy nie tylko kursantów szkoły ale wszystkich, którzy lubią dobrze się bawić, a przy tym nieść pomoc innym. Wstęp oczywiście bezpłatny.

Informacja nadesłana

Reklama
Dodane: 18.05.18 | komentarze (1)

Komentarze użytkowników

muzzy | 2018-05-19 22:46:45 napisał(a):

super, mega ekstra, zajefajne. Na pewno przyjdziemy i coś damy do sprzedaży. Kurcze pokłony dla tego kto to wymyślił. Pozdro i do zobaczenia.

Skomentuj!
Aby dodać komentarz należy potwierdzić akceptację regulaminu
portalu www.starachowice-net.pl, klikając w kwadrat.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
System rejestruje adresy IP. Nadużycia związane z treścią
komentarzy można zgłaszać na: kontakt@starachowice-net.pl
Ostatnie komentarze w serwisie