Podziękowanie dla tych którzy pomogli – koncert „Serca sercom”

1803.th

Prezydent Wojciech Bernatowicz oraz starosta Andrzej Matynia zapraszają na koncert zatytułowany „Serca sercom” , dedykowany tym wszystkim, którzy nieśli pomoc powodzianom. 

Koncert odbędzie się w czwartek pierwszego lipca, na placu rekreacyjnym w pobliżu fontanny przy Al. Armii Krajowej. Początek zaplanowany został na godz. 18.00. Wystąpią znani starachowiccy wykonawcy: Chór Portamento, Piotr Kędziora oraz Artur Biniek – informuje rzecznik prasowy Urzędu Miejskiego Robert Pióro.
- W te trudne dni gdy Polska dotknięta została klęska żywiołową na ogromna skalę, wspólnie z panem starostą mieliśmy okazję niejednokrotnie obserwować przykłady niezwykłej wprost ofiarności, ze strony mieszkańców Starachowic i Powiatu Starachowickiego, którzy na nasz apel poświęcili swój czas wysiłek i zaangażowanie aby pomóc powodzianom. Nie szczędzili wsparcia finansowego i rzeczowego. To dzięki ich ofiarności Społeczny Komitet Poparcia Jarosława Kaczyńskiego, kandydata na Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej, wysłał na zalane tereny naszego województwa ponad 30 ton darów. Dziś zbiórka już dobiegła końca. Ale nie możemy zapomnieć o tych, którzy okazali serce potrzebującym. Dlatego wspólnie z panem starostą, zapraszamy tych wszystkich ludzi na koncert, który zorganizujemy specjalnie dla nich. W to czwartkowe popołudnie bądźmy znów razem- zachęca prezydent Wojciech Bernatowicz.

Fot. SCK Starachowice

Dodane: 29.06.10 | Odsłony: 178

Komentarze użytkowników

Skomentuj!


Ostatnie komentarze w serwisie