Policja apeluje na ulicach miasta, by starachowiczanie zostali w domach [VIDEO]

12567.nsmed

„Tu policja. W związku z ogłoszoną w Polsce epidemią koronawirusa prosimy, aby dla własnego bezpieczeństwa pozostać w domach. Jeżeli niezbędne jest opuszczenie miejsca zamieszkania, należy unikać bezpośredniego kontaktu z innymi osobami, zachowując dystans co najmniej dwóch metrów. Prosimy o niegrupowanie się, aby zminimalizować ryzyko zakażenia. Apelujemy, zostańcie w domach. To od odpowiedzialnej postawy każdego z nas, nie tylko dzisiaj i jutro, ale przez cały czas trwania epidemii, zależy zdrowie i życie nasze oraz najbliższych.”

Taki komunikat przy pomocy urządzenia nagłaśniającego przekazywała wczoraj 25 marca br. policja na terenie naszego miasta.

Policjanci wjechali w starachowickiego osiedla. Wczoraj byli na Żeromskiego, Murarskiej, w Rynku, przy galerii Skałka czy głównej poczcie na ulicy Słonecznej. 

Akcja będzie kontynuowana.

Zobacz NAGRANIE [kliknij] 

O pozostanie w domu apeluje również Straż Miejska.

„W związku z epidemią wirusa SARS – Co-V-2 Straż Miejska w Starachowicach prosi o nieprzebywanie i niegromadzenie się w większych grupach. Apelujemy, dla własnego bezpieczeństwa zostań w domu, zmniejsz ryzyko zarażenia siebie i swoich bliskich.” - czytamy w komunikacie. 

Zobacz NAGRANIE [kliknij] 

Dodane: 26.03.20 | komentarze (2)
Tagi:

Komentarze użytkowników

Tst | 2020-03-26 06:53:02 napisał(a):

Ale policja niech jeżdzi z apelem tam gdzie są skupiska ludzi;poczta Słoneczna, bank ING, biedronka Majówka A nie po pustych ulicach...

i | 2020-03-26 13:07:07 napisał(a):

Przecież zawsze udają ze coś robią. W zeszły czwartek stali wozem na wjezdzie na parking przy targowicy, na targowicy żywej duszy a oni dzielnie dosypiali przez kilka godzin.

Skomentuj!
Aby dodać komentarz należy potwierdzić akceptację regulaminu
portalu www.starachowice-net.pl, klikając w kwadrat.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
System rejestruje adresy IP. Nadużycia związane z treścią
komentarzy można zgłaszać na: kontakt@starachowice-net.pl
Ostatnie komentarze w serwisie