Policja oddała strzały ostrzegawcze

13216.nsmed

Dziś 26 czerwca, po godzinie 18.00 w jednym z lokali gastronomicznych przy ul. Radomskiej w Starachowicach doszło do groźnego incydentu. Interweniująca policja oddała trzy strzały ostrzegawcze wobec agresywnego mężczyzny, który w ręce trzymał najprawdopodobniej siekierę. 

- Dziś po godzinie 18.00 policjanci udali się na interwencję wobec agresywnego mężczyzny. Został on  obezwładniony i zatrzymany - mówi w rozmowie z portalem rzecznik starachowickich policjantów sierżant sztabowy Paweł Kusiak. Policja nie udziela więcej informacji i odsyła do prokuratury. 

Więcej informacji jutro. 

Dodane: 26.06.20 | komentarze (2)

Komentarze użytkowników

Brawo policja! | 2020-06-26 21:51:35 napisał(a):

Zero litosci dla cpunow, agresorow po alkoholu i zwyroli! Porzadek w spoleczenstwie musi byc, a jak to sie komus nie podoba to proponuje 15 lat lagru na przemyslenia z robotami przymusowymi na budowie drog i zbiornikow retencyjnych! Jeszcze raz brawa dla policji, porzadek musi byc w spoleczenstwie!

no cóż | 2020-06-27 11:37:44 napisał(a):

Najbardziej chce mi się śmiać ze stwierdzenia nie podamy danych .Tak tak nie podamy bo najpierw sprawdzimy jakie łobuz ma plecy.Jakie to wszystko polskie skąd my to znamy.

Skomentuj!
Aby dodać komentarz należy potwierdzić akceptację regulaminu
portalu www.starachowice-net.pl, klikając w kwadrat.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
System rejestruje adresy IP. Nadużycia związane z treścią
komentarzy można zgłaszać na: kontakt@starachowice-net.pl
Ostatnie komentarze w serwisie