Policjant po służbie zatrzymał nietrzeźwego kierowcę, który miał blisko 2,5 promila

9201.nsmed

Policjant Wydziału Kryminalnego starachowickiej komendy w czasie wolnym od służby zatrzymał nietrzeźwego kierującego, który na przyblokowym parkingu uszkodził zaparkowane auto. 55-latek z Lublina miał blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie. Teraz grozi mu do dwóch lat więzienia oraz co najmniej 3-letni zakaz prowadzenia pojazdów. 

Wszystko wydarzyło się w piątek 10 listopada br. wieczorem. Policjant Wydziału Kryminalnego będąc w czasie wolnym od służby na parkingu przyblokowym zauważył kierującego Saabem, który jadąc uszkadzał auta. Funkcjonariusz od razu zareagował, poinformował dyżurnego i podbiegł do samochodu, który ruszał po zderzeniu z Audi. Gdy otworzył drzwi zorientował się, że kierowca prawdopodobnie jest pijany i natychmiast wyłączył silnik uniemożliwiając mu dalszą jazdę. W tym momencie na miejsce przybyli już mundurowi, którym został przekazany mężczyzna. Jak się okazało to 55-letni mieszkaniec Lublina, który miał blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali mu już prawo jazdy. Teraz grozi mu do 2 lat więzienia oraz co najmniej 3-letni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. 

Opr. MK 

Źródło: KPP w Starachowicach 


 Reklama

Dodane: 14.11.17 | komentarze (2)

Komentarze użytkowników

edek | 2017-11-15 17:11:12 napisał(a):

Wow co za sukces. Przecież to ich normalna praca.

do Edka | 2017-11-16 12:21:51 napisał(a):

braki ze szkoły podstawowej (czytanie tekstu ze zrozumieniem),chłopie w tytule jest ,że policjant był po służbie. Czyli po pracy,czyli miał tak zwany czas wolny.Mógł nie reagować,ale odpowiedzialnym obywatelem i zareagował.

Skomentuj!
Aby dodać komentarz należy potwierdzić akceptację regulaminu
portalu www.starachowice-net.pl, klikając w kwadrat.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
System rejestruje adresy IP. Nadużycia związane z treścią
komentarzy można zgłaszać na: kontakt@starachowice-net.pl
Ostatnie komentarze w serwisie