Policjantka ze Starachowic Wicemistrzynią

11424.nsmed

W miniony weekend w Dobczycach odbyły się wyścigi kolarskie „Majka Days”. W sobotę w ramach tej imprezy sportowej odbyły się Mistrzostwa Polski Policji w Kolarstwie Szosowym – Jazda Indywidualna na Czas, w których starachowicka policjantka zajęła II miejsce.

W Dobczycach odbyły się wyścigi kolarskie „Majka Days” – to wyjątkowa impreza sportowa, której patronuje Medalista Olimpijski z Rio de Janeiro – Rafał Majka. W ramach tych zmagań, w sobotę odbyły się Mistrzostwa Polski Policji w Kolarstwie Szosowym Jazda Indywidualna na Czas. W tym wyścigu na 11 kilometrowej górskiej trasie, funkcjonariuszka z Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach sierż. szt. Anna Kroner zajęła II miejsce, zdobywając tytuł Wicemistrzyni Polski Policji w Jeździe Indywidualnej na Czas.

W niedzielę rozegrany został wyścig ze startu wspólnego na dystansie 55 km, który uroczyście rozpoczął sam Rafał Majka. W ramach tego wyścigu, rywalizowali również policjanci. Po pokonaniu  wymagającej trasy mierzącej około 1000 metrów przewyższenia sierż. szt. Anna Kroner zajęła II miejsce w klasyfikacji „POLICJA”. W klasyfikacji open kobiet uplasowała się na III pozycji natomiast w swojej kategorii wiekowej zajęła I miejsce.

To kolejny sukces starachowickiej policjantki, która w poprzednim  roku w Górskich Mistrzostwach Polski Policji w Kolarstwie Szosowym w Bukowinie Tatrzańskiej również stała na sportowym podium.

Opr. PK

Źródło: KPP Starachowice

Satel Starachowice Reklama

Dodane: 14.06.19 | Odsłony: 6

Komentarze użytkowników

Sąsiad z osiedla | 2019-06-14 14:42:01 napisał(a):

Pani Aniu gratulacje. Oczywiście dla męża również raxem trenujecie tworząc piękny duet kolarski. Jeszcze raz gratulacje

gość | 2019-06-15 18:39:55 napisał(a):

Gratulacje,super !

Skomentuj!


Ostatnie komentarze w serwisie