Policyjne podsumowanie trzech ostatnich dni na drogach powiatu

14219.nsmed

W trakcie trzech ostatnich dni na terenie powiatu starachowickiego doszło do 4 zdarzeń drogowych, trzech kolizji i jednego wypadku, w którym 46-letni pieszy poniósł śmierć. Zatrzymano do kontroli troje kierujących, którzy przekroczyli prędkość powyżej 50 km/h w obszarze zabudowanym. Był również kierujący bez uprawnień do kierowania.

Od piątku do niedzieli na drogach powiatu starachowickiego doszło do 4 zdarzeń drogowych, 3 kolizji i jednego wypadku, w którym 46-letni pieszy w wyniku poniesionych obrażeń poniósł śmierć na miejscu.  

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego starachowickiej komendy zatrzymali kierującego, który znajdował się po użyciu alkoholu. Za to wykroczenie będzie odpowiadał przed sądem. Funkcjonariusze od piątku do niedzieli trzem kierującym zatrzymali prawa jazdy w związku z przekroczeniem prędkości powyżej 50 km/h w obszarze zabudowanym. W każdym przypadku kierowcy otrzymali wysokie mandaty za popełnione wykroczenie. Dodatkowo wczoraj został zatrzymany do kontroli drogowej 20-letni mieszkaniec Starachowic, który niestosował się do decyzji o cofnięciu uprawnień do kierowania. Teraz za popełnione przestępstwo będzie tłumaczył się przed sądem.  

Opr. PK

Źródło: KPP Starachowice

Viva UbezpieczeniaReklama

Dodane: 12.01.21 | Odsłony: 819 | komentarze (1)

Komentarze użytkowników

uncledick | 2021-01-13 09:35:37 napisał(a):

A bite ewentualnie gazowane coś było?

Skomentuj!
Aby dodać komentarz należy potwierdzić akceptację regulaminu
portalu www.starachowice-net.pl, klikając w kwadrat.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
System rejestruje adresy IP. Nadużycia związane z treścią
komentarzy można zgłaszać na: kontakt@starachowice-net.pl
Ostatnie komentarze w serwisie