Poradnia Kardiologiczna PAKS działa …… nadal

9547.nsmed

Stowarzyszenie Pacjentów z Chorobami Serca i Układu Krążenia „EkoSerce’’ pragnie poinformować mieszkańców miasta Starachowice i powiatu starachowickiego, że Poradnia Kardiologiczna Polsko – Amerykańskich Klinik Serca im. Dr. Wadiusza Kiesza  przy ulicy Radomskiej 70d  działa i przyjmuje  codziennie pacjentów. Ma przedłużone finansowanie do 30 czerwca 2018 roku, a wydana przez prof. Buszmana promesa daję szansę, że PAKS złoży ofertę i stanie do konkursu, aby dalej nieść pomoc chorym.

Poradnia Kardiologiczna udzielająca około 10 tysięcy porad rocznie była dotąd integralną częścią tzw. kompleksowej opieki medycznej, w której pacjent był diagnozowany, leczony, a czasami przewożony do ośrodków kardiochirurgicznych w Bielsku - Białej, Katowicach lub do ośrodka rehabilitacyjnego w Ustroniu. Ta niecodzienna praktyka została doceniona przez nas – pacjentów, którzy chętnie korzystali z usług kliniki.

W chwili obecnej Poradnia Kardiologiczna stara się sprostać dalej  wymaganiom chorych, umożliwić im dostęp do wysokiej jakości terapii oraz opieki medycznej na odpowiednim poziomie. Robi wszystko, aby standard usług nie uległ pogorszeniu. Nadal przyjmuje zespół lekarzy specjalistów w składzie: Krystyna Latała – Musiał, Mariola Zając, Janusz Paź, Krzysztof Figarski i Henryk Hałaczkiewicz. Oprócz tego wykonuje się kontrole rozruszników, echo serce, testy obciążeniowe  itd. Chorzy zostają także wywożeni poza granice Starachowic na konsultacje kardiologiczne w działających na terenie kraju klinikach PAKS-u.

Poradnia Kardiologiczna oferuje krótkie terminy przyjęć pacjentów, szczególnie tych tzw. pierwszorazowych, którzy do tej pory nie byli diagnozowani przez kardiologa. W miesiącu styczniu 2018 roku (mimo zamknięcia oddziału szpitalnego) przyjęto ponad 500 chorych.

Pacjencie! nie czekaj, nie zwlekaj z decyzją, korzystaj z usług Poradni Kardiologicznej w PAKS. Rejestracja chorych pod numerem (41 ) 249-79-26.

Informacja nadesłana

Reklama

Dodane: 13.02.18 | komentarze (4)

Komentarze użytkowników

Pacient | 2018-02-13 21:44:25 napisał(a):

Bardzo się cieszę z tego stanu rzeczy,i cierpiwie czekam na reaktywacje kliniki,życzę dużo cierpiwości kierownictwu, i pacjentom kliniki.

Stalówka | 2018-02-14 16:51:07 napisał(a):

Reaktywacja PAKS-u to moje marzenie i nadzieja. Wiele zawdzięczam pracownikom tej kliniki.

Adam | 2018-02-14 17:02:48 napisał(a):

Będzie chirurgia naczyniowa w naszym szpitalu.
czy ktoś wie?

do Adam | 2018-02-14 18:27:28 napisał(a):

I ty uwierzyłeś w to co mówiła Krępa i Lipiec?

Skomentuj!
Aby dodać komentarz należy potwierdzić akceptację regulaminu
portalu www.starachowice-net.pl, klikając w kwadrat.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
System rejestruje adresy IP. Nadużycia związane z treścią
komentarzy można zgłaszać na: kontakt@starachowice-net.pl
Ostatnie komentarze w serwisie