Poseł Agata Wojtyszek będzie miała swoje biuro poselskie w Starachowicach

11978.nsmed

Dokładny adres jeszcze nie jest znany, ale ma to być gdzieś w centrum miasta. Więcej dowiemy się po 12 listopada 2019, kiedy pani poseł elekt złoży deklarację w kancelarii Sejmu.

Agata Wojtyszek powiedziała, że jako poseł, będzie chciała się skupić na współpracy i wsparciu samorządów oraz pracy dla ludzi. - Moje biuro będzie otwarte, tak aby każdy mieszkaniec Starachowic, powiatu starachowickiego i całego województwa mógł przyjść i o swoich problemach porozmawiać - powiedziała Agata Wojtaszek.

Każdy poseł powinien pracować w minimum dwóch komisjach sejmowych. Ustępująca wojewoda dodała, że w związku ze swoim wykształceniem, jak i doświadczeniem widziałaby się w wielu komisjach. - Jest wiele komisji, w których mogłabym pracować. Pójdę pracować tam, gdzie będzie taka potrzeba… Pomoc społeczna, zarządzanie kryzysowe, Wojska Obrony Terytorialnej, to jest mi bliskie. Oczywiście komisja związana z administracją rządową i samorządową - powiedziała Agata Wojtyszek. 

Na koniec spotkania zapytałam panią Agatę Wojtyszek, jakimi cechami powinien charakteryzować się dobry wojewoda. 

- Dobry wojewoda jest otwarty dla mieszkańców, dla samorządów. Współpraca z samorządami determinuje dobre wykorzystanie funduszy rządowych, które przechodzą przez ręce wojewody. Współpraca również na gruncie administracyjnym. Wiele spraw związanych między Urzędem Wojewódzkim, a samorządem, realizowana była na gruncie różnych wydziałów. Bardzo było mi miło słyszeć, że przez ostatnie lata, lata mojej pracy, kontakt między pracownikami samorządu a pracownikami Urzędu Wojewódzkiego znacznie się poprawił. Uznawałam, że można wiele spraw zrealizować szybko i sprawnie, niekoniecznie wypisując wzajemnie sobie dużą korespondencję. Wiele rzeczy można załatwić przez spotkanie, telefon, które przyniosą te rozwiązania szybko i sprawnie. Otwartość - odpowiedziała Agata Wojtyszek. 

Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach Ogłoszenie

Dodane: 04.11.19 | komentarze (16)

Komentarze użytkowników

Penitent | 2019-11-04 20:26:31 napisał(a):

Kiedy można odwiedzić biuro w sprawie PAKS?

ewa | 2019-11-04 20:33:21 napisał(a):

była otwarta, szczególnie wtedy, kiedy otoczyła sie policją i nie wpuściła pacjentów do Urzędu Wojewódzkiego w sprawie PAKS-u.Niech pomoże przy ich reaktywacji.

Tzn? | 2019-11-04 20:34:30 napisał(a):

Praca dla ludzi? Ha ha... Coś o tym wiemy już... Ha ha

Maciek | 2019-11-04 20:49:26 napisał(a):

Praca dla ludzi, ale swoich, jedna nagrodę ministra, druga fucha w jej biurze, trzecia w naszym UM.

Misiek | 2019-11-04 21:46:27 napisał(a):

Skoro taka świetna współpraca pana prezydenta z posłankami PIS to dlaczego nie ma koalicji radnych z listy MM w powiecie z radnymi PIS? Ale się można nabrać na te piękne słówka.

PAKS | 2019-11-05 07:44:15 napisał(a):

Na reaktywacje PAKS-u czekają tysiące sercowców z miasta i okolic niech Pani Poseł nic innego nam nie załatwia poza tą sprawą jest nam winna z poprzedniego okresu. Tylko w ten sposób może odzyskać twarz.

Mysz domowa | 2019-11-05 08:25:55 napisał(a):

Nie da się na tę propagandę patrzyć. Trony postawić i korony pozakładać na głowy. Praca dla wybranych, rodzin i kolesi.

maja | 2019-11-05 09:24:03 napisał(a):

Właśnie, niech pomoże przywrócić PAKS.

gość | 2019-11-05 21:19:13 napisał(a):

Marzę o tym....

pytanie do Pani Wojtyszek | 2019-11-06 15:38:32 napisał(a):

A ja mam pytanie do Pani Wojtyszek. Jak to się stało ze została Pani Wojewodą? Przecież żadnych zasług w polityce Pani nie miała. Ja też chciałbym być wojewodą . Może Pani udzielić informacji ? Chyba że przyjdę do pani biura poselskiego i wtedy mi pani powie ?

A ja mam kolejne pytanie | 2019-11-06 15:55:17 napisał(a):

Jak to się stało, że została dyrektorem w sp 10?

Powodzenia p. Posel Wojtyszek | 2019-11-06 17:07:15 napisał(a):

Goraco pani kibicuje, zeby to pani ten Starachowicki PiS troche poukladala i nim rzadzila i troche nim potrzasnela, bo ja osobiscie bardzo zle oceniam dzialania letniego miesiaca i jego calej Swity. Uwazam, ze czas lata juz sie skonczyl, a niektorzy to powinni isc juz na emeryture. Powodzenia i prosze sie nie dac letnim wazeliniarskim babciom, nosicielom teczek i wszelkim pacholkom najswietszego z najswietszych: siwego fizyka w okularach :-)

zuzia | 2019-11-06 17:21:06 napisał(a):

Czytam poprzednika i dziwię się. Przecież to właśnie ów letni miesiąc i środowisko uczyniło Panią dyrektorem szkoły, następnie wicestarostą i wojewodą, co w konsekwencji doprowadziło do zasiadania w parlamencie. Cieszę się, że mamy nareszcie dobrą, prawicową reprezentację Starachowic w Sejmie. Niestety inicjowany sprytnie konflikt stał się faktem. Proszę Pani, należy wrócić do źródeł i szanować swoje środowisko polityczne. Trudno jest akceptować Pani deklaracje i sympatie lokalne. Jest to mało wiarygodne.

arti | 2019-11-06 20:49:59 napisał(a):

jak to gdzie w klinice serca będzie miała biuro, sponsorować jej będą ci co korzystali z kliniki.

TUPET I BUTA a i słoma wyłazi

Pustelnik | 2019-11-10 13:36:57 napisał(a):

Do pacjentów PAKS czemu nie zapytacie najlepszego posła PIS prezesa struktur świętokrzyskiej organizacji pana Lipca.Co on zrobił dla PAKS, czemu nigdy się wstawił nigdzie ,tylko prowadził rozmowy z p.Mrozem i dr.Dzikiem coś im obiecywał,zwodził ,aż terminy minęły i soru nie ma to i do sieci nie weszły.A to on uważa się za zbawcę i wielkiego polityka.Czym może się poszczycić za co mogą mu być wdzięczni mieszkańcy,Starachowic lub województwa?Wojenki,szczucia,kłótnie i despotyzm to specjalności.

gość | 2019-11-10 20:15:36 napisał(a):

Jestem z boku wydarzeń ale je obserwuję,tu trudno zgadnąć poza posłem Lipcem i jego zaufanymi kto jest z PiS ,nawet jeśli ma się taką legitymację bo zachowania ,spotkania medialne wystąpienia czasem nie dają wierzyć ,że ta czy inna pani w ogóle jest z tej partii.Są chyba w ogóle poza PiS i z prezydentem,starostą i PSL i innymi, w ogóle tam gdzie da się z tego dobrze żyć.Ale najważniejsze ,że nie są lojalni w stosunku do osób ,które ich tam z jakichś szkół,zarządów i innych miejsc wciągnęły na powierzchnię.I nie chodzi o PiS,wiele lat byłem członkiem innej partii ale o prawdę.Żałosne są te osoby ale kiedyś tu wrócą i ludzie zobaczą o co naprawdę chodziło,zawsze o to samo kasę i władzę.Dlatego oceny o pośle są tutaj często krytyczne bo jest jednak zasadniczy w tym co myśli ,mówi i robi a to rzadkie w tych czasach.Prezes i tak ma chyba dużo za dużo siły,że to znosi.

Skomentuj!
Aby dodać komentarz należy potwierdzić akceptację regulaminu
portalu www.starachowice-net.pl, klikając w kwadrat.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
System rejestruje adresy IP. Nadużycia związane z treścią
komentarzy można zgłaszać na: kontakt@starachowice-net.pl
Ostatnie komentarze w serwisie