Posypały się mandaty

11656.nsmed

Do trzech zdarzeń z udziałem kierujących samochodami doszło dzisiaj na terenie Starachowic. 

Pierwsza kolizja była przed godz. 10.00 na Alei Armii Krajowej. Starachowiczanin wyjeżdżał Peugeotem z parkingu przy komendzie policji. Włączając się do ruchu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącej Volkswagenem starachowiczance. Obydwoje kierujący byli trzeźwi, natomiast finał sprawy będzie w sądzie.

Drugie zdarzenie miało miejsce na ulicy Ostrowieckiej. 54-letni mieszkaniec gminy Mirzec jechał samochodem marki Audi od strony Starachowic w kierunku Ostrowca Św. W momencie kiedy chciał skręcić z drogi głównej w lewo do sklepu, jadący za nim 73-letni mieszkaniec gminy Pawłów nie wyhamował i uderzył Fiatem Uno w tył Audi. Sprawcą w tym przypadku jest 73-letni mężczyzna z Fiata. Został ukarany mandatem w wysokości 220 zł oraz 6 punktami karnymi. Ponadto policjanci zatrzymali kierowcy dowód rejestracyjny. 

Przed godziną 14.00 na ulicy Iłżeckiej, kierujący Fordem mężczyzna nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i jego pojazd przewrócił się na bok. Kierowca został zabrany do szpitala. Na szczęście nic mu się nie stało. Mężczyzna został ukarany mandatem w wysokości 300 zł, ponadto policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu.  

Dodane: 14.08.19

Komentarze użytkowników

Skomentuj!


Ostatnie komentarze w serwisie