Potrącenia. Na pasach, na parkingu

11789.nsmed

Na skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego i Wojska Polskiego w Starachowicach doszło dzisiaj 13 września br. po godzinie 13.00 do potrącenia na przejściu dla pieszych. 

Jak informuje starachowicka policja, 40-letni mężczyzna jechał Seatem od strony „dolnych” i skręcał w lewo z ulicy Piłsudskiego w ulicę Wojska Polskiego. Na przejściu dla pieszych potrącił 63-letnią kobietę, która nieprzytomna została zabrana przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala. Kierowca była trzeźwy. Po godzinie 16.00 w rozmowie z portalem rzecznik starachowickich policjantów starszy sierżant Paweł Kusiak powiedział, że kobieta jest w stanie zagrażającym życiu.

Ponadto wczoraj 12 września br. doszło do dwóch potrąceń. Na ulicy Sportowej 20-latek siedzący za kierownicą Fiata, cofał i potrącił 21-latkę. Kobieta została zabrana do szpitala. Na szczęście nie odniosła poważnych obrażeń, więc zwolniono ją do domu. Finał sprawy będzie w sądzie. Do kolejnego potrącenia, również podczas manewru cofania, doszło na parkingu przy ulicy Radomskiej. 20-letnia kobieta kierująca Mercedesem wykonując manewr cofania potrąciła 67-latkę. Kobieta z obrażeniami została zabrana do szpitala. Finał tego zdarzenia również będzie w sądzie. 

Dodane: 13.09.19 | komentarze (2)

Komentarze użytkowników

Odszkodowania Starachowice | 2019-09-14 14:16:09 napisał(a):

Bezpłatny specjalista d/s odszkodowań powypadkowych w Starachowicach-601508363.

Klin | 2019-09-16 11:31:03 napisał(a):

Na drogach jest coraz niebezpieczniej. Młodzi chłopcy w szybkich samochodach urządzają sobie slalom na ulicach i wyścigi. Policji to nie interesuje.

Skomentuj!
Aby dodać komentarz należy potwierdzić akceptację regulaminu
portalu www.starachowice-net.pl, klikając w kwadrat.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
System rejestruje adresy IP. Nadużycia związane z treścią
komentarzy można zgłaszać na: kontakt@starachowice-net.pl
Ostatnie komentarze w serwisie