Potwierdzono trzy nowe przypadki zachorowań. Druga osoba z powiatu starachowickiego

12580.nsmed

Rzecznik prasowy Wojewody Świętokrzyskiego Ewa Łukomska informuje w porannym komunikacie, że w województwie świętokrzyskim potwierdzono trzy nowe przypadki zachorowań na COVID-19.

To kobieta w sile wieku z powiatu skarżyskiego, starszy mężczyzna z powiatu starachowickiego oraz młody mężczyzna z powiatu kieleckiego.

Dodane: 27.03.20 | komentarze (5)

Komentarze użytkowników

mieszaniec | 2020-03-28 07:53:10 napisał(a):

Czy bezpieczne jest, aby postronne osoby kręciły się w pobliżu szpitala zakaźnego? Czy takie działania nie są narażaniem zdrowia mieszkańców?

sa | 2020-03-28 09:54:07 napisał(a):

są na pewno. Dlatego wprowadzono zakazy. Żeby nie roznosić wirusa. Jest prawie pewne, że ci ludzie będą sie nawzajem zarażać wszyscy. Skarżysko najlepszym jest przykładem. Ale i tak nie da się tego sprawdzić bo w świętokrzyskim nie ma już testów. Nie wiadomo nawet ile ludzi w Starachowicach choruje. Czy z personelu ktoś już się nie zaraził.

dokarmieni | 2020-03-28 09:59:51 napisał(a):

Do ,,mieszaniec,,
Właśnie. Czy dokarmiani pracownicy są narażani na wirusa?
Czy te ciastka są potrzebne? Czy wnoszą ryzyko.

Do „są”: | 2020-03-28 10:16:55 napisał(a):

Nie wiem skąd taka informacja, że w świętokrzyskim nie ma już testów. To nieprawda. Po uruchomieniu kilka dni temu drugiego laboratorium w Regionalnym Centrum Naukowo Technologicznym wykonywane jest obecnie około 300 testów na dobę i jesteśmy w tym zakresie zabezpieczeni. Rozpowszechnianie innych informacji jest nieodpowiedzialnym szerzeniem niepokoju.

mieszkaniec | 2020-03-28 14:00:43 napisał(a):

Dziwi taka postawa władz, że na to pozwalają. W Kielcach w szpitalu zespolonym poradzono sobie z tym inaczej, znaleziono rozwiązania. Nikt postronny nie przekracza bramy. Podarki są dostarczane pod bramę skąd odbiera je ochrona szpitala.

Skomentuj!
Aby dodać komentarz należy potwierdzić akceptację regulaminu
portalu www.starachowice-net.pl, klikając w kwadrat.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
System rejestruje adresy IP. Nadużycia związane z treścią
komentarzy można zgłaszać na: kontakt@starachowice-net.pl
Ostatnie komentarze w serwisie