Powiatowe Ćwiczenia Obronne. Mogą pojawić się utrudnienia w ruchu

11419.nsmed

Trwają przygotowania do Powiatowych Ćwiczeń Obronnych, które odbędą się w najbliższy piątek tj. 14 czerwca br.

Zgodnie z wytycznymi Wojewody Świętokrzyskiego wezmą w nich udział przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Starachowicach, urzędów gmin: w Wąchocku i Brodach, KP PSP Starachowice wraz OSP z terenu powiatu, KPP Starachowice, Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego, Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Starachowicach, PZOZ Starachowice, Zarządu Dróg Powiatowych, starachowickiego oddziału Świętokrzyskiego Centrum Ratownictwa Medycznego i Transportu Sanitarnego, a także Harcerskiej Grupy Ratowniczej Starachowice.

Scenariusz zakłada 4 epizody: nadbudowę wału przeciwpowodziowego w Wąchocku, ewakuację oraz przeniesienie na zapasowe miejsce pracy Powiatowego Stanowiska Kierowania, wypadek masowy w gminie Brody oraz nadbudowę wału przeciwpowodziowego w Brodach. W związku z ćwiczeniami mogą pojawić się utrudnienia w ruchu.

Źródło: powiat.starachowice.pl

Satel Starachowice Reklama

Dodane: 13.06.19 | komentarze (1)

Komentarze użytkowników

Gość | 2019-06-16 21:33:58 napisał(a):

No jak patrzę na ten wot... To śmiech pusty... Przebierance i samozwanczy Rambo.... Coś jak senior patrol... A prawdziwi żołnierze nie mają odpowiedniego sprzętu. No ale co tam. Liczy się szopka. Na zdjęciach indywidualnych to nawet sierota jeden z drugim nie wie, że orzełrk zawsze ma być po środku. W prawdziwym wojsku za takie założenie berety miała by sierota przerypane. No ale co tam orzełek... Wazne że jest sweet focie... Żenada

Skomentuj!
Aby dodać komentarz należy potwierdzić akceptację regulaminu
portalu www.starachowice-net.pl, klikając w kwadrat.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
System rejestruje adresy IP. Nadużycia związane z treścią
komentarzy można zgłaszać na: kontakt@starachowice-net.pl
Ostatnie komentarze w serwisie