Powiatowe Ćwiczenia Obronne. Mogą pojawić się utrudnienia w ruchu

11419.nsmed

Trwają przygotowania do Powiatowych Ćwiczeń Obronnych, które odbędą się w najbliższy piątek tj. 14 czerwca br.

Zgodnie z wytycznymi Wojewody Świętokrzyskiego wezmą w nich udział przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Starachowicach, urzędów gmin: w Wąchocku i Brodach, KP PSP Starachowice wraz OSP z terenu powiatu, KPP Starachowice, Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego, Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Starachowicach, PZOZ Starachowice, Zarządu Dróg Powiatowych, starachowickiego oddziału Świętokrzyskiego Centrum Ratownictwa Medycznego i Transportu Sanitarnego, a także Harcerskiej Grupy Ratowniczej Starachowice.

Scenariusz zakłada 4 epizody: nadbudowę wału przeciwpowodziowego w Wąchocku, ewakuację oraz przeniesienie na zapasowe miejsce pracy Powiatowego Stanowiska Kierowania, wypadek masowy w gminie Brody oraz nadbudowę wału przeciwpowodziowego w Brodach. W związku z ćwiczeniami mogą pojawić się utrudnienia w ruchu.

Źródło: powiat.starachowice.pl

Satel Starachowice Reklama

Dodane: 13.06.19

Komentarze użytkowników

Gość | 2019-06-16 21:33:58 napisał(a):

No jak patrzę na ten wot... To śmiech pusty... Przebierance i samozwanczy Rambo.... Coś jak senior patrol... A prawdziwi żołnierze nie mają odpowiedniego sprzętu. No ale co tam. Liczy się szopka. Na zdjęciach indywidualnych to nawet sierota jeden z drugim nie wie, że orzełrk zawsze ma być po środku. W prawdziwym wojsku za takie założenie berety miała by sierota przerypane. No ale co tam orzełek... Wazne że jest sweet focie... Żenada

Skomentuj!


Ostatnie komentarze w serwisie