Premiera kółka teatralnego

3895.nsmed

W brodzkiej świetlicy, zawiązało się Kółko Teatralne. Choć spotkania animowane były pod kierunkiem pani Elizy Sucheckiej-Sieroń, to młodzi ludzie – członkowie kółka mieli pełną swobodę w zakresie przygotowania pierwszego przedstawienia. Wybór padł na opracowanie współczesnej wersji "Kopciuszka". 10 lutego odbyła się premiera przedstawienia "Przypadek Natalii Kopciuszkiewicz". 

Na sali świetlicy w Brodach zgromadziła się dość liczna widownia. Obok rodziców, dziadków i rodzeństwa, spektakl oglądali również koledzy z Gimnazjum w Krynkach oraz przedstawiciele grona pedagogicznego. Przedstawienie, owacyjnie przyjęte przez publiczność, pokazane zostało dynamicznie i z pełnym zaangażowaniem aktorów. Wszystkie kwestie zagrane były wspaniale, ale na szczególną uwagę zasługuje rola Hanki Plastik, którą odegrał Adam Celary.

W przedstawieniu wystąpili:
Natalia Kopciuszkiewicz - Donata Żelazowska
Hanka Plastik - Adam Celary
Violetta Plastik - Marlena Stachuczy
Macocha - Natalia Kasperkiewicz
Dariusz - Natalia Rożek
Marian syn Wójta - Daniel Kotwica
Pajacyków - Klaudia Śliwa
Kowalski - Daria Wojciechowska
Rico - Paulina Adamczyk
Narrator - Eliza Wiśniewska

Po feriach, młodzież zaprezentuje przedstawienie szerszej publiczności. Obecnie, członkowie kółka teatralnego rozpoczynają pracę nad nowym spektaklem.

Nadesłane

Dodane: 14.02.12

Komentarze użytkowników

autor | 2012-02-14 08:42:55 napisał(a):

wszystko co związane z eduakcją, szkołami, przedszkolami i dziećmi lubięęęęęę!- więć cieszę się z pomysłu jakim jest kółko teatralne.

Skomentuj!


Ostatnie komentarze w serwisie