Prezydent miasta Marek Materek: „Miałem sen o Starachowicach” i „Miałem sen o Polsce”

15610.nsmed

Prezydent miasta Marek Materek opublikował w ciągu ostatnich 12 godzin dwa wpisy w mediach społecznościowych. 

Pierwszy post zatytułował „Miałem sen o Starachowicach”. Włodarz miasta ponownie nawiązał do swojej przeszłości w partii politycznej. Napisał o swoim ojcu, a na koniec dodał, że w jego mniemaniu członkowie wszystkich partii politycznych podjęli „próbę wywołania kolejnej afery starachowickiej” poprzez działania (nie wiemy jakie) w starachowickim szpitalu. 

Drugi post, to „sen o Polsce”. Zdaniem prezydenta Polska płaci cenę za niezależność i błaga polityków ze wszystkich opcji politycznych - siądźcie i porozumiejcie się dla dobra Polski. Prezydent Starachowic widzi siebie w roli mediatora i zaprasza liderów partii politycznych do Starachowic na jutro na godzinę 12.00.

Poniżej pełna treść wpisów. PISOWNIA ORYGINALNA. 

Miałem sen o Starachowicach 

Kandydując na urząd prezydenta miasta Starachowice wierzyłem, że stworzę miasto idealne. Miasto w którym ludzie będą współpracowali ze sobą ponad politycznymi podziałami dla dobra lokalnej społeczności. 

Po 7 latach pracy dla Starachowic mogę powiedzieć - udało nam się! 

Budżet Starachowic w 2022 roku przekroczył 400 mln zł. Ponad połowa to środki, które zostaną przeznaczone na inwestycje. Zadłużenie na koniec 2021 roku było podobne do tego, które mieliśmy, gdy zaczynałem pracę w Urzędzie Miejskim w 2014 roku. 

Stworzyłem Komitet Wyborczy Wyborców Marka Materka. W 2014 roku do Rady Miejskiej wprowadziliśmy jednego radnego. W 2018 roku wygraliśmy wybory wprowadzając do Rady Miejskiej 13 radnych, do Rady Powiatu 9 radnych. 

W Powiecie Starachowickim stworzyliśmy koalicję z Polskim Stronnictwem Ludowym i Komitetem Wyborczym Razem dla Mieszkańców Porozumienie. W opozycji do nas w mieście i powiecie pozostało Prawo i Sprawiedliwość. 

Po raz pierwszy wygrałem wybory na prezydenta miasta  mając 25 lat. Chwilę wcześniej decyzją Zarządu Krajowego Platformy Obywatelskiej na wniosek przewodniczącego Donalda Tuska zostałem wykluczony z grona członków Platformy Obywatelskiej.

To był dla mnie cios prosto w serce. Mój idol Premier Donald Tusk złożył wniosek do Zarządu Krajowego o usunięcie mnie z grona członków Platformy Obywatelskiej bez podania jakiejkolwiek przyczyny. 

Zarząd Krajowy w którym zasiadali ludzie, których szanowałem i którzy byli moimi autorytetami w głosowaniu SMS zdecydował o wykluczeniu mnie z partii. Do wczoraj nie potrafiłem zrozumieć przyczyn tej decyzji. 

Dlaczego? Mimo upływu lat zawsze byłem lojalny do Platformy Obywatelskiej i szeroko pojętej „opozycji demokratycznej”. Chwilę po wykluczeniu mnie z partii wspierałem kandydującego na urząd prezydenta RP pana Bronisława Komorowskiego, kolejno kandydującego do Sejmu Marszałka Grzegorza Schetynę. 

Później na prośbę Marszałka Adama Jarubasa wsparliśmy Polskie Stronnictwo Ludowe przekonując mojego Tatę do startu do Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego. 

Następnie w 2018 roku na prośbę ministra Bartłomieja Sienkiewicza namówiliśmy do kandydowania do Sejmu RP z listy Koalicji Obywatelskiej mojego Tatę.

W naszym powiecie zdobył dla Koalicji Obywatelskiej lepszy wynik niż szef świętokrzyskich struktur Prawa i Sprawiedliwości mieszkający w Starachowicach poseł Krzysztof Lipiec. 

W kampanii do Parlamentu Europejskiego wspieraliśmy kandydatury europosłanki Róży Thun, dla której pracowałem przez 5 lat i Marszałka Adama Jarubasa, który po utracie władzy w regionie przez PSL zaczął pracę w starachowickim magistracie. 

Starałem się z całych sił, by opozycja demokratyczna wygrywała kolejne wybory. Jednocześnie ponad politycznymi podziałami tak jak obiecywałem współpracowałem z przedstawicielami Prawa i Sprawiedliwości. 

Co dostałem w podziękowaniu od wszystkich partii politycznych działających w Polsce? 

Próbę wywołania kolejnej afery starachowickiej. Przypomnę, że w 2005 roku pierwsza afera starachowicka doprowadziła do upadku rząd SLD-UP. 

Tym razem niestety, ale nie byłaby to afera jednego ugrupowania. Rękę przyłożyli do tego co wydarzyło i miało wydarzyć się w Szpitalu przedstawiciele wszystkich ugrupowań politycznych działających w Polsce.

Dlaczego? 

Nie chciałem się określić po żadnej ze stron sceny politycznej. I nie chcę nadal. 

Proszę żebyście Państwo zostawili nas w spokoju i pozwolili nam tworzyć lepsze Starachowice ponad politycznymi podziałami. 

Wierzę, że mój sen o mieście idealnym się spełni.

RemondisReklama 

Miałem sen o Polsce 

Śniło mi się, że w Polsce przedstawiciele wszystkich sił politycznych porozumieli się dla dobra Kraju. 

Moją partią 7 lat temu stały się Starachowice, partią nas wszystkich jest POLSKA. 

Trwa zmasowana operacja wymierzona w nasz Kraj. Teraz jak nigdy potrzebne jest porozumienie ponad politycznymi podziałami. 

W ostatnich latach odwiedzali Starachowice liderzy wszystkich ugrupowań politycznych. 

Spotykałem się z każdym kto miał na to ochotę bez względu na to czy mamy takie same czy odmienne poglądy. 

Polska płaci cenę za niezależność. Sprawa pegasusa wydaje się naturalnym następstwem uchwalenia przez polski parlament ustawy reprywatyzacyjnej. 

Inflacja i rosnące ceny są wynikiem między innymi działań na które ani Polska ani inne kraje naszej części Europy nie mają większego wpływu. 

By zrozumieć to co dzieje się aktualnie wokół naszego Kraju warto czytać dzieła Henryka Sienkiewicza. 

By zrozumieć jak działają polskie „elity” polityczne warto czytać prawnuka noblisty posła Bartłomieja Sienkiewicza. 

Przez ostatnie lata starałem się nie włączać Telewizji, by się nie denerwować. Próba zniszczenia mojego komitetu wyborczego sprawiła, że na nowo zacząłem interesować się tym co dzieje się w Polsce i na świecie. 

Wnioski są tragiczne. Wracamy do przeszłości. Naród podzielony to naród przegrany. 

Błagam polityków ze wszystkich opcji politycznych - siądźcie i porozumiejcie się dla dobra Polski. 

Rada Bezpieczeństwa Narodowego nie została zwołana mimo tego co dzieje się wokół naszego Kraju. 

Dlatego zapraszam do Starachowic. Udostępnię swój gabinet i pomogę w mediacjach. 

Zapraszam Pana Premiera Mateusza Morawieckiego, Pana Premiera Jarosława Kaczyńskiego, Pana Premiera Donalda Tuska, Pana Prezesa Władysława Kosiniaka Kamysza, Pana Prezesa Szymona Hołownię, Panów Przewodniczących Roberta Biedronia i Włodzimierza Czarzastego, Pana Posła Krzysztofa Bosaka. 

Spotkajmy się w czwartek 20 stycznia 2022 roku o godz. 12.00. 

„Słowa nie powinny być większe od czynów” 

- pisał Henryk Sienkiewicz 

Polska jest Najważniejsza. Zapraszam.

Post został edytowany w międzyczasie przez prezydenta Materka i usunięta została data proponowanego spotkania.

Źródło: FB Marek Materek 

Dodane: 19.01.22 | Odsłony: 6928 | komentarze (163)

Komentarze użytkowników

Gość | 2022-01-19 09:34:49 napisał(a):

Hahahahahahahahaha

Hahahahahahahahahahaha

Lekarz na cito!!!!!

Gość | 2022-01-19 09:36:30 napisał(a):

Próba zniszczenia komitetu??? Hahahahaha a kto ten komitet sam rozwalił???? Hahahahahaha

Wezyr | 2022-01-19 09:39:23 napisał(a):

<zgłoszono do usunięcia>

ewa | 2022-01-19 09:42:22 napisał(a):

czy dzis jest 1 kwiecien?
Ktos wie co on bral?

do aa | 2022-01-19 09:52:16 napisał(a):

Czuję dokładnie to samo.

Nike | 2022-01-19 09:54:43 napisał(a):

Tego się nie da czytać ,nie mówiąc o komentowaniu,Tylko przeprosiny i spiski ,

A | 2022-01-19 10:00:06 napisał(a):

jeszcze niedawno pisał, że oponę i są chorzy psychicznie. No i proszę, sprawdziło się powiedzenie "mierzyć innych swoją miarką" :)

A | 2022-01-19 10:03:51 napisał(a):

*oponęci

olo | 2022-01-19 10:07:38 napisał(a):

Do psychiatry nie potrzeba skierowania od lekarza rodzinnego.

nie no | 2022-01-19 10:12:34 napisał(a):

I HAVE A DREAM... buahahaha, skończ pan, wstydu oszczędź

Bolek | 2022-01-19 10:13:11 napisał(a):

Marek Luther Materek? No to teraz czas na Nobla! Jeden kabotyn z Polski już go dostał.

V | 2022-01-19 10:20:40 napisał(a):

Wazeliniarze smarują go wazeliną, a ten się ośmiesza coraz bardziej. Przykre na to patrzeć, ale jak mówią, że szczytu można jedynie spaść. Zgnilizna moralna ludzi bez kręgosłupa zepsuła młodego chłopaka, który dobrze rokował, ale sodówka uderzyła no i oglądamy chyba początek końca.

król jest nagi | 2022-01-19 10:30:23 napisał(a):

ech te bajkowe komentarze na fb!

Bartek S. | 2022-01-19 10:34:20 napisał(a):

A czy minister Bartłomiej Sienkiewicz namawiając ojca Pana Prezydenta do kandydowania był już po trzeciej dawce szczepienia na covida? No chyba, że to wina Tuska.

do Bolek | 2022-01-19 10:39:59 napisał(a):

A może to nawiązanie do Niemena? On miał "Sen o Warszawie", wspaniały zresztą.

Kiwi | 2022-01-19 10:43:26 napisał(a):

Podobno te wpisy to korespondencja z okolic Marsa, gdzie ostatnio był widziany MM.

Mieszkanka | 2022-01-19 10:49:33 napisał(a):

Poważny człowiek nie zdradza kuchni przedwyborczej typu: Sienkiewicz namawiał ojca do kandydowania, tak robią tylko pętaki.

Janusz | 2022-01-19 10:54:50 napisał(a):

Nie moge sie juz doczekac książki ktora obiecał napisac. To dopiero bedzie fascynujaca lektura, moze nawet doczeka sie ekranizacji, mam tytuł - 50 twarzy MM. xxd

Pinokio z krótkim nosem | 2022-01-19 10:56:44 napisał(a):

Niewie za co go wyrzucili z PO , a kto "pompował" koła młodzieżówki z PO, i zdeorganizował struktury w powiecie.Cwaniaczek pchał się do władzy nie patrząc na statuty.

Bre Loczek | 2022-01-19 10:57:14 napisał(a):

Zaprosiłem na sobotę Bidena. Czekam.

do Janusz | 2022-01-19 11:02:23 napisał(a):

tytuł zarąbisty, super, w punkt , brawo

Mieszkaniec | 2022-01-19 11:06:36 napisał(a):

Smieszne jest na maxa, ze gosc, który nie potrafi przyjac zaproszenia od lokalnych stowarzyszen, czy pacjentow, zaprasza Kaczynskiego i Biedronia do rozmow. Wciskanie kitow naiwniakom osiagneło apogeum.

aa | 2022-01-19 11:26:32 napisał(a):

Jeju za kogo on się uważa że organizuje takie spotkanie o którym nic nie wiedzą osoby wymienione? jeszcze chce być, mediatorem , to jest jakaś żenada, odlot od rzeczywistości. Pisze że nie oglądał telewizji no tak bo cały czas siedzi na fb i liczy lajki. Kiedyś na maturze popularny był temat ,, Wpływ II Wojny Światowej na psychikę ludzką" teraz proponuję nowy temat ,,Wpływ mediów społecznościowych na psychikę ludzka" jako materiał badawczy proponuję posty Prezydenta Marka Materka. Sienkiewicz by się nieźle uśmiał oczywiście Henryk

mieszkaniec | 2022-01-19 11:26:56 napisał(a):

Odjazd totalny. Takie gadaniny u polityków niestety kojarzą się tylko z manipulacją.

Czas na sen o świecie | 2022-01-19 11:34:15 napisał(a):

No to może czas na jakiś sen o świecie, a potem..., koto wie ..., może nawet o wszechświecie. Pan Bóg pewnie będzie otwarty na dialog.

Kenty | 2022-01-19 11:36:15 napisał(a):

Miałem sen, że pewnego dnia pojawi się wypasiony chłopiec i zacznie robić tu porządek oraz wprowadzi wysokie zasady etyczne. We śnie tym chłopcem ja będę.
- Będę walczył z nepotyzmem lokując tatkę w starostwie.
- będę odwoływał ludzi i za chwilę ich powoływał.
- będę jednego dnia prezentował nowego starostę, a następnego dnia apelował do starego, żeby nie odchodził.
- obiecam kierowniczce, że będzie dyrektorką. Ta odbierze gratulacje od pracowników i pomaluje w sobotę pokój dyrektorski za swoje pieniądze, a ja później ogłoszę przy wszystkich,
że dyrektorką będzie ktoś inny.
- Mianuję akrobatę prezesem od wody,
bo gimnastyka korekcyjna jest blisko wodociągów.
- Pozwolę pani od inwestycji odejść na emeryturę, a na drugi dzień przyjmę ją z powrotem, by po roku ją zwolnić, bo trzeba zrobić porządek w działach, które nadzorowała, a następnego dziękować jej,
nic nie wspominając o niedopilnowaniu wielu inwestycji, za co ją odwołałem.
- Powołam na stanowisko prezesa dyrektora
jednej administracji, która to ku mojemu zdziwieniu podpisze umowę na rozliczanie ciepła z moją mamą, ale bez mojej wiedzy.
- wybuduję nową targowicę bez dachu, bo kupcy lubią jak im deszcz i śnieg kapie na głowę.
- wybuduję na wiadukcie aleję wyschniętych drzew, nad którymi w trawie
będzie schowany napis: STARACHOWICE,
który będzie można odczytać wyjeżdzając
z miasta, bo dla wjeżdzających będzie wspak, i dlatego ci mniej rozgarnięci,
dowiedzą się gdzie byli dopiero przy
wyjeździe.
- zrobię ścieżki rowerowe, które nie będą się łączyć ze sobą.
- zmniejszę szerokość ulic do 5 metrów
dla waszego bepieczeństwa.
- najpierw zrobię duży wykop, a później zastanowię się czy z powodu niestabilnego
podłoża, wybudować tam blok.
- zbuduję kawiarnię koło parku, ale bez WC, bo tak będzie ekologicznie.
A za potrzebą będzie można lecieć na dworzec.
- zakupię nowe autobusy za 50 milionów,
i zmniejszę ilość kursów,
bo szkoda, żeby takie cacka zostały zabrudzone przez pasażerów, którzy we krwi mają chodzenie w brudnych butach.
- Sprzedam działki prywaciarzom, a później je odkupię.
- Nakupię świecidełek ulicznych, żeby miasto zostało choinkową stolicą Polski.
- Śniegu, lodu i śmieci nie będę sprzątał, bo wykorzystam do tego słońce
i wiatr.

To tylko niewielka część mojego snu,
ale na razie zakończę, bo mam pilny apel
do D. Tuska, J. Kaczyńskiego, A. Kwaśniewskiego, papieża Franciszka, W. Putina i J. Materka:
Zakończmy te swary, zjednoczmy się,
bo inaczej - biada Nam!

Nareszcie ! | 2022-01-19 11:40:36 napisał(a):

No to doczekaliśmy się następcy Hermaszewskiego.
Drugi Polak w kosmosie! Największy dotychczas sukces MM. Ale jest jeszcze młody i wszystko przed nim!

Raperka | 2022-01-19 11:41:50 napisał(a):

Tekściory


Abradab: Garbaty Anioł
Tekst piosenki

Zaproponuj inne wideo Profil artysty
Tekst
Tłumaczenie
Garbaty anioł zszedł na ziemię
Powiedział nigdzie stąd nie pójdziecie to więzienie
Choć wierzeń to macie zatrzęsienie jesteście sami
Jak swoi na antenie
Od dwóch tysięcy lat porządkujecie świat według zasad
W trybie których jest topór i tasak
Przez kraj długi i szeroki
Płyną marzeń potoki Jak przeżyć życie bez większych obrażeń
Powiedzcie mi ile jeszcze dni minie zanim zobaczycie
Że świat i Wy ginie
Może zobaczycie, a może nie przecież jesteście
Zamknięci jak kupa w klozecie

Jak to? za dużo rzeczy tu przechodzi gładko
Coś mi się wydaje, że się rozbrykało stadko
Zrobię tu porządki i rozwieje wasza mrzonki
Jesteście tak potrzebni jak ziemniaczane stonki

A co to *****? powiedział ktoś z tłumu.
Czy ty przypadkiem nie zgubiłeś rozumu?
Gdzieś po drodze lecąc tu na jednej nodze by pleść
Bzdury robić miny jak kosze z wikliny
My wszyscy jesteśmy z tej samej gliny
Popełniamy błędy bo życie ma zakręty to jest
Logiczne długie jak drzewo genealogiczne
Naszej rasy Ty trafiłeś w takie czasy.
Życie to twardy orzech każdy orze jak może
A ty dup pierdut o mój Boże! i masz pretensje
I wyrzuty Ty durny łbie zakuty
Jesteś tak potrzebny jak kotu buty.

Garbaty anioł na to skończ * tato
To ty jesteś matoł jak nie to udowodnij
Powiedz mi tak, żeby wszyscy byli zgodni
Co wy tu robicie odkąd powstało życie?

Zaległa cisza wręcz grobowa
Nie powiedział nikt ni słowa
Pomyślałem oto szansa wyjątkowa
Wychyliłem się, uderzyłem tak

A ja wiem ja wiem co my tu robimy
Po co na ten na ten świat przychodzimy
Jeśli oczy otwierasz szeroko pytasz czemu?
Spoko powiem ci
Więc nadstaw dobrze uszy
W ciszy nikt się nie poruszy
Nie zaszeleścił nie zaszeptał nikt nawet
W miejscu nie zadreptał
Wszyscy czekali oczy we mnie wlepiali
Doleciał mnie pomruk aprobaty z oddali
Pomyślałem tak tak to jest ta chwila.
Teraz moje ego zajebiście bardzo gila sytuacja,
W której jestem centrum jak atrakcja turystyczna,
Ściśle jak akademia ekonomiczna myślę
Czasem się przyśni komu wydaje się, że oto
Spotkał kolesia, który wszystko wie
Tysiąc uwag skierowanych we mnie ich
Oczekiwania spełnię
Obronię tezy jak He-Man Eternię
Nie jestem idiotą by mówić jestem tutaj po to.
Otwieram usta i niechaj płynie czyste złoto
Nagle wiatr moim oknem skrzypnął.
Ja się obudziłem a sen o Polsce zniknął.

do Kenty | 2022-01-19 11:42:18 napisał(a):

Dobre podsumowanie. Robcie kopie, bo zaraz moderacja usunie,

viki | 2022-01-19 11:55:29 napisał(a):

No i mleko się rozlało Materek odjechał na całego!!! Cyt" miałem sen.... - I HAVE A DREAM to słowa Pastora Martina Luthera Kinga wygłoszone w Waszyngtonie w sierpniu 1963 po tzw Marszu na Waszyngton w którym wzięło udział prawie 250 tys amerykanów. My wszyscy mieszkańcy mieliśmy sen o lepszych Starachowicach. W wyborach zaufaliśmy Materkowi dwukrotnie bo młody, medialny, zlikwiduje nepotyzm, kolesiostwo, układy ,wprowadzi transparentne konkursy, obniży podatki, ceny ciepła, wody będzie otwarty na dyskusję na inne poglądy itd, itp. No cóż ten sen prysł jak bańka mydlana. Piękne wpisy na facebooku prezydenta/ zablokowanym dla osób krytykujących Materka/ nie zmienią rzeczywistości. Nie zaleją falą propagandy złych rzeczy które się wydarzyły w Starachowicach w okresie prezydentury Materka. Wymienię tu kilka : słodycze za ponad 200 tys,studia MBA dla Materka i kolesi współfinansowane przez mieszkańców,nagrody i dodatki dla wybranych prezesów spółek i zastępców sięgające kilkudziesięciu tysięcy złotych,przy jednoczesnym podwyższeniu podatków i opłat dla mieszkańców,karuzela stanowisk w mieście i powiecie dla żon, kuzynek kolegów z własnego komitetu,odwoływanie,powoływanie prezesów spółek ,starosty czyli cyrk na kółkach pana Materka.No i oczywiście wisienka na torcie tatuś Jerzy Materek jako członek zarządu powiat czyli jak z rolnika zrobić dyrektora.Jeżeli chodzi o inwestycje to mamy tandetne wykonanie za grube miliony parku miejskiego,napisu Starachowice ,biogazowni w PWiK , połowy Targowicy miejskiej,oraz wiele inwestycji drogowych z przekroczonymi terminami zakończenia. Szczytem nieudolności mamy budowę bloku przy Kościelnej, ul. Konstytucji i osiedla Wzgórze. Do tego należy dodać nieudolny nadzór nad spółkami miejskimi jak ZEC czy Starachowiczanka. Czy o taki sen nam chodziło i czy o takich Starachowicach marzyliśmy ? Na koniec zacytuję Wam kolejną frazę z przemówienia Martina Luthera Kinga cyt" Nareszcie wolni, nareszcie wolni" mam nadzieję i nieodparte wrażenie że w nadchodzących wyborach w naszym mieście pozbędziemy się "wizjonerów mających sny o własnej potędze" i zaczniemy stąpać po ziemi a nie bujać się w obłokach absurdu.

Zatroskana | 2022-01-19 11:56:29 napisał(a):

To nie jest śmieszne.Tu potrzebny dobry psychiatra

Facio | 2022-01-19 12:04:30 napisał(a):

Z czego wy się śmiejecie? Chyba z samych siebie się śmiejecie. Facet ma dobre intencje. Chce zgody narodowej w obliczu zbliżającej się wojny.

lena | 2022-01-19 12:16:49 napisał(a):

Poważnie zaczynam się bać o miasto.

Do Facio | 2022-01-19 12:17:54 napisał(a):

Dobrymi intencjami jest piekło wybrukowane.
Materek dostał podwyżkę o 10 tysięcy złotych. Czy zrezygnował z rad nadzorczych
w Radomiu i Łodzi?
Czy można dobrze wykonywać pracę w 3 miejscach naraz?
Doba ma tylko 24 godziny.
Jak się zarobi ze 40 tys. na miesiąc
to można bawić się w takie apele.

sen o potędze | 2022-01-19 12:22:43 napisał(a):

Dla odwrócenia uwagi od miejscowego bałaganu można zrobić wszystko. Trzeba raczej zacząć od siebie , od wyeliminowania kolesiostwa i nepotyzmu na własnym podwórku. Chciałbym aby przyśniła się MM jakaś inwestycja oddana w terminie i nie skopana doszczętnie. Jednocześnie to sygnał , że skończyły się pomysły na Starachowice o czym świadczy lawina dymisji w bezpośrednim otoczeniu... Wystarczyło zaprosić do siebie w niedzielę guru z Żoliborza, który jest przecież autorem wszystkich naszych sukcesów( według MM) i byłoby po problemie...

tst | 2022-01-19 12:24:27 napisał(a):

Kim ten chłopiec jest że ,chce rozmawiać z wszystkimi,co on może NIC

Gość | 2022-01-19 12:25:00 napisał(a):

Ja pierdziu,ale ma wyobrażenie o sobie!Zaprasza najwyżej postawionych do mediacji.To dopiero mediator.Tylko patrzeć jak Tusk,Morawiecki,Kaczyński zaczną mu bić pokłony. Tak pysznej osoby nie znajdziemy nigdzie.A co do szpitala,bo niejasno napisał, że niby co się tam wydarzyło i prawdopodobnie jeszcze miało się wydarzyć?Do dzisiaj nie wiem.

do Zatroskana | 2022-01-19 12:26:28 napisał(a):

Brakuje mi tu jeszcze Putina, Bidena i pałacowego narciarza... Bez nich nic się nie uda.

Eryk | 2022-01-19 12:28:08 napisał(a):

żeby sprostować: te wszystkie wypociny to są od tych, co nie mają wygodnych stołków??? Chciałbym, żeby w każdym mieście się działo tyle dobrego, co u nas.

Do Facio | 2022-01-19 12:40:05 napisał(a):

Jasne. Ja znam jednego faceta, co chce całą planete uratowac. Tez ma sny rozne. Kazdy na dzielni o nim mowi ze jest walnięty w czambuł.

Do Eryk | 2022-01-19 12:53:16 napisał(a):

Wskaż mi te pozytywne rzeczy które się u nas dzieją bo chyba niedowidzę

Mieszkanka | 2022-01-19 13:07:30 napisał(a):

Ten co bezpodstawnie skopał życie wielu wartościowym osobom będzie teraz WIELKIM MEDIATOREM, koń by się uśmiał. Materek nikt ci niczego nie zepsuł sam jesteś pomysłodawcą i wykonawcą starchowickiego burdelu samorządowego!!!

Pieniądze | 2022-01-19 13:27:53 napisał(a):

pieniądze chyba jednak odbijają. zarobki między 20 a 40 tysięcy miesięcznie to nie dla naszego prezydenta. swoją drogą czy czasem niektórzy nie zarabiają tyle w rok?

Johny | 2022-01-19 13:53:50 napisał(a):

Grecie, której zniszczono dzieciństwo i tobie Marku życzę dużo zdrowia.

Gośc | 2022-01-19 13:57:20 napisał(a):

No to się zaroi limuzynami.A śliwki w czekoladzie na poczęstunek zakupił?Nie obejdzie się bez telewizji.Tej warszawskiej ,ma się rozumieć.

Zapraszam do swojego gabinetu | 2022-01-19 13:58:24 napisał(a):

"Udostępnię swój gabinet i pomogę w mediacjach"
Już pewnie pakują walizki i za chwilę
zjadą się pekaesy z całej Polski,
na nowy Dworzec Zachodni.
Nie wiem czy wszyscy przyjadą, ale na pewno pojawi się przypomniany przez Marka, Bartłomiej Sienkiewicz, który
ostatnio krążył po sejmie w stanie, który
spowodował, że niektórzy posłowie krzyczeli, żeby przynieść alkomat.
A jak przybił piątkę z Okłą, to myślałem,
że jej rękę urwie, bo zrobił to takim zamachem.
A może Bartek już jest u Marka, i śpi po cudownym wieczorze, a Marek natchniony
przez Prawnuka i wyborne trunki, uwierzył że został nowym Zbawicielem.
Gbyby jednak przyjechali zaproszeni,
to proponowałbym, że ich przyjąć
w luksusowej parkowej"Café Betonka".

do "Zapraszam..." | 2022-01-19 14:11:36 napisał(a):

Mam informacje, ze chodzi o spacer po Starachowicach szlakiem skopanych inwestycji. Konstytucji 3 Maja, Dworzec Wschodni,wykop na Kościelnej , rozgrzebana rewitalizacja na os. Widok, bunkier w parku a wieczorem modernizacja oświetlenia( zaciemnienia) miasta.Powodzenia !

Łukasz | 2022-01-19 14:16:49 napisał(a):

On tak sam z siebie robi idiote czy mu ktoś dordza?

JANUSZE !!! | 2022-01-19 14:17:42 napisał(a):

Dajta już spokój z tym hejtem, bo nie da się tego czytać

mieszkaniec | 2022-01-19 14:53:19 napisał(a):

najwięcej szkody robią temu człowiekowi jego wazeliniarze z komitetu oraz ludzie którzy kadzą mu pod tymi bzdurami. Pisząc te głupoty sam sobie zlikwiduje komitet wyborczy. Tylko patrzeć na cos napisze o swoim pożyciu intymnym.

Mały | 2022-01-19 15:00:32 napisał(a):

Janusze to są wielbicielami Materka na fejsie

mieszkaniec | 2022-01-19 15:26:02 napisał(a):

https://echodnia.eu/swietokrzyskie/gosc-dnia-prezydent-marek-materek-o-kulisach-kadrowej-czystki-w-starachowicach-beda-kolejne-dymisje/ar/c1-16005429 polecam cd trwa

tomasz | 2022-01-19 15:37:37 napisał(a):

Nie warto się zajmować tym człowiekiem.
Ten drobny cwaniak w suchedniowskim stylu będzie próbował się wybielić bo widzi że notowania lecą mu w zastraszającym tempie.
Niestety musimy go znosić do następnych wyborów , chyba że znajdzie się grupa odważnych zbierze podpisy i zorganizuje referendum. Najgorsze jest to że w Starachowicach nie widzę mocnego kontrkandydata na prezydenta.

Do Tomasz | 2022-01-19 15:43:56 napisał(a):

Spokojnie ,cierpliwości-jeszcze to nie ten moment na odkrywanie kart.Kandydat już jest i to nie jeden!

Tst | 2022-01-19 15:53:23 napisał(a):

Panie Marku tak po dobroci niech Panie nie daje się wpuszczać w maliny.Radzę Panu aby Pan ograniczył wypowiedzi medialne a jeśli już to powiedzieć krótko np. zwolniłem Panią Skibę bo źle pracowała albo dobrze wg Pana oceny i koniec.Te przystawki,kwiatki nowe wyjaśnienia przynoszą Panu straty i Naszemu Miastu.Nie musi Pan tak rozpaczliwie bronić swojego wizerunku bo przecież coś Pan zrobił dla Miasta.

Jarosław | 2022-01-19 16:14:39 napisał(a):

Jaki jest Pana pomysł, na rozwiązanie kryzysu na granicy Polsko-białoruskiej? Ciekawy też jestem jak można szybko uporać się z pandemią? Bo ci tam w Warszawie to szkoda nawet gadać.

Marek Sienkiewicz | 2022-01-19 16:35:46 napisał(a):

Śmiejcie sie niedowiarki, a ja wam powiadam, ze po tym zaproszeniu Jarek juz kota pakuje do auta, Robert zmienił orientację a Donald ogłosił ze szuka Ubera.

master of chaos | 2022-01-19 16:50:05 napisał(a):

Wpis jest dziwny. Tymbardziej jakby prezydent chciał żeby dotarł do adresatów, to by oznaczył ich publiczne profile, a tak to taka pisanina, tylko mój rozumek nie ogarnia po co?

Z ostatniej chwili | 2022-01-19 16:50:28 napisał(a):

Radio Erewań donosi, że Donald Tusk nie przyjedzie, bo uciekł mu Pekaes.
A nieoficjalnie podobno królowi Europy jest wstyd, że wyrzucił Materka z PO,
szczególnie teraz, kiedy został on Głównym Negocjatorem Europy.
Na początku lutego w gabinecie Materka w UM, będzie debatował Putin z Bidenem.
Mediatorem będzie oczywiście prezydent Starachowic. Przy okazji będzie tłumaczył im,
żeby w Rosji i USA zwężali nie tylko ulice, ale również domy i bloki.
Dla przykładu mieszkanie 3 pokojowe powinno liczyć wg niego maksimum 10 m2.
Po debacie Materek wyda uroczysty obiad w jadłodajni "Miś", po czym zacni goście
zjedzą podwieczorek w "Café Betonka". Konsumpcją będzie im umilał występ męskiego chóru
z ZEC-u " Węgiel od Dziadka" i "Daj Dychę".
Natomiast w marcu do grodu nad Kamienną przybędzie swoim żelaznym pociągiem Kim Dzong Un
na rozmowy z Łukaszenką.
Starachowice po uzyskaniu tytułu Świetlnej Stolicy Polski, dzięki Materkowi stają się powoli
Światowa Stolicą Negocjacji.

Ej | 2022-01-19 16:53:25 napisał(a):

mogłoby to stowarzyszenie sprawdzic faktury, bo moze w sklepie pomylili szwedzkie kwiatuszki z holenderskimi grzybkami

Do TST | 2022-01-19 17:02:21 napisał(a):

Widze, ze nawet fanatycy zauwazyli ze cos tu nie gra. A kto twojego idola wpuszcza w maliny? Przeciez ten bełkot jest do takich jak ty skierowany. Was uwaza za i* łykających kazdy kit.

Gość | 2022-01-19 18:56:51 napisał(a):

Panie Marku dobrych snów hahahahahahaha..

Brak oświetlenia ulicznego | 2022-01-19 18:57:19 napisał(a):

Brak oświetlenia ulicznego na osiedlu Żeromskiego. Egipskie ciemności w Świetlnej
Stolicy Polski. Wykonałem kilka telefonów, ale nikt nie wie kto się tym zajmuje.
Na stronie UM nieaktualne informacje. Kolejny przykład bałaganu w firmie Materka.
To jest to jego nowoczesne zarządzanie, ale między jego bajdurzeniem a rzeczywistością jest wyraźny dysonans. W związku z tym mam pytanie do prezydenta Materka:
Kto w Pańskim śnie zajmuje się oświetleniem ulicznym w Starachowicach,
Putin, Tusk czy może Biedroń?

Bart Simpson | 2022-01-19 19:33:17 napisał(a):

Duda jak zwykle pominięty

Bart Simpson | 2022-01-19 19:34:30 napisał(a):

Siedzi i beczy, Agata! nawet Materek ze Starachowic mnie nie zaprosił

Z sennika | 2022-01-19 19:56:01 napisał(a):

Sen o Polsce symbolizuje postawy i poczucie tożsamości. Podejście do wyzwań i aspiracji, które kształtują życie. Jeśli we śnie pojawiają się stereotypy, czas zmienić podejście do życia, zastanowić się, czy zbyt długo nie tkwisz w wyobrażeniach, zamiast myśleć realnie.


I jak tu nie wierzyć w sny. Wniosek jest prosty Materek zejdź na ziemię.

Starachowiczanin | 2022-01-19 20:56:49 napisał(a):

Sny tego typu to prawdopodobnie skutki uboczne sprawowanej funkcji????Ale to faktycznie sprawa dla psychoterapeuty! Niemniej jednak gdyby wszystkich naszych politykow dreczyly sny o Polsce a jeszcze na zasadzie wyrzutow sumienia/ktore jednak trzeba miec/ to za iles tam lat...... mielibysmy kraj mlekiem i miodem plynacy!!!!!!!!!

do ludzi | 2022-01-19 22:00:42 napisał(a):

Ludzie, weźcie wy się opanujcie z tym hejtem. Rozumiem, że już do wyborów się co niektórzy szykują i widać że kandydatów nie braknie. Ciekaw jestem najbardziej debaty z Materkiem. Wciągnie Was jedną dziurką na śniadanie i rozklepie przy pierwszym pytaniu. Czy Wam się podoba czy nie Materek robi zajebistą robotę w mieście !!!!
Został prezydentem właśnie dlatego że jest prawdziwy, że jest zwykłym człowiekiem i to Was wszystkich wkurza. Gryźcie dalej, powodzenia.

... | 2022-01-19 22:12:05 napisał(a):

<zgłoszono do usunięcia>

Ff | 2022-01-19 22:36:52 napisał(a):

Już widzę jak zapi.......ą do Starachowic pogadać. Zwykłych ludzi mają głęboko w d...e a nasz prezydent dla nich tez jest ledwo zwykłym człowieczkiem. Pewnie nawet go nie pamiętają...
Ale idea jest dobra. Tyle że to mżonka, nie wiem co by sie musiało wydarzyć żeby tusk z kaczynskim siedli razem i pogadali. Musieliby miec wspólnego wroga i wspólny interes. Żaden bez korzyści dla siebie sie nie wyhyli.

TOJA | 2022-01-19 22:38:49 napisał(a):

miałeś sen, to super. Zabrać zniżki dla karty wielkiej rodziny, normalne. Normalne że ty nie bedziesz miał wielkiej rodziny. Podnosisz podatki w miescie ok, dostałeś podwyżkę to pokryjesz te podwyżki i bedzie ok

Do Ff | 2022-01-19 22:46:11 napisał(a):

Najpierw to niech zacznie rozmawiać z mieszkańcami w realu a nie na fb. Niech sam da przykład mediator z bożej łaski. O czym ten gość pisze. Sam blokuje na fb niewygodne osoby bo piszą prawdę ale nie taką jakby chciał Materek A teraz ogłasza się mediatorem wrogich obozów. Żenada wstyd. To może ja będę mediatorem i zaproszę Materka i ludzi których poblokował i może dla dobra Starachowic ponad podziałami ich odblokuje

Gość | 2022-01-20 06:17:32 napisał(a):

Miałem sen. Śniło mi się że Putin i Biden spotkali się w słynnym gabinecie w Starachowicach. Prezes Kaczyński wzruszony abdykował a nowym prezesem został Najlepszy Samorządowiec w histori.

Czyt teraz mogę dołączyć do słynnego ze standardów w całej Polsce i Europie komitetu? Bo chcalbym wziąć udział w transparentnym konkursie na Vice, a teraz chyba mam szansę? Hahahahahahaha

NASA | 2022-01-20 06:52:02 napisał(a):

<zgłoszono do usunięcia>

Varius Mark | 2022-01-20 07:20:16 napisał(a):

Widzialem orła cień
Do gory wzniósł mnie niczym wiatr

Do NASA | 2022-01-20 07:25:59 napisał(a):

Przeciez to nie drwiny tylko troska. Wczoraj w Echu w rozmowie dnia redaktor Więcek stwierdził, ze dzwonią do niego politycy, zeby zapytał Materka jakie farmaceutyki bierze, zeby ich unikac, a Jolanta Sandra (nowa dyrektor szpitala, doktor K) doradza na fb Materkowi wyciszenie. Wiec problem jest szerszy, niz na tym forum.

Mieszkanka | 2022-01-20 07:59:12 napisał(a):

Może nie wie,że jest już ozdrowieńcem i przechodzi mgłę mózgową. Potrzebuje czasu i zrozumienia. Nie dobrzy mieszkańcy , którzy nie potrafią zrozumieć potrzeby sytuacji. Przecież to wszystko dla ich dobra.

w samo poludnie | 2022-01-20 08:44:43 napisał(a):

Dzisiaj w samo południe pojawią się w gabinecie MM : Babicki, Ambroszczyk i kilku innych członków komitetu politycznego z UM . Bedzie się działo...

Do W samo poludnie | 2022-01-20 09:07:45 napisał(a):

Znowu jakieś niedomówienia.Przeciez dzisiaj miał być w gabinecie ktoś inny.Co mnie obchodzi Babicki czy Ambroszczyk. Obiecał prezydent mediacje i co ?

Do do w | 2022-01-20 09:11:41 napisał(a):

Te z fejsa nie zauwaza roznicy hahahahaha

Gość | 2022-01-20 09:40:29 napisał(a):

Tak to jest w zyciu, że mali ludzie myślą, że są wielcy

NASA | 2022-01-20 09:42:36 napisał(a):

Prezydent spokojny jak Antoni M. No i ma swojego Miśiewicza w powiecie

Gość | 2022-01-20 10:10:47 napisał(a):

Mieszkanka - twój zły stan się pogarsza.

Mentor | 2022-01-20 10:40:15 napisał(a):

Te wpisy to próba zwrócenia na siebie uwagi i wołanie o pomoc.Coś się dzieje.

Belzebub | 2022-01-20 10:50:32 napisał(a):

<zgłoszono do usunięcia>

Wezyr | 2022-01-20 10:51:17 napisał(a):

<zgłoszono do usunięcia>

.... | 2022-01-20 11:04:56 napisał(a):

E tam,już wyjaśnia i prostuje w radio.

Wezyr | 2022-01-20 12:45:20 napisał(a):

@Marek Materek
Pan zaprosił do gabinetu nie te osoby co trzeba.
Trzeba wezwać firmę od oświetlenia, Wykonawców Lubianki, Budromost, firmy odpowiedzialne za zimowe utrzymanie ulic,firmę od śmieci,Starachowiczankę, osoby odpowiedzialne w UM za nadzór nad i westycjami,Wykonawcę budynku socjalnego przy ulicy Kościelnej.

Zarządzanie miastem leży i kwiczy! Jest brudno,ciemno,ślisko a wiele inwestycji opóźnionych a wszystkie spartalone.
Ty za to odpowiadasz Materek. Więc weź się do roboty a nie graj męża opatrznościowego ojczyzny, niczego nie ogarniasz i co rusz dymisjami próbujesz zrzucać z siebie odpowiedzialność. Przecież to Ty wybrałeś te osoby i to Ty odpowiadasz za ich postępowanie. A fakty są takie ,że za co się nie wziąłeś to to zniszczyłeś.
Dziś stanowisz jawne zaprzeczenie tego co obiecałeś mieszkańcom Starachowic w 2014 roku! A zatrudnienie własnego ojca w zarządzie Powiatu, bez szkoły i kwalifikacji jest szczytem nepotyzmu nie spotykanym w Europie ani na Świecie.
Jesteś najgorszym prezydentem w historii naszego miasta!

Er35 | 2022-01-20 12:51:01 napisał(a):

Co było to było, rzecz skończona. Jeśli zaś potrzebna pomoc, to drzwi moje dla każdego Człowieka są otwarte......

Do Er35 | 2022-01-20 12:54:28 napisał(a):

A kim ty jesteś? Następny Rasputin

Z fejsa Materka | 2022-01-20 13:03:43 napisał(a):

Dzjekujemy Panu za naszom małom Oczyze(fan pisownia oryginalna)

Hahahahaha ja dziekuje za wesole towarzystwo, przynajmniej czlowiek ma troche beki z rana hahahahahaha

Uhahaaa | 2022-01-20 13:30:20 napisał(a):

Wezyr, zgłoś się na Prezydenta. Dopiero będzie śmiesznie i napewno żadnych inwestycji w mieście nie będzie. Jesteś cienki, tylko krytykować drugiego potrafisz, nic więcej. Powinieneś docenić to co MM robi dla miasta.

Do uhaha | 2022-01-20 13:39:28 napisał(a):

A co robi?Że wielki obciach,wszyscy widzimy.Nawiedzony,nieskromny,zakochany w sobie dzieciak.I tyle.

do Uhahaaa | 2022-01-20 13:42:22 napisał(a):

To że MM będzie oceniony to jest pewne. Pewne też jest , że nie tylko przez mieszkańców Starachowic. Nawet ten , któremu wszystko zawdzięczamy czyli Kim z Żoliborza tu nie pomoże...

Do uhahaa | 2022-01-20 14:03:45 napisał(a):

Myślę że zazdrościsz Wezyrowi i innym których zwyczajnie nie rozumiesz. Twój malutki rozumek nie ogarnie oczekiwań jakie względem budżetówki mają myślący logicznie podatnicy. A że albo jesteś związany z budżetówka, albo docenił cie raz w życiu na fb podrzędny urzędnik, to boli cie fakt, że nie nasz honoru. Powiem ci jeszcze, że w innych urzędach śmieją się z naszego miasta a że do redaktora Echa dzwonią inni politycy i żartują z Materka, to już jest obciach dla każdego świadomego mieszkanca Starachowic.

Gość | 2022-01-20 14:33:18 napisał(a):

Sytuacja zmienia się jak w kalejdoskopie. Odpuścił już Miasto i Polskę. Pisze,że teraz zawalczy o służbę zdrowia.Nadal się zamartwia ale teraz to już ma pomagierów .Będzie lżej.

Józek | 2022-01-20 14:38:32 napisał(a):

Obciach, to napewno mieć takich hejterów i podjadaczy zadufanych tylko w sobie. Spójrzcie na siebie, co sobą reprezentuje jeden z drugim. Prawdopodobnie nie wiele, tylko drugiemu umie się dołożyć. I tyle, tylko jad czuć od was

Do Gość | 2022-01-20 14:41:33 napisał(a):

Proponuję zaprosic Kaszpirowskiego. Z Kaczynskim i Tuskiem chyba nie pykło, ale nie ma co sie poddawac. Jest jeszcze tyle możliwości :)

Do Józek | 2022-01-20 15:01:29 napisał(a):

Ja bym nie nazwał tego jadem i hejtem, raczej oceną sytuacji i zachowań MM od czasu jak wypłynęło na jaw to co się działo z zatrudnieniem w szpitalu. Od tego czasu zachowanie MM jest co najmniej dziwne i zastanawiające. Tym spotkaniem w gabinecie co miało sie odbyć 20.01.2022 to już popłynął na maxa. Lepiej zająby sie pilnowaniem spraw miasta choćby dopilnował i doprowadził do końca sprawę oświetlenia miasta bo krew zakewa jak sie wieczorem wyjedzie na miasto.

Wezyr | 2022-01-20 15:17:10 napisał(a):

@uhahaa
Prezydentura mnie nie interesuje. Ale chciałbym mieszkać w dobrze zarządzanym mieście a Materek jest Facebookowym na prezydentem. Przykłady z dziś artykuł sponsorowany o tym ,że Anal trzecie miejsce wśród prezydentów, którzy najwięcej siedzą na Facebooku. Dziś znów wszedł w kompetencję Powiatu organizując u siebie spotkanie. To poniża kolejnego Starostę i zarząd powiatu. Proszę wyjść na miasto i zobaczyć jak wyglądają ulice i chodniki, jak wyglądają przystanki autobusowe i chociażby śmietniki.

Do Józek | 2022-01-20 16:03:14 napisał(a):

Jozek nie daruje ci tej nocy hahahahahaha

Do Wezyr | 2022-01-20 16:17:21 napisał(a):

No co Ty? Przeciez tam i Papa jest i mloda Radna Wrona, jest i Pani Gralec, w takim skladzie to otworzą Centrum Zdrowia Polski Całej. Przeciez Materek napisał, o Polske juz jest spokojny. Jeden post, dwa sny i chlop rozwiazał problemy polityczne i ekonomiczne kraju. Dziwi mnie tylko to 3 miejsce, z takim rozmachem złoto powinno byc a reszta działaczy na fb daleko, daleko w tyle.

Wezyr | 2022-01-20 16:42:15 napisał(a):

Mnie dziwi,że co jego Facebookowi fani nie widzą ile czasu siedzi na portalu, a to pisząc posty, polubiając i odpisując. Nie widzą kiedy to robi, a robi to w godzinach pracy. Co łatwo można sprawdzić pod jego postami.

Dzisiejsze spotkanie powinno się odbyć w Starostwie. Dziwię się że Starosta Ambroszczyk tak wszedł w buty Babickiego
i też daje sobą sterować.
Panie Ambroszczyk Pan jest ważniejszy(Starosta) od Materka a wręcz jako zarząd Powiatu Materek jest Waszym podwładnym po wejściu w skład rady społecznej szpitala. Panie Starosto to u Pana powinno odbywać się takie spotkanie! A Pan jemu przewodniczyć. Pozwalając się tak traktować, będzie się Pan cieszył wśród współpracowników takim samym szacunkiem jak Pana poprzednik.

Do wezyr | 2022-01-20 16:57:47 napisał(a):

Z tego co wiem to Starosta od dziś śmiga na urlopie tak że ten chyba cię nie wysłucha.

Pacjent | 2022-01-20 16:57:47 napisał(a):

A ja sie ciesze. Prezydent wczoraj ogarnął problemy w Polsce i jest spokojny. Teraz rozwiązuje problemy szpitala. Jestem pewien że nasz szpital osiągnie takie standarty leczenia jakich nikt w Polsce i Europie nie widział. ps. Pani Kręcka proszę sie dobrze zastanowić.

Mieszkaniec | 2022-01-20 17:04:52 napisał(a):

Dziś kolega zapytał mnie czy czytałem co na fb zamieśćił Materek, coś o sennych marzeniach o Polsce.Odpowiedziałem mu,że po pierwsze: nie mam czasu na takie rzeczy,a po drugie:ja głupotami się nie zajmuje!
I tyle w temacie.

Do Wezyr | 2022-01-20 17:27:05 napisał(a):

A to nie było spotkanie rodzinne? Jak u Sowy, Papa i przyjaciele. Gdyby był rosół zamiast kawki pomyślał bym, ze to siesta na Orzechowce.

Do MM | 2022-01-20 17:50:05 napisał(a):

Panie Marku, ale jak Pan tak sie lubi wspierac literaturą przed ratowaniem swiata, to moze warto cos o słuzbie zdrowia poczytać, nie wiem, moze Doktora Dolittle?

Gość | 2022-01-20 19:07:40 napisał(a):

Panie prezydencie,kota już pan ogarnął. To teraz ja mam taką małą prośbę,może mniej ważną ale... Weź pan się wreszcie za prawdziwą robotę na rzecz miasta i mieszkańców.

Jadzia | 2022-01-20 22:11:30 napisał(a):

A ja się zastanawiam, skąd tyle jadu u Was.Prezydend Nasz pracuje 24 godziny na dobę. Nie ma czasu na odpoczynek. Chce dobrze dla Nas. Gdyby tylko chciał to by już dawno był posłem. Ale kocha swoje miasto i służy Nam dzień i noc. Nic nie poradzimy że ma takich pomocników.

Do Jadzia | 2022-01-20 22:18:25 napisał(a):

Jadziu zmień płyte, bo ta spiewka już dawno jest nieaktualna. Warto tez poszukac mózgu, gdzies poza fejsbukiem.

Do Jadzia | 2022-01-20 22:24:56 napisał(a):

Materka i jego ojca miasto to Suchedniów, a nie Starachowice.

rozp... moje podatki | 2022-01-20 22:31:39 napisał(a):

ogarnij się chłopie, porzuć ten histrioniczny lans i weź się do roboty.

Wezyr | 2022-01-20 22:52:09 napisał(a):

@Jadzia

Jadziu czy czytałaś tą odpowiedź Materka ?
,, niedawno Prezes był w TST, gdybym wcześniej o tym kocie wiedział przyniósłbym pod Kościół, gdybym był w Starachowicach,,

Czy tak odpisuje ktoś zdrowy na rozumie?
Przecież to publiczne nabijanie się z osoby, która patrzy przychylnym okiem na Starachowice i której zawdzięczamy wszystko( to o też słowa Materka wypowiedziane sesji rady powiatu o Jarosławie Kaczyńskim).

obecny | 2022-01-20 22:53:50 napisał(a):

materek powinien wystąpić w kolejnej części matrixa, chłop jest już calkiem oderwany od rzeczywistości.

Marek Materek | 2022-01-21 06:21:14 napisał(a):

Usunąłem swój komentarz. Był poniżej jakiegokolwiek poziomu.

Gość | 2022-01-21 07:22:20 napisał(a):

Ale w Internecie nic nie ginie.Prezes musi zobaczyć ten ohyddny komentarz. KOMPROMITACJA.

Do MM | 2022-01-21 07:45:28 napisał(a):

Hahahahahahaha ale blamaż hahahahahahahaha i ty koleś rządzisz 40 tys miastem hahahahahahaha

Do Gość | 2022-01-21 07:48:41 napisał(a):

Jest na fb, na absurdowicach

Do Marek Materek | 2022-01-21 08:17:38 napisał(a):

Dno dna. A na gorze 3 metry mułu.

Er35 | 2022-01-21 08:30:19 napisał(a):

Źle się dzieje już od 5 lat.....

Wpis | 2022-01-21 09:05:09 napisał(a):

Czyżby MM aż tak poleciał z tym wpisem o kocie?
Dla mnie Pan Prezydent nie jest wiarygodny.

Er35 | 2022-01-21 12:15:24 napisał(a):

M dał i daje poważniejsze niż koci wpis dowody nie tylko braku wiarygodności ale i ...........syństwa.

Prezes Zec | 2022-01-21 12:51:39 napisał(a):

Widzieliście kto został prezesem Zec, jakiś typ z Chełma.
Ktoś tu traktuje Starachowice jako prywatny folwark.
Oj chyba kabaryny wkrótce zawitają pod urząd

Do Prezes ZEC | 2022-01-21 13:13:24 napisał(a):

To chyba koło ratunkowe https://www.nowytydzien.pl/prawnik-sternikiem-mprd/

Kenty | 2022-01-21 14:43:40 napisał(a):

Miałem sen, że prezesem ZEC zostanie kolega z Chełma, którego wcześniej wkręciłem do rady nadzorczej
" Starachowiczanki". Przypominam, ze ja też byłem w radzie w Chełmie, więc jest to zgodne z moimi zasadami etycznymi.
W radzie nadzorczej ZEC jest także kolega
z Łodzi, w której ja też jestem w radzie
nadzorczej, więc tu również zachowane wysokie standardy etyczno-moralne.
Wiceprezesem ZEC został dotychczasowy
prezes. Wcześniej połączyłem ZEC z MZK,
żeby było taniej, bo zamiast dwóch prezesów, połaczonymi firmami, miał kierować jeden prezes.
Ale teraz stwierdziłem,źe co 2 głowy to nie jedna.
Rozmyśliłem się, i teraz tak będzie,
chyba że się znowu rozmyślę, bo jeszcze nie ma tu żadnego kolegi z Radomia, a przecież tam też jestem w radzie nadzorczej.
Pamiętajcie, że zawsze trzeba trzymać się
zasad narzuconych przez mój komitet nawet jak są one zgodne z prawem.
JA i Mój Komitet idziemy ramię w ramię,
i prowadzimy Was ku świtlanej przyszłości.
Ale pamiętajcie, że za wysokie standardy
etyczno-moralne musicie dobrze płacić, bo się rozmyślimy i nie będziemy ich stosować.
No, to teraz mogę śnić dalej, a wy pracujcie wytrwale bo 2800 zł, to też dobry pieniądz.

Gość | 2022-01-21 15:03:52 napisał(a):

Minimalnie się pomyliłem, typując tego z Łodzi, obsada v-ce (Pizzamen)trafiona bezbłędnie. Okazuje się, że też miewam prorocze sny.Materek powinien się zacząć pakować. Wydaje mu się, że jest niesamowicie sprytny.Ale to się mu tylko wydaje,we śnie.

Stefek | 2022-01-22 10:42:57 napisał(a):

A ja miałem sen , że Materek pakuje się , pakuje tatunia i wracają na Orzechówkę :-)

Mieszkaniec | 2022-01-22 10:47:01 napisał(a):

Akcja zima to juz jest zakonczona?

zima | 2022-01-22 11:24:10 napisał(a):

Jest zima od miesiąca :-)

Gość | 2022-01-22 13:03:24 napisał(a):

Został zatrudniony drugi prezes, czyli koszty zarządcze wzrosły za które płacą mieszkańcy po to żeby mieszkańcy mieli taniej. Konstytucji 3 go Maja zwężono po to żeby było bezpieczniej. Lampy nie świaca się a jesteśmy stolica światła. Czego nie rozumiecie?

Do Gość | 2022-01-22 13:32:31 napisał(a):

Dodam jeszcze tyle-łamiacy standardy Materka fachowcy, ktorych na fb obwinia za nieprawidłowosci, sa zegnani z pompą i kwiatami, oraz obietnicą powrotu, lub współpracy.

Xxx | 2022-01-22 13:32:41 napisał(a):

Autobusy jeżdżą, puste, bo rozkład jazdy jest po prostu * jak 150.
Prędzej to miasto przejdę pieszo niż przejadę gdzieś autobusem

Do Xxx | 2022-01-22 13:58:57 napisał(a):

Racja .Z Południa do Rynku i Piłsudskiego nie ma żadnego autobusu ale za to na Armii Krajowej kilka i dlatego jeżdżą puste. Co na to radni bo po to ich wybraliśmy - cisza. Prezydent nieugięty bo interweniowaliśmy.Przecież komunikacja miejska dla mieszkańców ale jeszcze trzeba o ich wygodę dbać a szczególnie pamiętać o nich, najbardziej o seniorów i młodzież dojeżdżającą do szkół bo środkowi przeważnie mają samochody

@do xxx | 2022-01-22 14:52:10 napisał(a):

Bo Armii Krajowej i Radomska to główne ulice miasta. Praktycznie każdy autobus przejeżdża tymi ulicami, bo nie przefrunie. Jadąc na bazę Bugaj musi przejechać Radomską i/lub AK.

Mieszkaniec | 2022-01-22 19:36:09 napisał(a):

To od lat sie mowi że rozkład jest do niczego radni też na ten temat mówili ale tam ktos jedt mądrzejszy od lat i układa rozkład tak samo

A.D. | 2022-01-22 20:10:08 napisał(a):

Rozkład rozwalił Kateusz wprowadzając system przesiadkowy, a pachołki pazia z Orzechówki to dokończyły

Jadzia | 2022-01-22 20:30:17 napisał(a):

Czemu to robicie i tak zajadle atakujecie !!!
Człowiek zrobił tak duzo i tak duzo jeszcze zrobi dla Was Mieszkańców Starachowic. Jest wszędzie i pilnuje aby wszystko było zrobione tak jak trzeba. Jak widzi że niektórym ,,odbija,, to im dziękuje i szuka nowych odpowiednich ludzi aby realizowali cele które wzmocnią Nasze miasto . Chce dobrze, oddaje całe serce i siebie dla Naszego dobra. Nie jego winna że jego przyjaciele z komitetu wyborczego rzucają mu kłody pod nogi i nie realizują jego mysli. Marku, jestem z tobą i z doba jest większość Naszego Miasta.

Do Jadzia | 2022-01-22 20:43:15 napisał(a):

Niedługo wyślesz serduszko i rakietę Mareczkowi do Sztumu, stamtąd będzie pozdrawiał jak dziś z Łysicy hihihuhihuhi

D-Norway | 2022-01-22 20:45:07 napisał(a):

Marooo kocham cię, działaj tak dalej dla miasta

Mieszkaniec | 2022-01-22 20:48:02 napisał(a):

Oglądałem wywiad z nowym zastępcą prezydenta...ręce opadają o czym facet opowiada,plecie jak urwany z choinki.

Do powyżej | 2022-01-22 20:51:52 napisał(a):

Mówisz o Marcinie Gołębiowskim?
No przecież wiadomo, że facet ma 7 różnych etatów i wdepnął tutaj w Starachowicach w szambo.

... | 2022-01-22 21:08:34 napisał(a):

Dziunia,człowiek rzeczywiście dużo zrobił złego a jeśli chodzi o twoje zapewnienia,że jeszcze będzie wiele robił, to nie strasz. Lepiej niech już nic nie robi.Niech śni, marzy,stawia kartę.Jest tyle możliwości.

Gość | 2022-01-22 21:21:54 napisał(a):

A może by ktoś z dziennikarzy zapytał dr Krecką w jakim stanie zastała szpital po tym fachowcu, jaki był nadzór ze strony babickiego i sowuli i całej ekipy materka wraz z jego radnymi z komitetu wyborczego? Chyba już jakaś wiedza jest na ten temat?

Jadzia | 2022-01-22 21:28:30 napisał(a):

W Starachowicach przez wiele lat były układy afery o których pisała prasa. I oto przychodzi młody człowiek, pełen pomysłów, bez tzw układów i zmienia wszystko i burzy struktury aferogenne i buduje nowe oblicze tego miasta.
Pozyskuje pieniądze , robi inwestycje, zmienia wizualnie Nasze miasto na lepsze. A tu !!! ataki starej nomenklatury!! która chce dojśc do władzy .

.... | 2022-01-22 21:55:18 napisał(a):

Dziunia,bardzo ci zależy na wizerunku tego małego człowieka. Nie ma się co dziwić, jesteście przecież z jednego gniazda. Ja pozostaję przy swoim :mały, niedobry człowiek.

Do Jadzia | 2022-01-22 22:29:28 napisał(a):

Często robisz za Jadzię? Hahahahahahaha

Do Jadzia | 2022-01-22 22:40:59 napisał(a):

Uwierz iż wkrótce o naszym mieście znów będzie bardzo głośno,
Jak w 2003 zaroi się od służb z bronią, wejdą do wielu urzędów, do wielu mieszkań, oj będzie płacz hihihi hihihi

Tom | 2022-01-23 09:02:56 napisał(a):

W mieście ciemno na ulicach, szok

Jadzia to m. | 2022-01-23 10:03:12 napisał(a):

Oj Jadzia Jadzia od 90go roku widzieliśmy wiele. Tak jak za twoich rządów nigdy nie było.... Kumoterstwo i wiele krzywd ludzi uczciwych....... Poprostu nie jesteś Gospodarskim synem

Alicja | 2022-01-23 10:38:50 napisał(a):

Gospodarskiego oka tu brak.
W minioną niedzielę szłam z mężem i dziećmi do rodziców na Zakładową, przy ulicy widok stało kombi i przyczepka, dwójka ludzi na przyczepkę pakowała drewno z terenu budowy.

Do Alicja | 2022-01-23 11:03:21 napisał(a):

Kolega mieszka niedaleko Prezesa Warszawy. Ten to dopiero się napatrzył na drzewo XD

Mieszkaniec | 2022-01-23 15:17:07 napisał(a):

Polecam Piotr Urbanek kancelaria prawnicza opinie.

Do mieezkaniec | 2022-01-23 16:10:49 napisał(a):

No...ale jaja wychodzi na to,że oszust,bynajmniej tak z opinii z netu wynika i z tego co tam piszą.

Do do | 2022-01-23 16:14:26 napisał(a):

Przecież standardy muszą być zachwane!

Do Mieszkaniec | 2022-01-23 16:21:12 napisał(a):

Przeczytałem. Ten mnie ujął, pewnie stanowi kryteria wygranego konkursu xxd

To staly tekst adwokata. Klient nie jest od zgłaszania do Organow i nie musi wiedzieć co jest przestępstwem. Mec. Urbanek zapewnia o swoich wygranych, dzięki układom w Policji, CBA. Mówi, że jest poukładany w Prokuraturze. Przestrzegam przed adwokatem Urbankiem. Bierze pieniądze do ręki, nie wystawia pokwitowań, nie rozlicza zaliczek. Zapewne nie rozlicza tych pieniędzy z US. Próby odebrania pieniędzy kończą nie na niczym. Próby kontaktu z nim i wyjaśnienia sytuacji nazywa nękaniem go :-) cyniczny człowiek. Nie odbiera telefonów, nie przychodzi na rozprawy. Zgrywa mądrale.. Mój skład sędziowski odbierał go za błazna. Spóźnial się wiecznie. Gadał od rzeczy co oceniali inni prawnicy. Taki błazen, w stroju motocyklisty. Zero powagi dla Sądu. Nie polecam i odradzam!


https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,20574994

Gość | 2022-01-23 16:25:34 napisał(a):

Rzeczywiście, opinie na temat nowego to bardzo zajmująca lektura.Ale nie tylko opinie,jest wiele artykułów opowiadających o działalności tego gościa. Internet to jednak Internet.

Gość | 2022-01-23 18:11:44 napisał(a):

Go Work to strona opiniotwórcza jednak.
Coś mi się zdaje, że Maro już totalnie odleciał.
Trzeba wreszcie służb znowu w naszym mieście.
To będzie gruba afera

Do prezydenta | 2022-01-23 18:22:39 napisał(a):

Kiedy wreszcie przestanie Pan mieszać w tym garze?Wstydu pan nie ma.Te ciągłe podchody,knucia na innych,nie przebierając,czy to obcy czy kolega.Wreszcie te stanowiska dla swoich,zaczynając od pańskiego ojca na prezesach kończąc. Kto zarządza największymi w mieście spółkami ? Były milicjant i nauczyciel w-f.JAkie Ci ludzie mają przygotowanie zawodowe. Pański ojciec też słabiutko ale stanowicho jest.Jak pan taki przyzwoity o czym się pan często rozpisujesz,zrób pan rachunek sumienia. Spróbuj pan chociaż to naprawić .Będzie bardzo trudno i bez żadnej gwarancji na odpuszczenie ale namawiam szczerze. Gwarantuję, że powietrze zejdzie, poczuje się pan lepiej.

Miki | 2022-01-23 19:03:19 napisał(a):

Ten ruch z nowym prezesem ma spowodować,aby odpalić Pochecia...mogę się mylić,ale tak mi się wydaje.

Do Gość | 2022-01-23 19:24:30 napisał(a):

Nowa afera zacznie się znowu o ZEC-u.Taki mały gość ma już materiały od dawna, to tylko kwestia czasu.

Moryc | 2022-01-23 20:34:21 napisał(a):

Miałem sen, że walczyłem z nepotyzmem i kolesiostwem.
Ale jak się obudziłem, to sobie pomyślałem: " Jak człowiek jest głupi we śnie"

Do Jadzia | 2022-01-24 06:55:14 napisał(a):

O jakiej starej nomenklaturze piszesz? O aferach? Ukladach? Ty sie moze wczytaj w fejsbuk jednego wieszcza, jak miedzy wierszami wypisuje o nagraniach czy szantazach. Szkoda, ze kumaty malo jestes, bo bys zrozumial dlaczego ludzie tu pisza wkurzeni, To są dopiero Układy.Raz wchodzac w bagno, ciezko z niego wyjsc,

Skomentuj!
Aby dodać komentarz należy potwierdzić akceptację regulaminu
portalu www.starachowice-net.pl, klikając w kwadrat.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
System rejestruje adresy IP. Nadużycia związane z treścią
komentarzy można zgłaszać na: kontakt@starachowice-net.pl
Ostatnie komentarze w serwisie