Prezydent Starachowic otrzymał negatywny wynik testu na koronawirusa i wrócił ze zdalnej pracy do urzędu

13745.nsmed

„Wynik testu ujemny. Dzień dobry, wróciłem.” - Napisał dzisiaj prezydent miasta Marek Materek w mediach społecznościowych. 

Prezydent zrobił test, ponieważ miał kontakt z osobą, której wynik badania w kierunku koronawirusa wyszedł pozytywny. „Test zrobiłem, ponieważ miałem kontakt z osobą, u której potwierdzono koronawirusa. Poddałem się izolacji i by uspokoić współpracowników, wykonałem test na obecność Covid.” - mówi w rozmowie z Redakcją portalu włodarz miasta.

Viva UbezpieczeniaReklama 

Dodane: 13.10.20 | komentarze (23)
Tagi:

Komentarze użytkowników

Gość | 2020-10-13 12:09:42 napisał(a):

Cały czas praca zdalna przez Fb. Czekamy na zdolną pracę.

Sukces | 2020-10-13 12:29:34 napisał(a):

To ogromny sukces.... Zamówił i otrzymał.

Cobretti | 2020-10-13 12:32:04 napisał(a):

To lepiej, może pan się przyjrzy wiadomemu przetargowi i go skomentuje ? Tylko bez tego co będzie ,bo tego nie wie nikt. Tylko konkretnie o wiadomej sytuacji z postępowaniem na wykonanie ul. Zacisze. Co pan na to panie prezydencie ?

Do cobretti | 2020-10-13 13:10:36 napisał(a):

Panie Zbyszku niech Pan zadzwoni dopyta, nie ma co siać fermentu na forum.

Wiktorek | 2020-10-13 13:21:19 napisał(a):

Dzis czytalem w Starachowickiej iz Prezydent prezydent powiedzial stowarzyszeniu Azyl za wynajecie budynku po Gimnazjum nr1 15000-18000 zl za miesiac, a budeynek po gimnazjum na Ilzeckiej wynajal za sumboliczne 5000.
jak to jest ?

Cobretti | 2020-10-13 13:26:12 napisał(a):

Nie mam na imię Zbyszek ha ha

Do Wiktorek | 2020-10-13 13:26:48 napisał(a):

Też jestem ciekawa

Gość | 2020-10-13 13:27:22 napisał(a):

Hahahaha wrocił? Raczej odwiedził, o 10 na podworku pod domem był, hahahahaha

Cobretti | 2020-10-13 13:28:47 napisał(a):

A pytania niech ktoś bardziej profesjonalny od pytań zada ha

Cobretti do Wiktorek | 2020-10-13 16:14:32 napisał(a):

Stowarzyszeniu AZYL czy fundacji AZYL ? To dwa różne podmioty.

Lukasz Kowalski | 2020-10-13 17:19:05 napisał(a):

No super. Przyslowiony Kowalaski nie ma praktycznie szans zeby zrobic sobie test na wlasne widzimisie bo mial kontakt z chorwym. A tutaj dla prezydemcika testy na kazde zawloanie. W koncu " Co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie"

Podzamcze | 2020-10-13 17:22:31 napisał(a):

Każdy mieszkaniec regionu może zrobić taki test w ramach środków unijnych w podzamczu checinkim. Poczytaj sobie na internecie.

Do Podzamcze | 2020-10-13 17:29:03 napisał(a):

Rozumiem ze prezydent wyrwal sie z kwarantanny ktora powinien miec i pojechal do podzamcza na test? Rozumiem ze kazdy mieszkaniec skierowany na kwarantanne moze tez pojechac do podzmacza na test?

Cobretti | 2020-10-13 17:48:01 napisał(a):

Jak długo był w tej izolacji, bo przecież terminy są ściśle określone, ja bym z tą radością jeszcze poczekał.

Rebel | 2020-10-13 18:36:18 napisał(a):

Jaki test i kto zapłacił. Antygenowy? Słabej czułości? Proponuję zrobić jeszcze raz po pięciu dniach od jakichkolwiek najmniejszych objawach. Przypomnę. Gorączka, katar, kaszel(drapanie w gardle), ból głowy, biegunka, duszności (uczucie zmęczenia) itp. A do tego czasu w domku siedzieć, chronić innych. Zdrowia życzę

Rabelka | 2020-10-13 19:28:39 napisał(a):

Macie problem. Chcecie wiedzieć więcej zapytajcie prezydenta na fb albo wyślijcie pytanie do urzędu zamiast zadawać pytania sobie.

Cobretti | 2020-10-13 19:42:22 napisał(a):

Na fb niech pytają nie zablokowani, po za tym co to za odpowiedz na fb ? Pytanie to jest na piśmie na zasadzie dostępu do informacji publicznej. Takie tam odpowiedzi jak dla Ciebie Rebelka i tak są bez znaczenia. Ale mnie to akurat nie interesuje zupełnie, są do odpytania ciekawsze tematy.

Rebelka | 2020-10-13 20:01:44 napisał(a):

To pytaj zamiast niszczyć klawiaturę.

Cobretti | 2020-10-13 20:06:39 napisał(a):

Już pisałem, nie interesują mnie podsuwane tematy, znam kilka ciekawszych. Przecież nie piszę, że nie korzystam ze swoich praw ale nie muszę o tym opowiadać takim zajawkowiczom jak ty, bo niby po co? Martw się o swoją klawiaturę.

Cobretti | 2020-10-13 22:58:10 napisał(a):

Materek niech się zajmie mieszkańcami Starachowic.

do Cobretti | 2020-10-14 12:19:02 napisał(a):

Niech on już się lepiej nami nie zajmuje

OBECNY | 2020-10-15 16:18:20 napisał(a):

Zabił wirusa śmiechem.

Cobretti | 2020-10-15 17:10:38 napisał(a):

Jak już się ma taką moc to jednak trzeba uważać, żeby przy tym nie pęknąć ze śmiechu.