Projekt Starachowice wspiera pozytywnie zakręconych!

6130.nsmed

W ubiegły weekend na „Piachach” działo się wyjątkowo dużo i to nie tylko za sprawą sprzyjającej pogody, ale również ze względu na atrakcje przygotowane przez Projekt Starachowice mówi Anna Jaros-koordynator tegorocznego Grand Prix. Dodatkowym sukcesem całej akcji jest promowanie pozytywnie zakręconych osób, które mają możliwość pokazania się na „Piachach”, tak jak „Dragoni” czy w tym tygodniu dziewczyny z Centrum Wolontariatu, które przygotowały akcję „Tańczyć każdy może”.

Wspólne tańczenie zumby oraz konkursy z nagrodami tym razem wzbogacone były o bańki mydlane puszczane nad kąpieliskiem przez organizatorów w trakcie całej imprezy.  Ta wyjątkowa atrakcja zachwyciła nie tylko dzieciaki wypoczywające w tym czasie na „Piachach” ale również dorosłych,  którzy mieli okazję przypomnieć sobie jak to jest bawić się jak dzieci. 

Wyjątkowo w tym tygodniu naszą imprezę zaszczycili podopieczni Dragon Starachowice. „Dragoni” przygotowali otwarty trening, pokazy ćwiczeń oraz konkursy. Panowie mogli się zmierzyć np. podczas podnoszenia ogromnej opony samochodowej na czas. Wieczorem Bubble Party zostało przeniesione do klubu ChillOut. Podczas imprezy goście bawili się przy fruwających bańkach mydlanych. Wieczorem wybraliśmy kolejną Miss, tytuł ten przypadł w tym tygodniu Kindze Lipińskiej.

Mam nadzieję, że do końca wakacji zgłosi się do nas więcej osób, które chciałyby podczas naszych imprez na „Piachach” zarażać innych swoimi pasjami  - mówi Anna Jaros. 

Niedzielny turniej siatkówki plażowej w ramach Grand Prix Starachowic wygrali Łukasz Zaczek i Maciek Kosowski. W tym tygodniu mimo ogromnego upału w turnieju wzięło udział 20 par. Turniej cieszy się również uznaniem wśród osób z innych miejscowości, co dodatkowo podwyższa poziom gry podsumowuje Anna Jaros.

Zobacz zdjęcia w galerii (kliknij).

Informacja nadesłana

Dodane: 08.08.14 | Odsłony: 172

Komentarze użytkowników

Plażowiczka | 2014-08-08 22:06:29 napisał(a):

Pfff... nie ma czegoś takiego jak Projekt Starachowice! To nie zarejestrowane stowarzyszenie. Pytanie tylko brzmi - co chcą ugrać? :)

@ | 2014-08-09 09:47:23 napisał(a):

Dlaczego ci zależy żeby zdyskredytować tą inicjatywe jaki masz w tym cel?

@@ | 2014-08-09 18:38:31 napisał(a):

może chora albo z US

Mirabelka | 2014-08-10 13:55:38 napisał(a):

uuu p. Anna Jaros chyba będzie startować do Rady Miasta, bo się tak promuje przez to Stowarzyszenie... niezarejestrowane...

do Mirabelka | 2014-08-10 19:27:36 napisał(a):

od organizowania imprez na plaży do rady miasta droga daleka ale jak kiedyś ta osoba będzie chciała to jej sprawa, co cię to obchodzi?

Mirabelka | 2014-08-10 20:17:55 napisał(a):

Do 16 listopada już nie taka długa droga...

Oczywiście że jej sprawa, życzę powodzenia.

Mam pytanie | 2016-04-03 09:25:07 napisał(a):

Przejrzałem w wyszukiwarce działania Projektu i Materka i nigdzie go nie ma. Więc jak to jest z tym stowarzyszeniem?

Skomentuj!


Ostatnie komentarze w serwisie