PSL z powiatu starachowickiego popiera kandydata Rafała Trzaskowskiego w drugiej turze wyborów prezydenckich

13284.nsmed

Zarząd Powiatowy Polskiego Stronnictwa Ludowego w Starachowicach postanowił poprzeć kandydaturę Rafała Trzaskowskiego w drugiej turze wyborów prezydenckich. 

„W obecnej sytuacji tylko ten kandydat daje szansę na obronę demokracji w Polsce. Uważamy, iż sprawnie działający prezydent jest w stanie powstrzymać rządzących przed zawłaszczaniem kolejnych obszarów życia społecznego, w tym między innymi samorządów, których niezależność i prawa zostały zagwarantowane w obowiązującej Konstytucji RP. Jednocześnie apelujemy do wszystkich tych, którym bliskie są zasady demokracji o liczny udział w wyborach i poparcie Rafała Trzaskowskiego. Zarząd Powiatowy PSL w Starachowicach.” -  Czytamy w komunikacie prasowym. 

- Przeciwnicy prowadzą, brudną, pełną nienawiści kampanię, ale polityka może być inna, może opierać się na współpracy, na wzajemnym szacunku mimo dzielących różnic, na szukaniu tego co łączy, na wspólnych wartościach. Wielkie podziękowanie dla Kolegów z Zarządu Powiatowego PSL w Starachowicach i dla Dariusza Dąbrowskiego za udzielone poparcie #Trzaskowski2020. Zgoda buduje! tak się buduje też #NowaSolidarność - informuje przewodniczący starachowickiej Platformy Obywatelskiej Igor Klar. 

Dodane: 08.07.20

Komentarze użytkowników

gość | 2020-07-08 22:17:05 napisał(a):

A czego innego można się spodziewać ? Tylko czy kogoś to interesuje ? Już Kosiniak pokazał siłę PSL-u...

do gościa | 2020-07-09 07:11:38 napisał(a):

Mów za siebie i zostaw już te swoje "mądrości" dla siebie..

Gość | 2020-07-09 07:12:44 napisał(a):

Hahahaha Panie Klar nie jestem zwolennikiem PiS, ale w temacie brudnych zagrywek napisze tylko "klan z Suchedniowa" i wszyscy wiemy o co chodzi

miasto nad kamienną | 2020-07-09 08:58:27 napisał(a):

Witam,wielki przywódca Ruchu Ludowego podwójny premier Wincenty Witos w grobie się przewraca.ZSL...wiecznie żywy jak idee Lenina i Marksa...No i jeszcze działacze powiatowi 'PSL'powinni iść do kościoła i dać na msze za zwycięstwo zasłużonego świetnego kandydata z Wa-wy.Szkoda słów...Społeczeństwo was oceniło w tych i innych wyborach...Jeszcze trochę i sami znikniecie ze sceny politycznej...

A | 2020-07-09 09:32:45 napisał(a):

To dopiero trzeba być ślepym bezmózgowcem wypisując te steki bzdur a zapomina że PSL zawsze był przystawką komuchów i popierali okradanie państwa i rozwalania gospodarki. Kto podnosił wiek emerytalny, kto uprawiał nepotyzm kto zlikwidował cukrownie i przetwórstwo rolne i teraz namawiają na głosowanie na oszołoma LGBT i największego szambiaża europy. Niech emeryci się zastanowią czy chcą głodowe emerytury i 2 zł. rewaloryzacje czy znów mają głodować nasze dzieci itd.

gość | 2020-07-09 09:38:51 napisał(a):

Mówię za siebie,zawsze mówiłem i będę mówił szanowny zwolenniku PSL.Jestem mieszkańcem,mogę myśleć co chcę i myślę,nikt z lokalnych mędrców nie musi mi podpowiadać,wie co mam myśleć i co mam robić.

Xyz | 2020-07-09 09:54:06 napisał(a):

Do "A" jeszcze nam Gdańsk zabiorą.... uhaahu

aa | 2020-07-09 11:13:58 napisał(a):

Dąbrowski jesteś człowieku żenujący

do miasto nad kamienną | 2020-07-09 11:19:47 napisał(a):

Lenin i Marks zacierają ręce widząc jak aktualnie w Polsce realizowane są ich wizje. Nerwowe zachowania PiS dowodzą, że przegrana Dudy jest coraz bliższa. Oby tak się stało i dzielenie narodu na przez rządzących dobiegło końca.

miasto nad kamienną | 2020-07-09 11:57:17 napisał(a):

Witam,do mojego komentarza.Słabe to co piszesz,Oddając głos na PAD,to głos na rozwój kraju i sojusz z USA.Dla Niemiec=UE jesteśmy ważni z tytułu zależności gospodarczej ,jako podwykonawcy...brak dalszego rozwoju w nowoczesnych technologiach,będziemy dalej klepać "zderzaki,błotniki itp." dla niemieckiego przemysłu.Jesteśmy też ważni dla USA z powodu naszego geopolitycznego położenia...Jak nas tratują Niemcy?No dla nich ważniejszym partnerem jest Rosja...A Rosja to sojusznik Chin,A Chiny idą na konfrontację z USA...Zawsze uważałem że,lepiej mieć konkurencja to coś dobrego.Niech Niemcy o nas zabiegają...i USA też,to jest polska racja stanu.Pytanie kto może podjąć tą grę?Na pewno nie kandydat z WA-wy i PO-KO...i co tam jeszcze.A ponadto II kadencja to już inna historia.Oddając głos na Trzaskowskiego..to zapomnijmy o Forcie Tramp,będziemy mieć Fort Merkel-Putin.Tylko obecność USA daje bezpieczeństwo w Europie.

Omar | 2020-07-09 12:50:12 napisał(a):

Człowieku my powinniśmy trzymać właśnie z sąsiadami Niemcami, Rosją, a nie z JewSA, które traktuje nas jak podnóżki.
PiS i Duduś klecza przed Waszyngtonem i Tel Awivem Yaffa. Ale ty tego nie pojmiesz nigdy pisiorku.

@miasto nad kam | 2020-07-09 13:15:30 napisał(a):

O Forcie Tramp to podobno nawet Tramp nie słyszał a na dodatek pewnie to jego ostatnia kadencja.

TST | 2020-07-09 13:55:07 napisał(a):

PSL pierwszy do kościoła lata , ale LGBT popiera i małżeństwa jedno.w niczym im nie przeszkadzają

miasto nad kamienną | 2020-07-09 15:27:50 napisał(a):

Witam,do Omar...Nic nie rozumiesz i nie znasz historii.Historia to nauka życia.Kiedy Niemcy z Rosja się dogadują to zawsze jest to kosztem Naszym..od czasów średniowiecza tak było...więcej?czasy rozbiorów...Caryca Katarzyna -z mało znaczącego rodu Niemieckiego oraz Prusy i Austria dokonują podziału...czasy II WŚ...a teraz Nord strem II.Tam gdzie te dwie nacje dochodzą do porozumienia nie ma miejsca dla nas,chyba że jests się zkundlonym narodem zadowalającym się tzw "ciepłą wodą w kranie.Czym by była Japonia,Korea Południowa,Tajwan Europa zachodni w tym Niemcy gdyby nie pomoc USA?Omar wielkość jest dla społeczeństwa WOLNEGO...ale tego projektu za nas nikt nie zrobi...Ucz się historii...to pomaga zrozumieć wiele.

Omar | 2020-07-09 19:06:11 napisał(a):

Nie jesteś zbyt mądry, a przykłady tracą myszka.

Starachowiczanin | 2020-07-09 19:28:46 napisał(a):

No i proszę _ pisałem,że jeżeli prez.Duda z PIS_em skupi się na socjalu,A nie wykorzysta argumentu jakim są emerytury stazowe i kilkaset tysięcy potencjalnych wyborców to może się powtórzyć historia PO Komorowski z 2015 roku!!! No cóż _ próbować można. Prezydent i tak zyskuje niezłą emeryturę A PiS straci i to dużo!!jest jeszcze trochę czasu na przemyślenia./ale b.malo!!!!/Czy go wykorzysta PiS z obecnie jeszcze panujacym nam p.prezydentem _ zobaczymy!!!!

Do miasto nad kamienna | 2020-07-09 20:45:09 napisał(a):

Bardzo dobrze to Pan wyjasnil bardzo rzeczowo. To jest prawda, historia nie klamie tylko trzeba ja zrozumiec i wykorzystac. Pozdrawiam.

Klin | 2020-07-10 11:43:36 napisał(a):

Jeśli ktoś w tych wyborach nie widzi plastikowego tworu PO jakim jest Trzaskowski, który mówił wczoraj coś innego niż dzisiaj i go popiera to albo jest durniem albo łajdakiem. Tertium non datur.

A | 2020-07-10 15:41:50 napisał(a):

A ja myślałem ze ten Dąbrowski to jakiś normalny średnio mądry człowiek. To że był i jest w PSL to już budziło moje wątpliwości ale tym poparciem Trzaskowskiego wykazał się absolutną głupotą i kompletnym brakiem rozeznania aktualnej sytuacji w Polsce. żenujące że Pan kiedyś był nauczycielem i niczego się nie nauczył.

Skomentuj!


Ostatnie komentarze w serwisie