PSZOK nieczynny! Odbiór śmieci zgodnie z harmonogramem

12534.nsmed

W związku z wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemicznego w Polsce i koniecznością zapobiegania rozprzestrzeniania się choroby zakaźnej COVID-19 oraz w celu zapewnienia bezpieczeństwa osobom mających bezpośredni kontakt z klientami informujemy, że od dnia 23 marca br. do odwołania Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) przy ul. E. Kwiatkowskiego 35 będzie nieczynny. Za utrudnienia przepraszamy.

Jednocześnie informujemy, że odbiór odpadów komunalnych od mieszkańców odbywać się będzie według obowiązujących harmonogramów odbioru odpadów – referat Gospodarki Komunalnej, Dróg i Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Starachowicach . 

Źródło: UM Starachowice, fot. archiwum Starachowice-Net.pl

Dodane: 21.03.20
Tagi:

Komentarze użytkowników

gość | 2020-03-22 20:52:31 napisał(a):

Władze miasta powinny bezwzględnie dopilnować aby osoby , które wykonują ważne dla mieszkańców zadania były zabezpieczone - środki odkażające, rękawice , maski itp. Wyobraźcie sobie , ze pracownicy oczyszczający miasto zachorują, reszta będzie objęta kwarantanną, co będzie działo się w mieście- szczury, bród, smród i inne zarazy. Kto nadzoruje zabezpieczenie pracowników, którzy w czasie pandemii dla nas pracują- dotyczy to także listonoszy, sprzątaczek. Ta grupa ludzi nie stanie za szybą jak to jest w urzędach czy sklepach, to oni narażają swoje zdrowie i życie za marne grosze. Nie biorą zwolnień ani zaległych urlopów. Jeśli to zrobią miasto będzie sparaliżowane. Czy Państwo Radni, władze miasta to widzą, kto upomina się i dba o tych ludzi?

wiking | 2020-03-23 14:19:13 napisał(a):

No jasne jest okazja zamknąć

Skomentuj!


Ostatnie komentarze w serwisie