PUP będzie przyjmował wnioski o organizacje staży

4139.nsmed

Powiatowy Urząd Pracy informuje, że w ramach realizacji projektu pn. „Rynek pracy – ocean szans i możliwości”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Działanie 6.1. Poddziałanie 6.1.3. Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki ogłasza nabór wniosków o skierowanie bezrobotnych kobiet i mężczyzn do odbycia stażu.

W pierwszej kolejności na staż kierowane będą bezrobotne kobiety i mężczyźni, którzy nie byli wcześniej uczestnikami projektu pn. „Rynek pracy – ocean szans i możliwości:.

Zgodnie z przyjętymi kryteriami, staże realizowane będą u tych pracodawców, którzy po okresie odbywania stażu zagwarantują zatrudnienie bezrobotnym kobietom i mężczyznom. Preferowane będą wnioski deklarujące najdłuższy okres zatrudnienia po zakończonym stażu. Umowy stażowe będą zawierane na okres nieprzekraczający 6 miesięcy.

Wnioski należy składać w Powiatowym Urzędzie Pracy w Starachowicach ul. Radomska 76, sekretariat pok. 210 w terminie od 23 kwietnia do 27 kwietnia 2012 (włącznie). Wnioski złożone po terminie naboru nie będą realizowane.

Aktualne druki wniosków oraz kryteria dotyczące organizacji stażu można uzyskać w PUP Starachowice, pok. 103 oraz na stronie internetowej www.pup-starachowice.pl

Szczegółowe informacje można uzyskać w siedzibie urzędu, pok. 103 oraz pod nr tel. (41) 273-62-30

Informacja: PUP Starachowice

Dodane: 19.04.12 | komentarze (9)

Komentarze użytkowników

*czytam forum | 2012-04-19 08:21:17 napisał(a):

a w urzędzie miasta ,będzie możana odbywać staż?

loj matko | 2012-04-19 11:42:50 napisał(a):

szczerze wątpię. Staże w takich instytucjach chyba przyznawane sa na niezdrowych zasadach jesli wiesz o co chodzi.

Czytac ze zrozumieniem | 2012-04-19 14:33:00 napisał(a):

Od pół roku wszedzie piszą ze dofinansowanie stażu jest bezsensowne i nieefektywne a nasi dalej swoje:)

kokosz | 2012-04-19 19:02:41 napisał(a):

w UM , Starostwie, skarbowym czy UP itd trzeba mieć ciocie wujka - ujka znajomego aby ci staż załatwili takie są reali w Zaściankowych Starachowicach, zakończyłem mgr w tamtym roku i co mi proponują w UP? NIC!!!!!!!! Proszę pytać tyle słyszę jak się odnotowuje. O sorrry są staże sprzedawca w warzywniaku, Betoniarz /staż do 6 miesięcy/???? GDZIE SĄ OBWIESZCZANE-WYWIESZANE OGŁOSZENIA NA STAŻE DO UM,UP, STAROSTWA ITD? Pytam jako zwykły obywatel tego chorego państwa?? Powiedzenie BEZ ZNAJOMOŚCI - BEZ MOŻLIWOŚCI WIDAĆ WTYM MIEŚCIE PEŁNĄ GĘBĄ

tak | 2012-04-19 19:24:28 napisał(a):

w Urzędzie Miasta, bardzo by się opłacało odbyc staż,póki jeszcze do reszty nie upadł kodeks etyki.Myślę,że z takim stażem drzwi do kariery staną otworem.

rozwiązanie | 2012-04-22 09:08:06 napisał(a):

Aby zmienić w naszym mieście na lepsze
i poprawić jego wizerunek, zaprowadzić uczciwość i jawność postępowania rządzących, a także realne działania, a nie pozorowanie ich, oraz by wyplenić korupcję i układy, by praca lub staż były dla jak największej ilości mieszkańców, a w miarę możliwości dla wszystkich potrzebujących, by przy ulicach osiedlowych były chodniki i parkingi, warto na Prezydenta Starachowic wybrać
w najbliższych wyborach młodego, bezpartyjnego, sympatycznego i spoza układów 28-letniego magistra prawa Lecha Wysiadeckiego, a więc kandydata posiadającego doświadczenie z pozyskiwania i wykorzystywania środków unijnych, a także z pracy w administracji państwowej i samorządowej, znającego jezyki angielski i niemiecki :). Polecam i zachęcam.

:) lol | 2012-04-22 09:10:29 napisał(a):

Użytkowniku "Czytac ze zrozumieniem" bo kolega Wojciecha B. Radny Jarosław Nowak jako Dyrektor Urzędu Pracy i inni rządzący są bezsensowni i nieefektywni :/, podobnie m.in. perspektywiczny, nowoczesny i młody Członek Zarządu Cezary Berak na czele Powiatowej Rady ds. Zatrudnienia :/.

odpowiedź | 2012-04-22 11:35:00 napisał(a):

Użytkowniku "tak" staż w Urzędzie Miasta nic ci nie da :/. Jeżeli znam osobę, która pracowała na etacie w Urzędzie Wojewódzkim i Starostwie, a nie dostała sie nigdy ani do pracy, ani na staż
w Urzędzie Miasta, pracowała też w jednej jednostce pomocy społecznej blisko 2 lata i do innej też się nie dostała to uwierz mi, że staż nic nie da :/. Układy, znajomości, kolesiostwo, nepotyzm :/!

ja | 2012-12-26 21:41:04 napisał(a):

od 2 lat staram się o staż nigdy nie odbywałam stażu, mieszczę się w wyznaczonym przedziale wiekowym. Mam pracodawcę który jest chętny mnie przyjąć. Składam wnioski i nic. NIE MASZ UKŁADÓW NIE BĘDZIESZ STAŻYSTĄ!!!

Skomentuj!
Aby dodać komentarz należy potwierdzić akceptację regulaminu
portalu www.starachowice-net.pl, klikając w kwadrat.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
System rejestruje adresy IP. Nadużycia związane z treścią
komentarzy można zgłaszać na: kontakt@starachowice-net.pl
Ostatnie komentarze w serwisie