Rowerem na kraniec Europy

11268.nsmed

W piątkowe [10.05.2019r.] popołudnie kolejny już raz sympatycy starachowickiego Międzyszkolnego Oddziału PTTK spotkali się w gościnnych progach Miejskiej Biblioteki Publicznej na comiesięcznym spotkaniu Klubu Podróżnika. 

Tym razem trzej pasjonaci rowerowych wojaży zaprosili zebranych w podróż po europejskich zakątkach. Czesław Kozłowski, Krzysztof Jabłoński i Piotr Bonio podzielili się refleksjami na temat odwiedzonych miejsc, z pasją opowiadali o swoich rowerowych przygodach i jak na prawdziwych podróżników przystało zachęcali przybyłych do podróżniczych aktywności. Nie brakowało anegdot, a sympatyczni panowie trzej ze swadą przekonywali, że koniec języka za przewodnika nawet jeśli język podróżnika i tubylca różnią się zdecydowanie. 

Od Dunkierki po Santiago de Compostela, przez kanały Amsterdamu do winnego Porto, kolorowe fiesty i popołudniowe sjesty, szum oceanu i wiatry na portugalskich klifach – dwie godziny szalonej podróży porwały zgromadzonych, co zaowocowało pytaniami i ożywioną dyskusją. 

Na kolejne podróżnicze spotkanie (14.06) , tym razem do Kraju Kwitnącej Wiśni, zapraszał prezes MO PTTK w Starachowicach Krzysztof Kasprzyk.

Rowerem na kraniec Europy

Rowerem na kraniec Europy

Rowerem na kraniec Europy

Rowerem na kraniec Europy 

Autorka (treść + zdjęcia) - Aneta Marciniak 

Dodane: 11.05.19

Komentarze użytkowników

Skomentuj!
Aby dodać komentarz należy potwierdzić akceptację regulaminu
portalu www.starachowice-net.pl, klikając w kwadrat.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
System rejestruje adresy IP. Nadużycia związane z treścią
komentarzy można zgłaszać na: kontakt@starachowice-net.pl
Ostatnie komentarze w serwisie