Rowerzysta potrącony na skrzyżowaniu ulic Radomskiej i Szkolnej

10748.nsmed

60-letni rowerzysta został potrącony na skrzyżowaniu ulic Radomskiej i Szkolnej. Do zdarzenia doszło dzisiaj 7 grudnia br. około godziny 6.00 rano. W wyniku wypadku, 60-latek został zabrany do szpitala.

O zdarzeniu mówi rzecznik starachowickich policjantów starszy sierżant Paweł Kusiak: - ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 60-letni rowerzysta był na pasie do lewoskrętu z ulicy Radomskiej w ulicę Szkolną. Ten sam manewr chciał wykonać 69-letni kierujący Mercedesem mężczyzna. 69-latek najechał na tył roweru i w ten sposób doszło do potrącenia rowerzysty, który został zabrany do szpitala. Kierującemu samochodem osobowym zostało zatrzymane prawo jazdy i najprawdopodobniej sprawa będzie miała finał w sądzie – powiedział Paweł Kusiak. 

Dodane: 07.12.18 | komentarze (2)

Komentarze użytkowników

cyklista emeryt | 2018-12-09 20:08:38 napisał(a):

Kiedy wreszcie zaczną powstawać w mieście bezpieczne ścieżki rowerowe. Od dziesięcioleci nie wykonano jednej centralnej ścieżki wschód-zachód od Leśnej do 1 Maja. Przecież ulice na tej trasie były przebudowywane i niewielkimi nakładami można było dawno wykonać taki ciąg. Zamiast marnować pieniądze na pseudo ścieżki na Staffa, Skalistej czy Stasica. Cały czas mani się nas ankietami, planami, a gdzie realia. Tylko ludzie giną lub cierpią przez czyjąś nie odpowiedzialną bezmyślność.

cyklista emeryt | 2018-12-09 20:20:41 napisał(a):

W uzupełnieniu: Przecież na Radomskiej mamy najszersze chodniki w mieście na, których bez kosztowo dawno można było wyznaczyć ścieżkę i ten potrącony jadąc w Szkolną pojechał by koło ogrodzenia stadionu. Nie mówiąc o niepotrzebnych kłopotach kierowcy mercedesa. Czy to nie przykład bezmyślności przez, którą cierpią ludzie.

Skomentuj!
Aby dodać komentarz należy potwierdzić akceptację regulaminu
portalu www.starachowice-net.pl, klikając w kwadrat.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
System rejestruje adresy IP. Nadużycia związane z treścią
komentarzy można zgłaszać na: kontakt@starachowice-net.pl
Ostatnie komentarze w serwisie