Rusza 3 edycja plebiscytu o tytuł „Przyjaznego Dzielnicowego”

11281.nsmed

Serdecznie zapraszamy do zgłaszania policjantów do Plebiscytu o tytuł "Przyjaznego dzielnicowego" Od 15 maja do 16 czerwca 2019 roku każdy mieszkaniec naszego województwa, instytucja lub organizacja może listownie lub pocztą elektroniczną przesyłać wypełnioną kartę i w ten sposób wyróżnić funkcjonariusza z terenu garnizonu świętokrzyskiego. Plebiscyt zostanie przeprowadzony w dwóch etapach, powiatowym oraz wojewódzkim.

Celem Plebiscytu jest przede wszystkim wyróżnienie dzielnicowych, którzy w ocenie społecznej wykazują się szczególnym zaangażowaniem i  profesjonalizmem zawodowym, co skutkowało lub przyczyniło się do poprawy bezpieczeństwa lub rozwiązania problemu lokalnej społeczności. Plebiscyt ma również wesprzeć wyróżniających się dzielnicowych i zwiększać ich motywację do podejmowania kolejnych działań na rzecz społeczeństwa. Będzie to również szczególne wyróżnienie dla policjantów, których cechuje rzetelność, bezstronność i profesjonalizm w rozwiązywaniu ludzkich problemów, a także otwartość, komunikatywność i wrażliwość w trakcie wyjaśniania zaistniałych konfliktów oraz sporów.

W ramach plebiscytu każdy mieszkaniec województwa świętokrzyskiego, instytucja czy organizacja może przesłać kartę zgłoszeniową listownie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adresy poszczególnych Komend Powiatowych Policji naszego regionu i Komendy Miejskiej Policji w Kielcach. Zgłoszenia będą przyjmowane do 16 czerwca br.

Materiały do pobrania [kliknij]

Źródło: KWP w Kielcach

Dodane: 15.05.19

Komentarze użytkowników

Marsjanin | 2019-05-16 06:31:37 napisał(a):

A kto ich zna i kto ich widział

Skomentuj!


Ostatnie komentarze w serwisie