Rusza wielka inwestycja turystyczna nad Zalewem Brodzkim

11288.nsmed

W czwartek 16.05.2019 roku, w Urzędzie Gminy Brody, podpisana została umowa na zadanie pod nazwą „Zagospodarowanie terenu w ramach projektu: Rozwój potencjału endogenicznego poprzez wykorzystanie walorów turystycznych Zalewu Brodzkiego usytuowanego w Dolinie Kamiennej – etap I”.

W ramach pierwszego etapu tej inwestycji zagospodarowane zostaną tereny na działkach znajdujących się nad Zalewem Brodzkim. Ze względu na walory przyrodnicze i terenowe jest to jedno z najbardziej uczęszczanych miejsc Gminy Brody. Prace obejmą wykonanie ciągów pieszych, tarasu widokowego oraz parkingu. Zadanie obejmuje również przebudowę boiska do piłki plażowej, budowę parku linowego, dwóch placów zabaw, altany grillowej oraz zakup i montaż ścianki wspinaczkowej.

Ze strony Gminy Brody umowę podpisała Pani Wójt Marzena Bernat, przy kontrasygnacie Skarbnika Gminy Doroty Dyki. Ze strony wykonawcy, Spółki „Drogmar” z Ostrowca Świętokrzyskiego, podpisy pod umową złożyli panowie Mariusz Godzina i Piotr Podeszwa, współwłaściciele spółki. Obecni byli także Sekretarz Gminy Brody Jan Kosiela i Kierownik Referatu Inwestycyjnego UG Brody Jacek Wójcik. Umowa opiewa na kwotę blisko 3 mln. złotych.

Info/fot: FB UG Brody

Dodane: 16.05.19 | komentarze (5)

Komentarze użytkowników

Super | 2019-05-16 19:38:50 napisał(a):

Super

Tomek | 2019-05-16 20:32:35 napisał(a):

A wasz marek selfie z wojewodą i jakieś przyrzeczeniem

Supper | 2019-05-17 07:30:32 napisał(a):

W Wąchocku również zagospodarowanie terenu nad zalewem ruszyła.
A Tst w ciemnej .....

Mieszkanka. | 2019-05-17 08:34:45 napisał(a):

A gdzie się podziała woda z zalewu Lubianka? Kto podjął durnowatą decyzje i dlaczego drugi już rok z rzędu wody brak. Żadne prace nie są robione tylko pokazuje się propagande, że niby są już pieniądze...kto za to odpowie? To takie mamy obecnie rządy!!!!

WOda | 2019-05-17 10:19:11 napisał(a):

Za Materka nawet wody w Lubiance zabrakło.

Skomentuj!
Aby dodać komentarz należy potwierdzić akceptację regulaminu
portalu www.starachowice-net.pl, klikając w kwadrat.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
System rejestruje adresy IP. Nadużycia związane z treścią
komentarzy można zgłaszać na: kontakt@starachowice-net.pl
Ostatnie komentarze w serwisie