Sobótki na Lubiance 2011. Koncert Ani Wyszkoni (zdjęcia)

3111.nsmed

Wczoraj, 18 czerwca na terenie zalewu Lubianka odbyła się coroczna impreza Sobótkowa. Jej organizatorzy to: Urząd Miasta Starachowice, Starachowickie Centrum Kultury, przedstawiciele służb mundurowych.

Imprezę rozpoczął koncert zespołu Zgrzyt.
Następnie prezydent Starachowic Wojciech Bernatowicz przywitał przybyłych nad Lubiankę Starachowiczan i życzył im miłej zabawy.

W trakcie imprezy przeprowadzono także konkursy tematyczne z nagrodami.
Swoje występy zaprezentowali również wokaliści Studia Piosenki SCK i Zespoły Taneczne SCK.

Gdy zapadł mrok rozpalono wielkie ognisko, jako symbol tradycji Świętojańskiej i rozpoczęcia lata.

Gwiazdą wieczoru, która porwała zebraną na Lubiance publiczność była Ania Wyszkoni wraz ze swym zespołem.

Podczas koncertu Ania Wyszkoni zaśpiewała swoje największe hity tj. „Agnieszka”, „Narcyz”, „Wiem, że jesteś tam”, „Czy ten Pan i Pani”, jak również covery znanych przebojów, m.in. „Raz dwa raz dwa” z repertuaru zespołu Maanam czy „They don`t care about us” Michaela Jacksona. Ponadto Wyszkoni zaskoczyła publiczność schodząc ze sceny i śpiewając wspólnie z mieszkańcami Starachowic. Pod koniec koncertu, gdy dziękowała za wspaniałą atmosferę zaznaczyła, że zespół tworzą muzycy, technicy, ekipa ale również publiczność dzięki której to wszystko ma sens. Mówiąc to wokalistka wyjęła kamerę i zaczęła kręcić Starachowiczan. Warto również zaznaczyć, że gitarzysta zespołu - Łukasz Malinowski pochodzi ze Starachowic i również z tego powodu koncert w naszym mieście był dla zespołu wyjątkowy. Gwiazda śpiewała ponad 2 godziny a po koncercie chętnie rozdawała wszystkim zainteresowanym autografy.

Zobacz zdjęcia z imprezy (kliknij).

Fot: A.Ł

Dodane: 19.06.11
Tagi:

Komentarze użytkowników

Lucy | 2011-06-19 11:36:12 napisał(a):

Pan Kordeusz był najlepszy "Ania Wyszkoni zaśpiewa jeden z najlepszych BETSELLERÓW!!:):)

ja | 2011-06-19 12:11:28 napisał(a):

Kordeusz ostatnio w ogóle wygląda i mówi jak zdjęty z krzyża...
Ale za to Wyszkoni wymiotła...naprawdę super koncert! I do tego grała dłużej niż miała zakontraktowane, więc szacun...

grzela | 2011-06-19 12:34:26 napisał(a):

byłem na chwilę. było OK :)

alleluja!!!:0 | 2011-06-19 12:37:03 napisał(a):

Ania pokazała klasę i tym samym potwierdziła swój niesamowity talent wokalny:) naprawdę dziewczyna ma to coś, jest wspaniała w swoich występach, umie Ania nawiązać kontakt z publiczność Bravo dla niej!:* respekt

kot | 2011-06-19 19:02:31 napisał(a):

dzieki pani wojtku dzięki panu bawimy sie razem z dziećmi tylko pan potrafi zorganizowac taka impreze prosze o więcej dzięki panu dzici moga sie rozerwac i bawic. nbigdy żaden prezydent nie potrafił tak zjednoczyc ludzi i róznychfirm które razem razem współpracują

jaro | 2011-06-19 19:04:11 napisał(a):

pani wojtku wszystkie złe komentarze na oana temat wiążą się z polityka te tysace ludzi którzy byli na koncercie na pewbno na pana zagłosuja ja tez panie wojtusiu.

MMM | 2011-06-19 21:02:03 napisał(a):

Szkoda tylko za tą nieprzyjemną akcję (goście się pobili tak, że Ania ze sceny o tym mówiła...)i wszechobecne pijaństwo w tłumie. Koncert spoko, Wyszkoni z zespołem kapitalnie, świetne nagłośnienie i oświetlenie:)

Borys | 2011-06-19 21:39:13 napisał(a):

jaro Ty chyba jeszcze nie wytrzeźwiałeś po festynie bo gdzie masz tu jakieś złe komentarze?? ;)

margaret | 2011-06-19 22:12:11 napisał(a):

@MMM jak to sie pobili ? przecież policja i ochrona stały na bramkach i nawet mi w torebke zaglądali czy nie mam piwa więc jak mogli się bić? to chyba byli nietrzeźwi a takich chyba tam nie wpuszczali

x | 2011-06-20 00:31:19 napisał(a):

organizacja jak zwykle do d...
po krzakach pełno małolatów tłukących sie po ryjach i "walących naftę" (rozumiem ciemno i straż miejska boi się chodzić po krzakach). zakorkowana ulica (norma) samochody wzdłuż ul. Południowej że przejechać się nie da - gdzie policja ??????????? jak zwykle żenua ... koncert BARDZO OK !!!

gosc | 2011-06-20 02:17:18 napisał(a):

ludzie sami bałagan robicie i na służby narzekacie, jakby każdy zadbał o siebie i o swoje dzieci to starachowice są najlepsze na świecie

oko | 2011-06-20 08:14:22 napisał(a):

wszystko było zorganizowane świetnie. Ania Wyszkoni - wspaniały głos.
Jedyny minus - beszczelni i aroganccy ochroniarze z grupy Scorpion.Przydałby im się kurs kultury osobistej i obchodzenia się z dziećmi.

samiec α | 2011-06-20 09:50:52 napisał(a):

@oko, ochrona nie jest od cackania się z dzieciakami tylko od eliminacji potencjalnych zagrożeń, a w razie ich wykrycia od odpowiedniego reagowania na nie wedle wytycznych ustawy i przepisów wewnętrznych pełnienia służby na danym obiekcie.
Koncert w którym uczestniczy kilkutysięczny tłum nie jest miejscem dla dziecka, z tego musisz w pierwszej kolejności zdać sobie sprawę. Jeśli uważasz, że ochrona niewłaściwie reagowała w konkretnej sytuacji, pisz oficjalną skargę, może coś tym wskórasz.

Co do festynu karygodnym błędem służb zabezpieczających imprezę było:
1. Brak właściwego nadzoru nad miejscami zadrzewionymi (szczególnie przy parkingu), bo tam odbywały się dantejskie sceny. Świadczy to o niewłaściwym rozpoznaniu terenu przez służby co jest absolutną podstawą przed przejęciem obiektu pod ochronę lub sam nadzór.
2. Całkowity brak koordynacji kierowania ruchem na ul Południowej. Zupełny brak profesjonalizmu i zabezpieczenia logistycznego tej drogi przez policję.
3. Brak właściwego nadzoru ochrony terenu, ponieważ na ogrodzonym terenie nawet jeszcze jak było widno ludzie spożywali alkohol, do czego ochrona nie powinna była dopuścić. Błędem była za mała liczba członków ochrony wewnątrz placu, a za duża na bramkach (tym bardziej, że nie pomogło to przy wnoszeniu alkoholu na ogrodzony plac imprezy).

Ogólnie gdyby doszło do jakiejś tragedii byłoby kogo i za co skarżyć.

oko | 2011-06-20 10:47:19 napisał(a):

Mama nadzieję,że mama dziecka które zostało szarpnięte napisze oficjalną skargę.

MAY | 2011-06-20 11:02:59 napisał(a):

samiec o czym ty piszesz to nie wizyta prezydenta Rp tylko zwykły koncert po drugie jacy to ochroniarze ludzie ,to są ludzie z łapanek brani NA KONCERTY ZNAJOMI.
W sumie do jakiś zamieszek nie doszło to co przezywać trzeba było zatrudnić profesjonalna firmę i tyle,a do torebki to Ci panowie mogą zaglądać ale swoich zon jak mają

ja | 2011-06-20 11:30:57 napisał(a):

A ja mam nadzieję, że mama dziecka dostanie mandat za wypychanie go poza barierki pod scenę...a raczej 20 "mam"...

ANIUSIA | 2011-09-13 17:22:11 napisał(a):

SUPER WAJNIE

Skomentuj!


Ostatnie komentarze w serwisie