Sparing: Bruk-Bet Nieciecza – Juventa-Perfopol Starachowice 6:1

1394.th

Wynikiem 6:1 piłkarze Juventy-Pefopol przegrali swój szkoleniowy mecz z II ligowym zespołem Bruk-Bet Nieciecza.

Pierwsze minuty spotkania były dość wyrównane z przewagą na korzyść piłkarzy ze Starachowic.
Już kilka minut po wejściu zawodników na boisko po podaniu Tobiszewskiego, Wójcik strzelił pierwszą bramkę spotkania i zarazem jedyną dla Starachowiczan w tym meczu.

Niestety już 10 minut później doszło do wyrównania, a chwilę po wznowieniu gry do objęcia przewagi przez oponentów Juventy. Co prawda Juventa strzeliła jeszcze jednego gola, ale nie został on uznany, ponieważ arbiter stwierdził pozycję spaloną.

Kilka minut potem sędzia znów dał o sobie znać tym razem dyktując rzut karny na piłkarzu z Bruk-Betu, po którego wykorzystaniu zespół umocnił swoje prowadzenie.

Po rozpoczęciu drugiej połowy po szybkiej akcji zrobiło się nagle 4:1, a nie wiele później po kolejnych dwóch golach 6:1. I takim właśnie wynikiem zakończył się mecz.

Dodane: 09.03.10 | Odsłony: 848