Spektakl „Dziadek do orzechów” w SCK. Dostępne bilety. 8 grudnia godz. 11.00

10628.nsmed

W związku z ogromnym zainteresowaniem Starachowickie Centrum Kultury proponuje trzeci spektakl „Dziadka do orzechów” - 8 grudnia 2018 roku o godzinie 11.00. Bilety do nabycia w Kasie Kina jak i tutaj [kliknij].

„Dziadek do orzechów” w wykonaniu artystów NARODOWEGO LWOWSKIEGO TEATRU OPERY I BALETU IM. SALOMEI KRUSZELNICKIEJ - ROYAL LVIV BALLET już w grudniu w SCK!

8 grudnia o godzinie 11.00, 15.00 i 18.00  w Starachowickim Centrum Kultury wydarzenie jakiego bardzo dawno nie było w naszym mieście, a o które dopytywało wiele osób. Na scenie Centrum Kultury wystąpią artyści NARODOWEGO LWOWSKIEGO TEATRU OPERY I BALETU IM. SALOMEI KRUSZELNICKIEJ - ROYAL LVIV BALLET w sztuce „Dziadek do orzechów”.

„Dziadek do orzechów” to największy fenomen sztuki baletowej, który już od ponad stu lat niezmiernie zachwyca publiczność całego świata. Spektakl baletowy do muzyki Piotra Czajkowskiego to bajkowa historia pełna magii, barwnych marzeń, z nieodłącznym wątkiem miłosnym i widowiskiem na najwyższym poziomie artystycznym. Spektakl to podróż do krainy marzeń dla każdego widza. Poznajemy w nim fantastyczną historię gdzie mała dziewczynka dostaje w prezencie tytułowego Dziadka do Orzechów, który w jej śnie staje się księciem z bajki, a ona jego księżniczką. Czar i magia zimowej pory oraz świątecznej atmosfery oddane wspaniałym tańcem artystów ROYAL LVIV BALLET to bez wątpienia widowisko najwyższej klasy. „Dziadek do orzechów” to także z pewnością wzorzec klasycznego piękna, niezmiennie ujmujący publiczność. To również najpoważniejsze wyzwanie dla tancerzy i choreografów. W poszczególnych scenach balet wykonuje charakterystyczne tańce: Taniec Wieszczki Cukrowej, Taniec Hiszpański, Taniec Arabski. Taniec Chiński, Trepak (Taniec Rosyjski), Taniec Pasterski oraz końcowy Walc Kwiatów. Olśniewające, dekorowane cekinami ręcznie szyte stroje dodają przedstawieniu magii i nadają prawdziwie bajkowego wyrazu. Godna podziwu wyrazistość ruchów tancerzy w połączeniu z fantastyczną choreografią Maestro Victora Szczerbakowa pokazują nam wirtuozerię twórców i tancerzy baletu. Wrażeń i emocji, jakie wzbudza spektakl nie da się opisać, tego po prostu trzeba doświadczyć. Zdaniem krytyków czarowi spektakli tej grupy baletowej nie można się oprzeć, ani o nich zapomnieć.

Czas trwania spektaklu - 2 godziny

UWAGA!!! Sprzedajemy bilety już tylko na spektakl o godzinie 11.00

Bilety w cenie 95zł, 75zł i 55zł do nabycia w kasie Kina Kultura lub online na www.sck.org.pl. Informacja o zniżkach do biletów grupowych pod nr telefonu 41 274 65 25

Info: SCK

Dodane: 06.11.18

Komentarze użytkowników

Skomentuj!
Aby dodać komentarz należy potwierdzić akceptację regulaminu
portalu www.starachowice-net.pl, klikając w kwadrat.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
System rejestruje adresy IP. Nadużycia związane z treścią
komentarzy można zgłaszać na: kontakt@starachowice-net.pl
Ostatnie komentarze w serwisie