Spektakl "...I że mnie nie opuścisz ..." w SCK!

11081.nsmed

Starachowickie Centrum Kultury oraz Amatorska Grupa Teatralna Proscenium zaprasza na spektakl Zbigniewa Woldańskiego "...i że mnie nie opuścisz...". Spektakl opowiada o miłości, a swoją premierę miał 8 marca na deskach Domu Kultury we Włoszczowie.

Grupa Teatralna Proscenium, a raczej trzy grupy bo w ich skład wchodzą zarówno dzieci i młodzież, osoby dojrzałe ale i emeryci, działa przy Domu Kultury we Włoszczowie. Jej pomysłodawcą i założycielem jest Zbigniew Woldański, aktor, tancerz, choreograf, i wokalista wywodzący się z Teatru Rozrywki w Chorzowie. Działają od 2011r., a na swym koncie mają wiele  przedstawień od tanecznych, pantomimicznych, bajkowych, po  dramatyczne. Wszystkie spektakle wystawiane przez Proscenium to przedstawienia muzyczne, raczej komediowe bo; „Życiem należy się cieszyć” twierdzi ich autor i reżyser. Ostatnia produkcja Grupy Teatralnej Proscenium to komedia muzyczna którą napisałem w zeszłym roku. To jest spektakl o życiu, o miłości, o seksie, o rozwodzie, o pieniądzach, o małżeństwie, o wszystkich tych rzeczach, które są najważniejsze w życiu, małżeńskim życiu - żartuje Zbigniew Woldański.  

Aktorki są amatorkami choć umiejętności mają iście profesjonalne. Na co dzień każda z nich ma swoją pracę zawodową. Są w tym gronie nauczycielki, kobiety przedsiębiorcze, osoby, które mają pewne doświadczenie życiowe, dzięki czemu łatwiej im wcielić się w postaci, które grają.

22 marca 2019r., godz. 18.00

Bilety w cenie 5zł w przedsprzedaży i 10zł w dniu spektaklu do nabycia w kasie Kina Kultura oraz online na www.sck.org.pl.

Zapraszamy!!!

Info: SCK

Dodane: 16.03.19

Komentarze użytkowników

Skomentuj!


Ostatnie komentarze w serwisie