Sportowy Rudnik i Rodzinny Marszobieg

10267.nsmed

Sołectwo Rudnik zorganizowało w dniu 29 lipca Rodzinny Marszobieg, w którym uczestniczyli pasjonaci biegania w wieku od lat 3 do 73. Nagrody i medale wszystkim zawodnikom wręczała pani wójt Marzena Bernat wraz z radnym Andrzejem Jagiełą.

W biegach startowało wielu zawodników z Rudnika i pobliskich miejscowości. Do rywalizacji przystąpili też goście z Hiszpanii wypoczywający akurat w naszych okolicach.

W biegu na 100 m kolejne miejsca zajęły dziewczęta: Julia Kudelska, Zuzanna Sieniak, Natalia Zarychta, Maja Ślifierz, Natalia Stańczak oraz chłopcy: Igor Krupka, Adam Dyoniziak,  Kacper Marchewka, Oliwier Wiecha, Jan Dyoniziak, Filip Sienniak. Wyniki w biegu na 300 metrów - kategoria dziewcząt: Oliwia Dulik; kategoria chłopców:  Jakub Potrzeszcz, Piotr Węgrzyn, Michał Potrzeszcz, Lui Dziułka Kacper Krupka. Bieg na 500 m - kategoria dziewcząt: Wiktoria Kwiecień, Martyna Wiecha, kategoria chłopców: Alan Stępniewski, Wojciech Kudelski. Bieg na 1000 m – lokaty w kategorii dziewcząt: Katarzyna Zarychta, Magdalena Borkowska, Martyna Wiecha; kategoria chłopców: Karol Kozieł. W biegu głównym na 3000 m, w kategorii kobiet zwyciężyła Ilona Werenkowicz-Wrona. Kolejne miejsca zajęły: Paulina Stańczak i Lidia Stańczak. Wśród mężczyzn zwyciężył Bartosz Bernaciak. Następne miejsca zajęli: Grzegorz Potrzeszcz, Tomasz Potrzeszcz, Sylwester Dudek, Jakub Ciemięga, Krystian Ślifierz, Dariusz Sikora, Albert Dziułka, Zbigniew Sikora, Artur Ciemięga, Norbert Stępniewski, Rafał Zarychta, Wiktor Grudniewski, Grzegorz Kudelski, Szymon Jezierski.

Imprezę sfinansowano z funduszu sołeckiego.

Info: UG Brody

Dodane: 08.08.18 | Odsłony: 1500