Sprawnościowy konkurs jazdy samochodem

9953.nsmed

W niedzielę 20 maja 2018 r. na parkingu Centrum Handlowego Galardia w Starachowicach odbyła się impreza p.n. „CARUSO KIEROWNICY 2018-Puchar Wiosny” – organizowana przez  Automobilklub Kielecki Oddział Starachowice, w ramach doskonalenia bezpiecznej i płynnej jazdy autem. 

W konkursie jazdy sprawnościowej z „talerzem” Jackie Stewarta na masce samochodu uczestniczyła grupa kierowców z Kielc i Starachowic. Zawodnicy mieli okazję rozgrywać zawody na samochodzie Fiat Punto udostępnionym do jazd konkursowych przez Salon Samochodowy Polskiego Związku Motorowego z Kielc.  Konkurs składał się z trzech przejazdów trasy, z których dwa lepsze wyniki uwzględniano do klasyfikacji końcowej konkursu. Zespół organizacyjno - sędziowski  stanowili sędziowie sportowi PZM z Kielc oraz Starachowic kierowany przez dyrektora imprezy Romana Jabłczyńskiego

Pierwsze 3 lokaty zajęli:  I miejsce Cichoń Piotr-Kielce , II miejsce Marcin Kaniewski, III miejsce Zdyb Joanna oboje ze Starachowic. Czołową trójkę zawodników uhonorowano pamiątkowymi pucharami wręczonymi przez Prezesa Oddziału Romana Jabłczyńskiego. 

Organizatorzy składają podziękowania Dyrekcji Centrum Handlowemu Galardia za udostępnienie terenu oraz pomoc przy organizacji konkursu.                             

Informacja nadesłana

Reklama

Dodane: 23.05.18

Komentarze użytkowników

Skomentuj!


Ostatnie komentarze w serwisie