Star Starachowice będzie walczył dalej.

1197.th

Nowy rok przynosi nowe nadzieje dla Miejskiego Klubu Sportowego Star Starachowice. Jest sporo zmian, które zarząd chce wprowadzić, a także same struktury personalne klubu również uległy pewnym zmianom. W miesiącu grudniu do zarządu weszli nowi członkowie Kamil Bado oraz Arkadiusz Koryciński. Jednak obecny nowy zarząd chciałby, aby członków zarządu było więcej, ponieważ nie zawsze każdy ma czas, a sprawy klubowe muszą być prowadzone na bieżąco.

Głównym celem jaki sobie wyznaczył na chwilę obecną Star jest podpisanie umowy ze strategicznym sponsorem, który obejmie opieką zespoły, ponieważ bo jak było wiadomo od dawna głównym problemem Staru są problemy finansowe. W roku ubiegłym, jak twierdził zarząd związane one były m.in. z za niskimi dotacjami z Urzędu Miasta (czytaj więcej).

Kolejnym z głównych problemów Staru w roku ubiegłym był brak miejsca na treningi, co jest absolutną podstawą przy chęci poważnego zaangażowania się na rzecz wyników klubu.

Klub chce się rozwijać i stawiać na rozwój młodych talentów, dlatego planuje się powołanie grupy naborowej w roczniku 1992 – 94.

Jedną z kolejnych nowości ma być wprowadzenie identyfikatorów dla kibiców, w celu zapobieżenia bójkom i wandalizmowi podczas meczy. Być może wspólne spotkania kibiców klubu, zarządu oraz służb policji i straży miejskiej przyniosą wspólne ustalenia i wymierne korzyści dla wszystkich stron.
Jak pokazuje praktyka „dogadać się można” tak, aby wspólnymi siłami klub był promowany z korzyścią, także dla lokalnych firm i lokalnej społeczności. Doskonałym przykładem takiej współpracy może być akcja malowania przystanków przez kibiców Staru (czytaj więcej).

Fot. Archiwum 

Dodane: 08.01.10

Komentarze użytkowników

Skomentuj!
Aby dodać komentarz należy potwierdzić akceptację regulaminu
portalu www.starachowice-net.pl, klikając w kwadrat.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
System rejestruje adresy IP. Nadużycia związane z treścią
komentarzy można zgłaszać na: kontakt@starachowice-net.pl
Ostatnie komentarze w serwisie