Star Starachowice – dwa przegrane mecze.

1025.th

W środę 11 listopada na stadionie miejskim przy ulicy Szkolnej MKS Star Starachowice podejmował lidera tabeli Sokoła Rykoszyn. Niestety mecz zakończył się sromotną porażką 4:0.

Dwie bramki padły w pierwszej połowie. Sprawą dyskusyjną okazała się pierwsza bramka, która padła przy akcji, gdy jakby się wydawało piłka przekroczyła aut, ale sędzia nakazał grać dalej. Z czego zrodziła się bramka. Drugi gol również okazał się być dyskusyjnym, ponieważ zawodnik Sokoła Rykoszyn oddał strzał będąc na spalonym.

Druga połowa była również bardzo pechowa dla zespołu Staru Starachowice. Trzecia bramka spotkania padła po dobitce z niewykorzystanego rzutu karnego. Natomiast czwarty gol to samobój Grzegorza Kurka, który przeszarżował w obronie i piłka wpadła do bramki Starachowiczan.

Także i ostatni mecz jesiennej kolejki nie przyniósł dla piłkarzy z Starachowic nic dobrego, przegrali oni na własnym boisku z Leśnikiem Zagnańsk 2:0.
Już pierwsza połowa meczu nie zapowiadała rewelacyjnej gry naszego zespołu, jednak okazała się być znacznie lepsza niż druga.
W pierwszej części spotkania nawiązaliśmy równą walkę i nie padła żadna bramka dla żadnej ze stron. Jednak błędy w drugiej połowie związane z obroną przyczyniły się do utraty dwóch goli. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2:0.

Dodane: 18.11.09 | Odsłony: 687