Star Starachowice vs. Polanie Pierzchnica 0:2.

724.th

W ostatnią niedzielę odbyło się piłkarskie spotkanie drużyny Star Starachowice z Polanami Pierzchnica w rozpoczęciu rozgrywek A klasy. Niestety Starachowiczanie wystąpili w bardzo osłabionym składzie z powodu licznych kontuzji kadry i ulegli przeciwnikowi 0:2.

Mimo kontuzji na boisko zdecydował się wyjść Marcin Chodniewicz, który mimo niepełnej dyspozycji grał przez całe 90 minut. Osłabienie składu przełożyło się wprost na jego grę. W pierwszej połowie, przy stanie meczu 0:0 pierwszą sytuację podbramkową miał Piotr Kot, który w sytuacji sam na sam z bramkarzem nie zdołał zakończyć jej strzałem, ponieważ obrona skutecznie interweniowała i piłka znalazła się po stronie przeciwnika.
Jeszcze w pierwszej połowie przez prozaiczne błędy w obronie Star stracił bramkę i do końca połowy nie był w stanie wyrównać.
W drugiej połowie Starachowiczanie mieli jeszcze dwie akcje, które mogłyby zakończyć się bramkami, jednak czujność obrony przeciwnika udaremniła ich skuteczność.
Polanie pod koniec drugiej połowy po dokładnym uderzeniu z rzutu wolnego podwyższyli swój wynik na 2:0.

Kolejny mecz Star Starachowice rozegra w niedzielę 30 sierpnia z Jawornikiem Gorzków.

Dodane: 26.08.09 | Odsłony: 6306