Star Starachowice vs. Zieleń Żelisławice 1:2

831.th

W niedzielnym spotkaniu piłkarskiej A klasy Star Starachowice podejmował na własnym boisku zespół Zieleń Żelisławice. Niestety mimo komfortu grania na własnym stadionie nie udało się powstrzymać rywala oraz wygrać meczu.

W pierwszej połowie bardziej aktywnym zespołem na boisku była drużyna przyjezdnych, a obrona Staru wydawała się być zdekoncentrowaną.
Ataki piłkarzy Zieleńca Żelisławice były na tyle skuteczne na ile nieskuteczna była obrona Staru. Brak pewności, a przede wszystkim aktywności na linii obrony doprowadził już w pierwszej połowie do utraty dwóch bramek przez starachowicki zespół.

Druga połowa przyniosła ożywienie ataku Starachowiczan, co w oczywisty sposób przełożyło się na zdobytą w 69 minucie bramkę, kiedy to Tomasz Opozda po strzale z dystansu umieścił piłkę w bramce rywali.
Kolejne minuty spotkania należały do ofensywy Staru, jednak przeciwnicy byli na tyle czujni, że nie pozwolili na wyrównanie stanu bramek i mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla piłkarzy Zieleńca Żelisławice.
Kolejny mecz odbędzie się w najbliższą niedzielę, na wyjeździe z zespołem Dąb Nagłowice.

Dodane: 23.09.09 | komentarze (1)

Komentarze użytkowników

Anka210 | 2009-09-25 17:11:57 napisał(a):

Nie dobrze....

Skomentuj!
Aby dodać komentarz należy potwierdzić akceptację regulaminu
portalu www.starachowice-net.pl, klikając w kwadrat.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
System rejestruje adresy IP. Nadużycia związane z treścią
komentarzy można zgłaszać na: kontakt@starachowice-net.pl
Ostatnie komentarze w serwisie