Star wywalczył remis.

883.th

W niedzielę 4 października na miejskim stadionie przy ulicy Szkolnej w Starachowicach piłkarska drużyna Staru zremisowała z drużyną Astry Piekoszów.

Nie jest tajemnicą, że skład piłkarzy Staru ostatnimi czasy nie jest w pełni w dyspozycji, a to za sprawą kontuzji oraz wyjazdów zawodników za granicę. Mimo to Star walczy nadal i w ostatnim meczu udało mu się zremisować 1:1.

Obie bramki padły w pierwszej połowie. Pierwsza za sprawą Grzegorza Turbiarza ze Staru, który po odebraniu piłki ze środka pola skierował ją do bramki przeciwnika.

Niestety to przyjezdni później przejęli inicjatywę. Częściej byli przy piłce, co przełożyło się na wyrównanie jeszcze przed przerwą.

Druga połowa to niezbyt wysoki poziom gry obu drużyn. Głównie walka toczyła się w środku pola, bez poważniejszych ataków na bramki.

Piłkarze schodzili z boiska z remisowym wynikiem 1:1.

Dodane: 07.10.09 | Odsłony: 728