Starachowicki policjant uratował desperata

10528.nsmed

Wczoraj 11 października br. w nocy dzięki zdecydowanej postawie i błyskawicznej reakcji policjanta z Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach nie doszło do nieszczęścia. Funkcjonariusz wracając po służbie zauważył siedzącego na barierce wiaduktu mężczyznę, który prawdopodobnie zamierzał popełnić samobójstwo. Policjant nie zawahał się ani chwili i szybko ściągnął desperata z barierki.   

Sytuacja miała miejsce w czwartek, po godzinie 23. Będący po służbie funkcjonariusz Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach, przy jednej z ulic w centrum miasta zauważył siedzącego na barierce wiaduktu mężczyznę, którego rozpoznał z interwencji przeprowadzanej podczas służby. Policjant szybko zorientował się, że może mieć do czynienia z kimś, kto prawdopodobnie chce odebrać sobie życie. Mundurowy nie zawahał się ani chwili, podszedł do mężczyzny, wybrał odpowiedni moment i odciągnął go w bezpieczne miejsce. 

Dzięki błyskawicznej reakcji starachowickiego policjanta nie doszło do tragedii, a 33 -letni mężczyzna został przekazany pod opiekę rodzinie.  

Info: KWP Kielce

Dodane: 12.10.18

Komentarze użytkowników

szoszony | 2018-10-12 16:05:03 napisał(a):

Doć mu plocka....

Skomentuj!


Ostatnie komentarze w serwisie