Starachowickie Centrum Kultury zaprasza na Muzyczny Parking i Profesjonalny Wtorek

8819.nsmed

Muzyczny Parking, poniedziałek 24 lipca godz. 17.00

Zespół PO PROSTU składa się z licealistów pochodzących ze Starachowic. Swoją przygodę z muzyką w tym składzie datuje na rok 2017. Inspirują się wieloma artystami, zarówno polskimi, jak i zagranicznymi. Obecnie grają różne covery. W dorobku zespół ma kilka własnych utworów, a w planach pisanie nowych. Mieli okazję występować m. in. w Starachowickim Centrum Kultury, Miejskiej Bibliotece Publicznej w Starachowicach oraz na licznych imprezach ILO. 

Skład zespołu:

Wokal – Marysia Kaniewska

Gitara – Czarek Walkiewicz

Gitara basowa – Ania Pomorska

Perkusja – Justyna Serwicka

Profesjonalny Wtorek - Anna Iwasiuta - Dudek - 25.07. godz. 16.00 - plac przed SCK lub sala klubowa (w razie niepogody).

Anna Iwasiuta - Dudek, urodzona w 1983 r., aktorka, pedagog teatralny i pedagog tańca, autorka tekstów, dramaturg. Pracowała m.in. w Teatrze Miejskim im. W. Gombrowicza w Gdyni oraz Teatrze im. A. Sewruka w Elblągu. Współpracuje z teatrami dramatycznymi i muzycznymi oraz licznymi instytucjami kulturalnymi i oświatowymi. Autorka bajek terapeutycznych oraz serii audiobooków w ramach projektu popularyzującego baśnie narodów świata. Prowadzi warsztaty teatralne, taneczne, arteterapeutyczne, a także tworzenia lalek. Autorka monodramu „Bóg jest kobietą o jednej piersi". 

Info: SCK

Reklama

Dodane: 22.07.17

Komentarze użytkowników

Skomentuj!
Aby dodać komentarz należy potwierdzić akceptację regulaminu
portalu www.starachowice-net.pl, klikając w kwadrat.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
System rejestruje adresy IP. Nadużycia związane z treścią
komentarzy można zgłaszać na: kontakt@starachowice-net.pl
Ostatnie komentarze w serwisie