Starachowickie Graffiti Jam podczas Festiwalu Hip-Hop

8605.nsmed

W czasie trwania Starachowickiego Festiwalu Hip-Hop (2 września 2017r.) odbywać się będzie Graffiti Jam. Wrzuty trafią na 3 autobusy lokalnego MZK, które będą później kursować po starachowickich ulicach napisali na Facebooku organizatorzy.

Wrzuty (15 projektów), które trafią na Jelcze zostaną wyłonione przez komisję w konkursie na najlepszy projekt (dopuszczalne jest zarówno graffiti jak i street art).

Prace prosimy nadsyłać do 25 czerwca 2017, do godz. 23.59. Zgłoszenie powinno obejmować również 5 zdjęć prac autora (wykonanych w przestrzeni miejskiej). Ponadto projekty muszą spełniać następujące kryteria:

- projekt nie może zawierać więcej niż 20 kolorów,

- autor musi być w stanie wykonać projekt w pełnych wymiarach (na płaszczyźnie autobusu) w czasie nie dłuższym niż 10 godzin,

- tematyka nie powinna zawierać elementów rasistowskich, promujących komunizm lub nazizm, wulgaryzmów i agresji.

Malowanie odbywać się będzie od 10:00 do 20:00, w czasie trwania Festiwalu Hip-Hop. Farby i końcówki zostaną wydane na godzinę przed rozpoczęciem wydarzenia (wybór palety kolorów należy do zgłaszających projekty). Farby zapewnia Starachowickie Centrum Kultury.

Dla osób niezakwalifikowanych do czołowej „15-tki” zostaną udostępnione płyty OSB, na których będzie można malować bez ograniczeń (farby we własnym zakresie).

Szczegółowe informacje dla osób chcących wziąć udział w konkursie w regulaminie, który niebawem zostanie umieszczony przy wydarzeniu na Facebooku. Link do wydarzenia [kliknij]

Organizatorem Starachowickiego Graffiti Jam jest Starachowickie Centrum Kultury. Koordynatorami są RES27 oraz Michał Pajek. Zgłoszenia projektów: zgloszeniagraffitihhf@onet.pl

Dodatkowe info pod nr: 883 072 116

Zapraszamy!

Info/fot: FB Starachowickie Graffiti Jam

Reklama

Dodane: 25.05.17

Komentarze użytkowników

Skomentuj!
Aby dodać komentarz należy potwierdzić akceptację regulaminu
portalu www.starachowice-net.pl, klikając w kwadrat.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
System rejestruje adresy IP. Nadużycia związane z treścią
komentarzy można zgłaszać na: kontakt@starachowice-net.pl
Ostatnie komentarze w serwisie