Starachowiczanka w serialu TVN „Pod powierzchnią”

11467.nsmed

Paulina Czuła, starachowiczanka, miała przyjemność uczestnictwa na planie drugiego sezonu serialu stacji TVN pt. „Pod Powierzchnią”. 24-latka statystowała u boku Magdaleny Boczarskiej, Bartłomieja Topy oraz Marysi Kowalskiej. Serial można oglądać na platformie Player, zaś od września widzowie będą mieli możliwość zobaczenia dalszych perypetii bohaterów w stacji TVN. 

Paulina pochodzi ze Starachowic. Od 5 lat mieszka w Warszawie, gdzie studiuje psychologię, pedagogikę oraz pracuje. 

Podczas planu drugiego sezonu serialu „Pod powierzchnią” dostała możliwość statystowania jako jedna z uczennic szkoły u boku dyrektora (Bartłomieja Topy) i polonistki (Magdaleny Boczarskiej).

Pierwszy raz statystowała jako kelnerka w Otwocku u boku Marysi Kowalskiej, również w serialu „Pod powierzchnią”. Kolejno jako uczennica, było to około 6 planów. 

- Póki co w Playerze są 2 odcinki, w których jest, lecz czekamy na kolejne, ponieważ wiemy o nagraniu innych scen – napisała do Redakcji koleżanka Pauliny.

Info/fot: nadesłane. Na głównym zdjęciu, Paulina jest druga od prawej 


***

Satel Starachowice Reklama

O SERIALU: 

„Pod powierzchnią” to serial obyczajowy opowiadający o czwórce znajomych, z których każdy skrywa jakąś tajemnicę. Bartek, w którego rolę wciela się Bartłomiej Topa ("Druga szansa", "Wataha", "Dom zły", "Po prostu przyjaźń") jest dyrektorem liceum. Jak przystało na szanowanego wśród lokalnej społeczności człowieka, razem z Martą (Magdalena Boczarska), nauczycielką języka polskiego, tworzy kochające się  małżeństwo. Sielanka nie trwa jednak długo, traumatyczne zdarzenia powodują że zakochani muszą zmierzyć się z poważnym kryzysem.

Maciek grany przez Łukasza Simlata ("Amok", "Moje córki krowy", "Pani z przedszkola") jest ojcem Oli (Maria Kowalska), z którą po latach rozłąki, będzie starał się odbudować relacje. Niestety jest mu trudno odbudować więź ze zbuntowaną nastolatką, która obwinia go o rozpad rodziny.

Pod koniec wakacji losy głównych bohaterów splatają się, łącząc ich życia ze sobą już na zawsze. To błahe spotkanie daje początek wielu burzliwym wydarzeniom. Kolejne głęboko skrywane sekrety, kłamstwa i namiętności nieuchronnie doprowadzą do zbrodni... Czy można było jej zapobiec?

Dodane: 24.06.19 | komentarze (2)

Komentarze użytkowników

Ociach | 2019-06-25 07:45:23 napisał(a):

W każdy wtorek i czwartek są kastingi na Marszałkowskiej i al. ujazdowskich każdy z ulicy może wejść i się załapać na jakieś badziewie. W jednym przynieść szklankę w innym filmie może trochę dłużej.
Cały dzień nagrania na pięciominutowe ujęcie za 50 zł czasem może 100 bez wody i chleba:)
Jakie przesłanie niesie ten artykuł?
Jakby UFO wylądowało w TST.
Czy wszystko musi być na poziomie Disco Polo?
Brałem udział w takich jajach dlatego mam swobodę wymowy

zett | 2019-06-25 21:29:30 napisał(a):

A która to Pani Paulina, bo nie kojarzę nikogo, ani serialu. Mężczyzna na zdjęciu to rozumiem, że to Bartłomiej Topa. :D Bo innego tam nie ma.

Skomentuj!
Aby dodać komentarz należy potwierdzić akceptację regulaminu
portalu www.starachowice-net.pl, klikając w kwadrat.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
System rejestruje adresy IP. Nadużycia związane z treścią
komentarzy można zgłaszać na: kontakt@starachowice-net.pl
Ostatnie komentarze w serwisie