Tęczowa flaga pojawiła się w przestrzeni miasta

13438.nsmed

Redakcja portalu otrzymała dzisiaj w nocy z 8 na 9 sierpnia br. zdjęcia z terenu miasta pokazujące, że na samochodzie STAR stojącym przy rondzie Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, ktoś umieścił tęczową flagę. Flaga została umieszczona również przy tabliczce z nazwą ronda. Zdjęcia zostały wykonane po zmroku. Dzisiaj rano przed godziną 9.00 nie było już śladu po flagach. 

„Przejeżdżałem dzisiaj w nocy przez miasto i zauważyłem tęczowe flagi na centralnych miejscach w Starachowicach. Może to będzie ciekawy wątek dla Was. Nie wiem, kto je powiesił, ale myślę że warto napisać, że Starachowice włączyły sie do akcji pomocy dla poszkodowanych.” - napisał Czytelnik w wiadomości do Redakcji. 

Dodane: 09.08.20

Komentarze użytkowników

Prawda | 2020-08-09 10:23:35 napisał(a):

Zaszczyty dla Biedronia owocuja

@ | 2020-08-09 10:36:07 napisał(a):

Brawo Starachowice ! Wszyscy równi.

gość | 2020-08-09 10:52:40 napisał(a):

Dziwne,że nie wcześniej.Przecież Starachowice są najbardziej tęczowe z tęczowych,tak sądzę ha Mylę się ?

Równy | 2020-08-09 11:24:05 napisał(a):

Powieszę tam flagę "Widzew Pany". Będzie to oznaką równości. Jeden kolega namaluje pacyfę, a drugi postawi tam krzyż. Będzie ok, czy raczej zatriumfuje anarchia. Czyli róbta co chceta i gdzie chceta. To oznacza rewolucję, a my nie chcemy rewolucji, chcemy cywilizacji.

ewka | 2020-08-09 11:27:15 napisał(a):

Brawo Starachowice.Tolerancja jest bardzo ważna.Wszyscy jesteśmy równi...brawo brawo!!!!

Szlaka | 2020-08-09 11:42:47 napisał(a):

Brawo? Za co? Bo jakis * lub innym * wywiesił flagę która oznacza debilizm umysłowy? Na szczęście w nocy i szybko zniknela.

gość | 2020-08-09 11:59:44 napisał(a):

A mnie to brakuje jakiegoś spotkania progresywnych prezydentów w Starachowicach,to odpowiednie miejsce.Takie fajne spotkanie było kiedyś w Słupsku.

miasto nad kamienną | 2020-08-09 12:18:20 napisał(a):

Witam,dla przypomnienia tęcza ma kolorów 7,a tak flaga 6...do 10-ciu dzieci się uczą już w przedszkolu...a jak ktoś tego faktu nie odróżnia...to pasuje się edukować może,jakieś tajne komplety nauczania,a może kolokwium naukowe?A może jakieś korepetycje...sam już nie wiem co komu doradzić.A nawiasem mówiąc tolerancja to piękna idea...która gościła u nas od dawien dawna...ale to zawsze musi działać w dwie strony.

@Ramirez | 2020-08-09 12:41:39 napisał(a):

A na mszy już byłeś "dobry" człowieku?

Do Ramirez | 2020-08-09 13:07:18 napisał(a):

Popieram. Trzeba leczyc i to szybko.

xxx | 2020-08-09 13:57:26 napisał(a):

Do Równy: Tyle tylko, że flagę Widzewa i tęczową zaraz zdejmą, pacyfę zamalują, a krzyż zostanie już na wieki, bo "go ruszać nie wolno" ;))

A może | 2020-08-09 14:47:57 napisał(a):

A może, ku powszechnej zgodzie ludków i ideologii, zbudować bramę wjazdową do naszego nieszczęśliwego miasta w kształcie wściekłej waginy, koło napisu.

do "a może" | 2020-08-09 15:40:23 napisał(a):

A może pukniesz się w głowę i przestaniesz wypisywać bzdury na forum. Nie rozumiesz na czym polega problem to lepiej się zamknij i nie popisuj własną głupotą..

Do do a może | 2020-08-09 17:34:50 napisał(a):

No nie rozumiem w czym jest problem. Wyjaśnij nam proszę (bo jest nas wiele) na czym polega problem?

@@ramirez | 2020-08-09 18:20:46 napisał(a):

Byłem. A Ty schylales się po mydło dzisiaj?

Leczyć zboków | 2020-08-09 18:22:11 napisał(a):

Paradujcie ale nie w moim mieście.

Tolerancyjny | 2020-08-09 18:58:55 napisał(a):

Szanujmy się nawzajem! Jeżeli to nie twój samochód, nie twój drogowskaz to nic tam nie wieszaj! Uszanuj dobro wspólne i zawłaszczają go. Tolerancja przede wszystkim.

Platfus | 2020-08-09 20:18:02 napisał(a):

Odgórna akcja zgniłej Platformy i aktywistów LGBT,robią tak w całej Polsce...no i co Materek wypowiesz się w tym temacie?

Marcin | 2020-08-09 20:27:21 napisał(a):

Wspaniale! <3

A moze | 2020-08-09 20:51:49 napisał(a):

A może nieobecność M jest wyższa formą jego obecności i zaangażowania w ten ,,problem,,

Ramirez | 2020-08-10 07:56:11 napisał(a):

Żebyście się tak chorymi na raka przyjmowali jak *.

Lolek | 2020-08-10 11:08:58 napisał(a):

Kult tej tęczowej flagi to Ciemnota i zabobony podszywający się pod wielkie hasła a za nimi kryje się zezwierzęcenie. Manipuluja wami a wy myślicie że robicie coś ważnego, a później lament że niby ludzie są nie tolerancyjni , Tolerancyjni są ,ale nie na 3 płeć i inne zabobony które narzucacie i prowokujecie.

Artur D | 2020-08-10 13:52:53 napisał(a):

Tolerancja ? Chyba w stylu towarzysza Dzierżyńskiego.Albo wierzysz w ideologie LGBT albo jesteś faszystą, taka ta wasza tolerancja. Dyktatura a nie tolerancja .

mieszkaniec | 2020-08-10 14:30:40 napisał(a):

TEGO TYPU GESTY JAK WIESZANIE FLAG LGBT NA POMNIKACH, AGRESJA CZĘŚCI OSÓB LGBT WOBEC OBROŃCÓW ŻYCIA ITD.. JEST NIE DO PRZYJĘCIA. OSOBY TE NIE POWINNY NAM NARZUCAĆ SWOICH PREFERENCJI. TOLERANCJA TO NIE AKCEPTACJA. JA TOLERUJĘ OSOBY HOMOSEKSUALNE, ALE NIE AKCEPTUJĘ ICH ZACHOWAŃ I CZYNÓW. NIE MA ZGODY NA MAŁŻEŃSTWA HOMOSEKSUALNE, ADOPCJĘ DZIECI I PROMOWANIE ICH STYLU ŻYCIA.

Lukasz Kowalski | 2020-08-10 15:13:15 napisał(a):

Tak, niech kazdy wiesza flagi i inne szmaty gdzie chce. Samowolka!

Wiewiór | 2020-08-10 17:36:12 napisał(a):

"Nie wiem, kto je powiesił, ale myślę że warto napisać, że Starachowice włączyły się do akcji pomocy dla poszkodowanych.” To już wiadomo kto je powiesił, po czym cyknął fotki, szybciutko zdjął, schował do kieszeni i uciekł, bo długo by takie symbole nie powisiały. :D

Fan | 2020-08-11 06:40:54 napisał(a):

Od nadmiaru pieniędzy w * się poprzewracało !,,

Bolek | 2020-08-11 18:10:33 napisał(a):

Star zza gejflagi wygląda jak dupa zza krzaka.