Tłumy na otwarciu Galerii Kamiennej. Koncert Norbiego (zdjęcia)

4766.nsmed

29 listopada b.r miała miejsce dwuetapowa uroczystość otwarcia Galerii Kamiennej w Starachowicach. Najpierw po godzinie 10.00 oficjalnego uroczystego otwarcia dokonali właściciel galerii oraz przedstawiciele gminy i powiatu, natomiast w samo południe Galeria Kamienna została otwarta dla klientów, ogromna fala mieszkańców Starachowic niemal wlała się do galerii. Przybyli do nowootwartego obiektu handlowego walczyli o towary, które można było nabyć w promocyjnych, korzystnych cenach.

Zainteresowanie otwarciem galerii było tak duże, że niektórzy zaczęli zbierać się przy wejściu do budynku na długo przed otwarciem. Pierwsze osoby przybyły ponad dwie godziny przed planowanym otwarciem, już o godz. 10.00 można było spotkać w najbliższej okolicy obiektu oczekujące osoby.
– Serdecznie witam w Starachowicach i życzę dobrych interesów w naszym mieście – powitał inwestora, właściciela Galerii Kamiennej wiceprezydent Sylwester Kwiecień.

Jednak zanim drzwi galerii zostały otwarte dla klientów i mieszkańcy Starachowic mogli wejść do środka, miejsce miała uroczystość oficjalnego otwarcia obiektu z udziałem księdza, który poświęcił nowopowstałe centrum handlowe; po czym miały miejsce przemówienia wiceprezydenta Starachowic Sylwestra Kwietnia, członka Zarządu Powiatu Pawła Lewkowicza oraz prezesa firmy Inwestor, która jest właścicielem Galerii Kamienna – Bartłomieja Paczóskiego.

Zobacz zdjęcia w galerii (kliknij).

- Cieszę się, że wybrali Państwo właśnie Starachowice, jako miejsce realizacji swoich zamierzeń biznesowych – stwierdził wiceprezydent Sylwester Kwiecień. – Mogę zapewnić, że przedsięwzięcie jest trafione i mam nadzieję, że będziecie Państwo zadowoleni z działalności w Starachowicach – dodał Kwiecień.
Zarówno wiceprezydent, jak i członek Zarządu Powiatu Paweł Lewkowicz zwrócili uwagę na powstające miejsca pracy. – Starachowiczanie z pewnością będą zadowoleni, że mogą robić zakupy w tak pięknym obiekcie, a także nie bez znaczenia jest fakt, że powstaną miejsca pracy, a dla samorządu spłynie datek w postaci podatku – mówił wiceprezydent Sylwester Kwiecień. – Cieszę się, że w trudnych czasach dla miasta powstają nowe miejsca pracy – mówił członek Zarządu Powiatu, Paweł Lewkowicz.

Prezes Firmy Inwestor Bartłomiej Paczóski podziękował za obecność, serdecznie witając przybyłych. Właściciel galerii stwierdził, że zadowolony jest z lokalizacji obiektu. Bartłomiej Paczóski zaznaczył, że miejsce, w którym stoi nowootwarta galeria znajduje się w miejscu z tradycjami. – Od dłuższego czasu odwiedzałem wiele miejsc w Starachowicach, wybrałem to miejsce, które jest z tradycjami, wcześniej była tu szkoła, w związku z tym na początku rozważaliśmy rozbudowę obiektu, ale lepsza okazała się opcja budowy od nowa – powiedział Bartłomiej Paczóski. – W najbliższym czasie powstanie w galerii kilka kolejnych sklepów, mam nadzieję, że mieszkańcy Starachowic będą zadowoleni i nie będą musieli wyjeżdżać do Kielc, Radomia, Skarżyska-Kamiennej czy Ostrowca świętokrzyskiego, a będą mogli zrobić zakupy u siebie. – dodał inwestor – Chciałbym podziękować władzom samorządowym za przychylność i ludzkie traktowanie, bez rzucania kłód pod nogi, a mieszkańcy ocenią czy jest to dobra inwestycja – zakończył właściciel Galerii Kamiennej.

Następnie dokładnie w samo południe zostały otwarte drzwi dla klientów. Ogromna ilość mieszkańców zgromadziła się przed wejściem do Galerii Kamiennej od przed godziny 10.00 W chwili otwarcia drzwi tłum ludzi wlał się do budynku i od razu przybyli rozpoczęli zwiedzanie otwartych sklepów. Największą popularnością cieszył się sklep RTV Euro AGD, przed którym ustawiła się bardzo długa kolejka, a zgromadzeni przed sklepem niemal chcieli sforsować barierkę, którą trzymali ochroniarze. Równie dużym zainteresowaniem cieszyła się drogeria Natura, Świat zabawek oraz sklepy odzieżowe. Dla przybyłych mieszkańców, którzy dokonali zakupów było wiele konkursów, w których można było wygrać cenne nagrody. We wszystkich sklepach galerii obowiązywała zabawa, dla każdego kto znalazł schowane maskotki - misie, w każdym ze sklepów mógł otrzymać wartościowy upominek.

Norbi i Coolers wystąpili na otwarcie Galerii Kamiennej
Popularny polski wykonawca Norbert Dudziuk znany jako Norbi w towarzystwie zespołu Coolers w gościnnym występie zaprezentował się przed starachowicką publicznością. Hitem występu był nowo wyprodukowany utwór, wydany 9 listopada b.r. „Wiem, że Ciebie chcę”, który jest pierwszym wspólnym utworem Norbiego i Coolers!

Występ Norbiego i Coolers, który był uświetnieniem otwarcia Galerii Kamiennej w Starachowicach rozpoczął się około godz. 18.00, a liczebność tłumu przybyłych na występ była ogromna. Już od pierwszej chwili, kiedy na scenie pojawili się Norbi z zespołem Coolers, wokół wydzielonej części dla artystów zgromadził się tłum. Wśród publiczności było tak dużo ludzi, że trudno było swobodnie stać w miejscu, nie wspominając już o jakimkolwiek poruszaniu się w rytm, czy czynnym braniu udziału w koncercie. 

Po występie Norbi powiedział – Publiczność była wspaniała, a atmosfera bardzo przyjemna. Norbi wyraził też chęć przybycia w przyszłości do Starachowic i dania regularnego dużego koncertu. /KG/

 

Galeria Kamienna zaprasza codziennie. Od poniedziałku do soboty w godzinach: 9.00-20.00 w niedzielę: 10.00-17.00.

Dodane: 29.11.12
Tagi:

Komentarze użytkowników

ZTM | 2012-11-29 18:30:18 napisał(a):

Z jednej strony to cieszę się że powstała kolejna galeria, lecz niestety martwi mnie to że inwestorzy i władze tworzą nam miejsca gdzie możemy wydawać pieniądzę, lecz nie tworzą nam miejsc gdzie możemy je zarobić. I to jest niestety problem tego miasta...

pozdrawiam ZTM :)

Krakowski Pan | 2012-11-29 18:37:51 napisał(a):

aż tylu wsioków i moherów w tych zapyziałych starachowicach ??? co za wiocha do sąsiedniego Skarzyska czy Ostrowca wiejskie brudne starachowice nie mogą się równać !!!! żal mi was wsioki...

ona | 2012-11-29 19:05:22 napisał(a):

Co te mochery tam robią, czyżby na początek zwiad od proboszcza z drugiej strony ulicy przyszedł wybadać konkurencję do spędzania wolnego czasu.
A tak wogóle, to normalni ludzie o godz. 12 w czwartek to pracują, a nie chodzą po sklepach!!!
Nie ma empiku - i to jest kapota!!!

do ona | 2012-11-29 19:12:56 napisał(a):

spokojnie, jeszcze nie wszystkie sklepy są otwarte, mnie się galeria podoba, lepsza o wiele od "galerii" skałki

iii | 2012-11-29 19:35:27 napisał(a):

widziałam dzis te miejsca pracy, zostały zatrudnione przewaznie osoby w wieku okolo 25 lat masakra, mam 30 lat i wysalam Cv na kazdą ofertę pracy oczywiecie nie mam doswiadczenia w handlu wiec jakie to miejca pracy, powinny byc skierowania w urzedu pracy najpierw dla ludzi z wyzszym wyszkaceniem bo jak nie dla takich osob odpowiendniej pracy to chociaz w galerii

@ | 2012-11-29 19:44:16 napisał(a):

Czy Kwiecień i inni z klerem w tle mają udziały w tej inwestycji?
Czy to jest inwestycja miejska?
Czy jak każdy przedsiębiorca , inwestor otwiera sklep czy firmę to też tak ochoczo garną się włodarze do przecinania wstęgi?
Kurde coś mi tu śmierdzi????????????
Historia? Za czyjej kadencji został sprzedany budynek po dawnym tzw. "KURNIK"

edyta | 2012-11-29 19:45:07 napisał(a):

iii zgadzam się z Tobą, też wysyłałam cv :(, choć galeria mi się podoba

do @ | 2012-11-29 19:46:46 napisał(a):

myśl co piszesz. "kurnik" to była własność powiatu, a nie gminy, więc miej pretensję do starosty

do @ | 2012-11-29 19:47:58 napisał(a):

Jest parcie.

@ | 2012-11-29 19:50:47 napisał(a):

Fakt były obiekt Starostwa.

SD | 2012-11-29 19:53:09 napisał(a):

Zamiast spożywki TOPAS-u będzie PIOTR i PAWEŁ. Podobno trwają negocjacje ;) Sklep dość drogi.

dzoad | 2012-11-29 20:15:56 napisał(a):

"Piotr i Paweł" zrezygnował. Dziewczyny, które miały już umowy i były w trakcie szkolenia dostały świadectwa pracy :-( Powód: brak podjazdu dla TIR-ów

~as | 2012-11-29 20:20:40 napisał(a):

Czy w ogóle to jakaś spożywka będzie ? skoro obiekt nie spełnia wymogów....

do dozad | 2012-11-29 20:23:05 napisał(a):

to nie sieć "piotr i paweł" zrezygnowała tylko TOPAZ ( z tego co mi wiadomo ) pewności nie mam

free | 2012-11-29 20:30:26 napisał(a):

Tłumy o godz. 12 w samo południe to pewnie rzesze bezrobotnych i emerytów panie Kwiecień!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jest to powód nie lada do dumy!!!!
Gratulacje
Szkoda , że nie widzisz tłumów przed szmateksami, które nieźle funkcjonują i płacą regularnie podatki.
Tu nie było wstęg i fajewerków !!!

Oj, Oj | 2012-11-29 20:39:37 napisał(a):

Lewkowicz, Kwiecień i ksiądz - ale trio przecina wstęgę! A czy Kwietniowi i Lewkowiczowi dwóm ateistom nie porobiły się dziurki w kapotach od wodzy święconej :)

Galeria | 2012-11-29 20:41:44 napisał(a):

Galeria "KURNIK" - piękna nazwa z tradycjami !

do galeria | 2012-11-29 20:51:53 napisał(a):

"Kurnik" może mało efektowne ale jakże wymowne i zacne dla wspaniałych pedagogów, absolwentów TST i nie tylko. Namiastka historii, dobrych praktyk, które tak się pielęgnuje, hołduje w krajach UE. Ale w ciemnogrodzie, który wszystko robi aby zniszczyć dobre imię i tradycje to niestety nie ma znaczenia . Liczy się póki co tylko kasa i koryto.

olie | 2012-11-29 22:04:15 napisał(a):

co do pracy tez sie zgadzam;/ jestem juz po studiach i mam -co prawda male ale jest -doswiadczenie bo pracowalam przez jedne wakacje w galerii krakowskiej. tez wysylalam cv i tez nikt sie nie odezwal. sadze ze przeszkoda sa tutaj wlasnie owe skonczone studia ;/ od studentow zusu czy czegostam nie musza placic ie orientuje sie dokladnie wiem tylko ze jakies ulgi sa;/ po 2gie stopien mgr inz. nizszego pracownika dla niektorych pracodawcow ktorzy wyksztalcenia takiego nie maja jest nie do przelkniecia;/ tak wiec na normalne stanowisko -"brak 200lat doswiadczenia" , na sprzedawce lub sprzataczke -"za wysokie wyksztalcenie";/

http://www.youtube.com/watch?v=Xbkjb3D56yU

iii. | 2012-11-29 22:06:18 napisał(a):

Rozczarowanie! Ciasne korytarze ,sliska
podłoga - nic ciekawego na stoiskach - duże ceny. Boksy duszne, na korytarzu brak ławek - zobaczymy jak długo sieciówki będą miały z czego zapłacić za czynsz 12.ooo zł. Przy tele Pizzy pobrudzona podłoga , siedzące grupy młodzieży na podłodze i mnóstwo młodych na schodach ruchomych.

kil | 2012-11-29 22:26:43 napisał(a):

już pierwszego dnia blamaż, byle co, byle jak. Syf.

Emeryt | 2012-11-29 22:29:37 napisał(a):

Moja babka z bieliżniarki wyjeła ostatnie 800zł i poleciała na otwarcie. Przywlekła reklamówke ciuchów i oglada sie w lustrze. Nie głupie toto?

patriot | 2012-11-29 22:40:20 napisał(a):

Zamiast narzekać i szukać dziury w całym, czas na lokalny patriotyzm. Ciuchy podobne jak w okolicznych ostrowiecko-kieleckich butikach . Lepiej zostawić kasę na miejscu zawsze to ktoś z ziomków zarobi. Jak będzie ruch, będzie większy wybór. Tak więc jak kupować to tylko w galerii a kupcy niech sie starają przyciągać klientów.

kil | 2012-11-29 22:44:46 napisał(a):

jest obok galeria X o wiele lepsza. Skałka też lepsza. Tutaj kolubryna bez sensu. Bądź obiektywny.

do kil | 2012-11-29 23:34:29 napisał(a):

Gdyby galeria X była lepsza to croop nie przeniósłby się do galerii kamiennej, myśl cymbale zanim coś napiszesz!!!

bara buch | 2012-11-29 23:40:06 napisał(a):

fajna galeria nie byłem ogladałem fotki. Ale najlepsze sa na FB komentarze do zdjęć " jakie miasto takie galerianki"

bezrobotna | 2012-11-30 08:02:22 napisał(a):

miesiąc oszczędzałam na gotowaniu obiadów (z torebek rodzinie robiłam zupki). zaoszczędziłam 156zł. ale nic nie kupiłam w Galerii, za drogo dla mnie. w niedziele zrobie rodzinie rosół,mięsny obiad i deser.

do krakowski pan | 2012-11-30 08:39:12 napisał(a):

co taki krakowski pan robi na takich stronach??smieszny jestes,tak naprawde to jestes skarzyskim burkiem bez pracy i zycie cie zmusiło wyjechac do krakowa.wiec wycignij wnioski chamie,bo skarzysko jest mniejsze od starachowic i zamiast autobusów miejskich jezdza PKSy.PSEUDO KRAKOWIAK,ZAKĄPLEKSIAŁY WIEŚBUS:D pozdrawiam

Stasia | 2012-11-30 08:41:08 napisał(a):

No nie...Ludziska ciężko wam dogodzić:-/
Jak nie było galerii to płacz że trzeba do O lub SK jeździć teraz jest u nas to wydziwiacie że wiocha.Matko święta weźcie się zastanówcie.Przecież nikt nie zmusza do zakupów nic na siłę.Fajniej jak w SKAŁCE wreszcie jakieś miłe dla oka miejsce.Mnie się bardzo podoba.

Waldek | 2012-11-30 09:14:57 napisał(a):

Mnie też sie podoba.Życzę inwestorom dużych zysków, pracownikom odpowidnic wypłat. Tylko niech mi ktoś wreszcie odpowie, dlaczego wycofał się empik???
Przecież już poszukiwali pracowników, w ulotkach informujących o otwarciu było ich logo, a tu nagle nie ma ich w galeri a na stronie internetowej lokal, który mieli mieć pojawia się jako wolny. Trzymałem kciuki, aby otworzyli wreszcie sklep w Starachowicach, a tu znowu nic. Do dziś mile wspominam empik przy Żeromskiego, to z tamtąd pochodzi większość winyli,które posiadam. Niestety obecnie nie ma w St-ce sklepu, gdzie można kupić dobrą płytę. Nie wszyscy są piratami i ściągają muzykę z netu.

Łukasz | 2012-11-30 11:02:51 napisał(a):

LUDZIE IDZCIE DO PRACY JAK JEJ NIE MA TO JA SOBIE STWÓRZCIE A NIE WIECZNIE BIEDOLCIE ŻE WAM ŹLE NIE DOBRZE KAZDY CZEKA NA GOTOWE !!! MASZ CHĘCI TO SOBIE PORADZISZ NIE MASZ TO JAK NAWET DADZĄ CI PRACE POD NOS TO BĘDZIESZ BIADOLIŁ ŻE COŚ NIE TAK DO ROBOTY NIEROBY !! NIE MA MIEJSC PRACY TU TO JEDZ DO RADOMIE NIE MA TAM TO JESZCZE DALEJ JAKOŚ LUDZIE SWIAT ZWIEDZAJA I DAJA RADE ALE TYLKO WY BIEDY MARUDZICIE ŻE CIAGLE ŹLE I NIE DOBRZE W CZYM JEDEN OD DRUGIEGO LEPSZY W NICZYM CHECI SA TO I KASA BEDZIE

a | 2012-11-30 11:58:14 napisał(a):

a ja byłem w Kielcach. obejrzałem film w multikinie za 10PLN. kupiłem troszkę ciuszków z 70% rabatem. wszystko bez tłoku i bez umcy umcy
pozdrawiam

xxx | 2012-11-30 12:18:51 napisał(a):

Jaki interes miasta ? Prezydent wspiera sieci handlowe, zagraniczne, które podatki odprowadzają nie w TST. Ostentacyjnie przecinając wstęgę. W Tesco, Carrefour ostatnio było przemeblowanie tam zabrakło wstęgi?
O co tu chodzi w tej maskaradzie ?
Szykuje się kolejny obiekt handlowy nie miejski NOMI tam również wystartuje z wstęgą??????????????
Tak oto oficjalnie magistrat wspiera lokalnych handlowców!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Obiekt nie jest miejski tylko prywatny.
Galeria Skałka jak najbardziej pod patronatem KOMPUR i handel lokalny. ( KOMPUR pada)
W żadnej galerii prywatnej nie widziałem władz z miejskich aby aż tak wspierał sieciówki zagraniczne. Owszem to one różnymi sposobami próbują uniknąć lub zminimalizować podatek. Przykład obiekt na Południu TST. Wystarczyło tylko w przeciągu kilku lat kilka razy zmienić nazwę. Obecnie jest Carrefour . Tam np. nie było wstęgi?

TST | 2012-11-30 12:29:23 napisał(a):

Kiedyś w bliskim sąsiedztwie kościołów budowane były salki katechetyczne obecnie normą stały się prywatne galerie handlowe z sieciówkami zagranicznymi. Przykład:
Armii Krajowej, Radomska, Jana PawłaII

Andu59 | 2012-11-30 12:38:03 napisał(a):

Do Krakowski Pan
Zapomniałeś skąd Ci dupa wyrosła wsioku z RPA?

ViVi | 2012-11-30 13:03:35 napisał(a):

mnie galeria bardzo się podoba, dziwne trochę że nie ma sklepu spożywczego ale raczej wcześniej czy później powstanie

Nauczyciel | 2012-11-30 13:37:09 napisał(a):

do redakcji piszę się "WŁADZOM SAMORZĄDOWYM", a nie "władzą" 4 akapit, 3 linijka od dołu.

do TST | 2012-11-30 13:48:13 napisał(a):

A pomyślałeś, że salki katechetyczne zastąpiły sale lekcyjne w szkołach? Poza tym supermarkety itp stawia się tam gdzie są duże skupiska ludzkie, dokładnie na tej samej zasadzie co kiedyś stawiało się kościoły, nic w tym dziwnego nie ma. Chyba nie sądzisz żeby ktoś inwestował miliony stawiając galerię na odludziu. Trochę logiki

prorok | 2012-11-30 14:25:36 napisał(a):

Cieszcie się że ktoś w ogóle chciał inwestować w tym zapyziałym miasteczku, z którego ludzie uciekają gdzie tlko mogą a za parę lat zostaną tu tylko starcy

doprorok | 2012-11-30 14:39:56 napisał(a):

Widze że nie możesz strawić ,że twoje miasto stoi w miejscu a Starachowice idą do przodu.

prorok | 2012-11-30 14:51:50 napisał(a):

Moje miasto to Starachowice więc o co ci oszołomie chodzi? "Miasto stoi w miejscu a Starachowice idą do przodu?" Zastanowiłeś się co napisałeś? Zaprzeczasz sam sobie

TST | 2012-11-30 15:01:04 napisał(a):

Tłumaczę: mowa była o obiektach a nie gdzie po wprowadzeniu Konkordatu odbywają się lekcje religii. ( czyt. ze zrozumieniem). Wszelakiej maści galerie jak to u nas szumnie się nazywa, stawiane są na obrzeżach miast. A właśnie dlatego aby "sieciówki" nie wypierały swoimi rodzimego, lokalnego handlu.
Idąc twoim tokiem myślenia to na Rynku Krakowskim przy Kościele Mariackim powinna już od dawna być galeria i to nie jedna.
Także sieciówka kamienna póki co ma ogromne poparcie naszych włodarzy, kleru i swoją lokalizacją skutecznie będzie wypierać z rynku małe lokalne sklepiki.
Chyba , że !!!!!!!!!!! niezbadane są do końca działania rynku

do prorok | 2012-11-30 15:14:11 napisał(a):

Jeszcze tylko kibli nam brak! ha , ha

ps. TST | 2012-11-30 15:15:22 napisał(a):

Niezbadana niewidzialna ręka rynku

@@@@@@@ | 2012-11-30 15:26:51 napisał(a):

Ble,ble,ble,ble .....pomyślałeś co pozostanie po tobie zanim cię robale zjedzą

do | 2012-11-30 15:43:10 napisał(a):

Myśleć! To nie odejść z jednym chorym organem.

do do prorok | 2012-11-30 15:55:07 napisał(a):

Jak wam brak to idźcie za stodołe

a | 2012-11-30 16:15:06 napisał(a):

a spożywczy kiedy będzie ?

do a | 2012-11-30 16:19:58 napisał(a):

Podobno nie ma pozwolenia na sprzedaż alkoholu bo za blisko kościół

doprorok | 2012-11-30 16:24:57 napisał(a):

Rusz mózgiem gimbusie zamiast narzekać.

gość | 2012-11-30 16:27:59 napisał(a):

hahaha galeria bez podjazdu dla TIR gratuluję pomysłu inwestorowi :)

Krakowski Pan | 2012-11-30 16:49:52 napisał(a):

słuchajta wsioki starachowickie !! dlaczego wy wiejskie parobki parkujeta na ul. kościelnej ??? mata buraki pod galerią parkingi to tam zostawiajcie swoje wiejskie furmanki !!! po kiego grzyba szef kazał otwierać sklep w tym wiejskim przysiółku Wąchocka ??? do Skarżyszka czy Ostrowca wasza wiocha nie ma szans ...

kupiec | 2012-11-30 17:12:03 napisał(a):

ale pseudo galeria, otworzyli i niby straszne promocje smiechu warte wystarczy jechac do wiekszych sklepow w osciennych miastach i takie ceny oni maja na co dzien a u nas straszne promocje z nich robia nie ma to jak oglupiac Starachowiczan :/

mega gwiazda | 2012-11-30 17:16:23 napisał(a):

Popularny polski wykonawca Norbert Dudziuk znany jako Norbi......straszenie popularny chyba na ukrainie :D a nie przepraszam chodzilo mi o kasyna :>

Krakowski Pan | 2012-11-30 17:28:41 napisał(a):

wsioki straliśta wczoraj w kolejkach do euroagd ,a tymczasem w mediaexpert towar jest w tej samej cenie lub wręcz tańszy !!! przykład dla wiejskich parobków starachowickich : słuchawki Panasonica w "galerii" 59zł (promocja z okazji otwarcia) mediaexpert te same słuchawki 39zł :):) telefon noki "galeria" 89zł ten sam w mediaexpert 79zł :):) no ale parobki schodami ruchomymi pojeżdzą :)

do krakowski pan | 2012-11-30 17:43:37 napisał(a):

co taki krakowski pan robi na takich stronach??smieszny jestes,tak naprawde to jestes skarzyskim burkiem bez pracy i zycie cie zmusiło wyjechac do krakowa.wiec wycignij wnioski chamie,bo skarzysko jest mniejsze od starachowic i zamiast autobusów miejskich jezdza PKSy.PSEUDO KRAKOWIAK,ZAKĄPLEKSIAŁY WIEŚBUS:D pozdrawiam

albert | 2012-11-30 17:47:02 napisał(a):

I tu krakowski pan pokazał jakim jest krakowiakiem...mówi o media-expercie a w krakowie nie ma nawet jednego takiego sklepu.hahahahaaaa.... nie ośmieszaj sie burku

Krakowski Pan | 2012-11-30 17:54:01 napisał(a):

"co taki krakowski pan robi na takich stronach??"

po primo parobie nic mnie z tymi wiejskim wierzbnikiem nie łączy. po secundo nic nie mam wspólnego ze Skarżyskiem i Ostrowcem :)
po tertio sąduje tu rynek czy warto otwierać sklep ,ale już wiem że w tych wsiowych,skorumpowanych,bez dróg dojazdowych starachowicach omyłkowo nazywanych "miastem" nie warto inwestować !!! będę namawiał swojego szefa do inwestycji w Skarzysku !!! mieście z przyszłością i swietną infrastrukturą !! i nie pisz mi tutaj buraku że Skarżysko pracuje w starachowicach !! bo to jest złudzenie wyimaginowane w tych pustych zarozumiałych czerepach starachowickich :)

marta1986 | 2012-11-30 17:57:01 napisał(a):

Witamy na Starachowickim forum człowieka z KRK:D Nawet Kraków interesuja nasze strony,szkoda tylko ze ty jesteś ze wsi KRAKOWSKI PANIE.....bez komentarza....

brad | 2012-11-30 18:09:37 napisał(a):

Krakowski Pan fajny kawał z tym Skarżyskiem.Kilka miesięcy wstecz duży inwestor wycofał się z budowy hipermarketu w tym mieście.Prosze Cię daj spokój z tym Skarżyskiem.namawiaj szefa namwaiaj bo Skarżysko zwija się w oczach.

ona | 2012-11-30 18:10:37 napisał(a):

szkoda ze masz mała wiedze na temat tego ile ludzi ze skarzyska pracuje w starachowicach.W samym MANie jest ich od ch... :D pozdrawiam krzyśka i michala z sko pracuje z nimi w PKC:D

do krakowski pan | 2012-11-30 18:13:41 napisał(a):

inwestuj stary inwestuj w skarzysku,slyszałem ze hermes juz jest pusty i kolejne boksy sa zamykane.powodzenia w interesach...skarzyski bizneswieśku

ale | 2012-11-30 18:16:31 napisał(a):

Po co wy w ogóle rozmawiacie z tym typem ze skarżyska co kłamie że jest z Krakowa ... z resztą to nieudacznik nawet kłamać dobrze nie potrafi, więc o czym ta mowa?

Krakowski Pan | 2012-11-30 18:25:50 napisał(a):

"szkoda ze masz mała wiedze na temat tego ile ludzi ze skarzyska pracuje w starachowicach."

i co macie wsioki z tych skarżyskich roboli??? pieniądze wydają w skarżyskich marketach,kauflandach, castoramach,hermesach,manchatanach,bartkach!!! swoje furmanki tankują na skarzyskich stacjach bp,statoil,bliska,orlen.
podatki płacą do skarzyskiej skarbówki,a za nieruchomość do skarżyskiego magistratu :)

"Kilka miesięcy wstecz duży inwestor wycofał się z budowy hipermarketu w tym mieście"

buraku z ciężkimi bólami wiocha wierzbnik po 10latach sprzedała tzw.łąki :):) i co już inwestor zaczyna budowę ???

jesteście załośni i śmieszni :) czym możecie wsioki się pochwalić?? manem który ma przestoje??? a ta galeria kamienna to totalny syf !! nawet empik nie chciał się tam zainstalować !! skoro nie chciał to znaczy że starachowice to zacofana dziura :) ach dodam że w tym (w waszym mniemaniu) wiejskim Skarzysku jest wyzsza uczelnia:)

ma cie kompleks Skarżyska i niczym nieuzasadnioną manie wielkości !!
typowe małomiasteczkowe podejście

na tym kończę

NIGDY WIĘCEJ DO TEJ WSIOWEJ DZIURY NIE PRZYJADĘ !!!

spoko | 2012-11-30 18:29:29 napisał(a):

przynajmniej w końcu kłamczuch się przyznał że jest ze skarżyska a nie z krakowa... żałosny zakłamany gość

do krakowski pan | 2012-11-30 18:42:06 napisał(a):

Żegnaj skarżyski burku:D adijossss...
A jesli uważasz ze w starachowicach jest tylko MAN z przedsiebiorcow to sie lepiej zapoznaj z ta informacja:
http://www.sse.com.pl/przedsiebiorcy
tak mamy kompleksy na puncie skarzyska.hahahaha....szczególnie o te ulice co na noc nie zapalaja światła zeby oszczedzac....nędza. prawdziwa wieś.na wsiach tak robia.wiec do nich pasujesz.zegnaj

lk | 2012-11-30 18:50:21 napisał(a):

Ej Krakowski Pan po takich Panach to moj dziadek na konia wchodził:)
A tak swoją czytając Twoje wypowiedzi to niezły ubaw można mieć bo sądząc po Twoich wypowiedziach nie jesteś zbytnio rozgarniety a napewno juz wykształcony, więc może zapisz sie do tej "wyższej uczelni w wiejskim Skarzysku" może Ci to coś pomoze:), choć szczerze wątpie bo buractwa w twoim przypadku się nie da! I NIGDY WIECEJ TU NIE PRZYJEZDZAJ!!! I mniej takich jak ty tym LEPIEJ!!!

lk | 2012-11-30 18:55:24 napisał(a):

Ej Krakowski Pan po takich Panach to moj dziadek na konia wchodził:)
A tak swoją drogą, czytając Twoje wypowiedzi to niezły ubaw można mieć bo sądząc po Twoich wypowiedziach nie jesteś zbytnio rozgarniety a napewno juz wykształcony, więc może zapisz sie do tej "wyższej uczelni w wiejskim Skarzysku" może Ci to coś pomoze:), choć szczerze wątpie bo buractwa w twoim przypadku się nie da wytępić! I NIGDY WIECEJ TU NIE PRZYJEZDZAJ!!! I mniej takich jak ty tym LEPIEJ!!!

dostawy? | 2012-11-30 20:48:21 napisał(a):

w jaki sposób realizowane będą dostawy do sklepów? TIRy rozjeżdzać będą nową kostkę granitową?

do dostawy | 2012-11-30 21:51:11 napisał(a):

będą cofać pod główne wejście sprawdzone przed otwarciem ;)

do dostawy? | 2012-11-30 22:26:58 napisał(a):

żałosny jesteś jeśli uważasz że kogokolwiek prócz ciebie ta kostka będzie obchodzić, jak się zepsuje będą naprawiali i tyle a tobie co do tegi

Epikur | 2012-11-30 22:33:59 napisał(a):

do do dostawy, mnie akurat też to obchodzi bo kostkę kładą min. z moich podatków!

! | 2012-12-01 10:32:19 napisał(a):

mnie się podoba ! a reszta niech pisze co chce. Acha, starsza Pani Z Kanady / pochodzi ze Starachowic / chce finansować kolejkę linową ze Staszica /koło Sądu / na osiedle Południe.

typ z za rzeki | 2012-12-01 11:01:06 napisał(a):

@! mnie też się galeria podoba, a co to za ten pomysł z kolejką? o co dokładnie chodzi?

prekognitywny | 2012-12-01 15:21:44 napisał(a):

do typa, były kiedyś takie plany żeby od skałek gdzieś na osiedle południe zbudować kolejkę linową ale jakoś w to co pisze wykrzyknik jakoś nie chce mi się wierzyć

prekognitywny | 2012-12-01 15:25:40 napisał(a):

Poza tym galeria mi się podoba, oby ludzie mieli tylko pieniądze żeby się w niej zaopatrywać, to jest najważniejsze

dorcia | 2012-12-01 16:07:18 napisał(a):

chcieli by płacić 12. 000 za czynsz ale niestety ceny są o wiele większe !!! czynsze sięgaja nawet 40.000 tys mowa oczywiście o tych większych sklepach

arek | 2012-12-01 16:10:20 napisał(a):

artyul dlugi ze mozna by powiesc napisac a zeby ktos wspomnial moze w jakich godzinach galeria jest czynna to nie ma ale lipa moze ktos napisze wiedziacy

nicola | 2012-12-01 16:12:51 napisał(a):

Zazdroszczą nam tej galerii, bo jest piękna, a jej otoczenie wraz z Rynkiem też wkrótce nabierze blasku

@arek | 2012-12-01 16:51:52 napisał(a):

Od poniedziałku do soboty: 9.00-20.00 niedziela: 10.00-17.00.

iiiiii | 2012-12-01 18:00:02 napisał(a):

po co ta galeria przeciez te sklepy mozna by pomiescic w galerii skałka

neo | 2012-12-01 18:10:20 napisał(a):

Dlaczego nie ma lepszych marek np. Lee, Big Star, Wrangler, Ecco czy Gino Rossi ?

TomDrace | 2012-12-01 18:17:19 napisał(a):

jakie miasto taka galeria

jaki PO seł takie województwo | 2012-12-01 18:22:09 napisał(a):

http://kielce.gazeta.pl/kielce/1,47262,12962878,Zwolennik_PO_pyta_o_agenta_Tomka__PiS___On_dziala.html#hpne
ws=kielce

kitek | 2012-12-01 20:27:19 napisał(a):

ale jaja

! | 2012-12-02 11:23:37 napisał(a):

za parę miesięcy będziecie pluć na NOMI potem na Galerię ŁĄKI, kolej linową na Południe i tak to tematów nie braknie
/ basen, ronda, światła, szpital jakoś ucichły /

do i | 2012-12-02 11:37:10 napisał(a):

Jaką kolej linową głąbie, ktoś gdzieś coś ściemnił a ty baranie łykąłeś to i jeszcze wciskasz ciemnotę innym

do ! | 2012-12-02 12:03:43 napisał(a):

Może ci się kolejka linowa z linią metra pomyliła, bo ja słyszałem że metro mają budować od stacji Manhattan do stacji Lubiana?

taa | 2012-12-02 12:15:46 napisał(a):

A na kopalni odkryli złoża ropy naftowej i każdy mieszkaniec miasta będzie miał udziały w odwiercie. A miastem nie będzie żądził prezydent tylko sułtan

Kinia | 2012-12-02 12:46:02 napisał(a):

Czy Galeria jest czynna w niedzielę?

do Kinia | 2012-12-02 13:08:37 napisał(a):

do godz 17

do do ! | 2012-12-02 14:24:50 napisał(a):

linia metra ma być do Wachocka pod rzeką głąbie

do taa | 2012-12-02 15:48:41 napisał(a):

Jeden w tym mieście już myślał że jest sułtanem, teraz odpowiada przed sądem za bardzo poważne zarzuty o łapówkarstwo.

Obiektwyny | 2012-12-02 16:09:03 napisał(a):

Bylem tam wczoraj i.....moja opinia jest taka ta cala pseudo Galeria to jedno wielkie gó*wno, pustki straszne 50% lokali pustych, RTV EURO AGD mniejsze niz NEONET w Pedecie, szajs, szajs i jeszce raz szajs.

Pozniej poszedlem do "galerii Sklaka" i ...kolo 18 . 00 budynek rozswietlony jak kasyno w Las Vegas , a na parterze czynny...... uwaga ....1 lokal z alkoholem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Oprocz mnie i kolegi , ktory byl ze mna i zrobil rundke po Sklace 3 10latkow , ktorzy winda jezdzili, mowiac krotko Galeria Kamienna to syf , a Skalke trzeba zburzyc - bo nie ma sensu jej oswietlac calej dla jednego czynnego punktu w sobote o 18.00

Borys | 2012-12-02 16:18:26 napisał(a):

zgadam się z Obiektywny, do tego współczuję temu co będzie stawiał galerię łąki, ciężko będzie o klientów

co do | 2012-12-02 16:26:36 napisał(a):

co do galerii łąki to chyba w umowie było że musi postawić galerię w 2 lata od zakupu??? Jeśli tak to dziwne że na łąkach jeszcze nic się nie dzieje

ja | 2012-12-02 17:21:41 napisał(a):

Przetarg na budowę Galardi (łąki) ruszy niedługo a prace rozpoczną sie na wiosnę

szatrolaulihej | 2012-12-02 19:05:31 napisał(a):

Ej Krakowski Pan masz traktor:)??

Piotruś naszych czasów | 2012-12-02 19:29:21 napisał(a):

Czy aby do otwarcia marketu spożywczego w tej galerii nie jest potrzebna zgoda sakrobiznesu(koncesja na alkohol)?

Dawid | 2012-12-02 19:43:35 napisał(a):

Przestańcie ściągać idiotyczną muzykę do Starachowic

EDI | 2012-12-02 20:40:32 napisał(a):

Do Piotruś... być może właśnie dlatego nie ma tam jeszcze sklepu, bo nie ma pozwolenia na alkohol? Blisko kościół - być może o to chodzi?

mk | 2012-12-02 22:38:13 napisał(a):

to nie o kościół barany i tępe ch... chodzi. przecież w bardzo bliskim sąsiedztwie galerii jest szkoła.a tak macie racje z tymi cenami w okolicznych miastach jest dużo taniej niż u nas w tym samym sklepie i są dużo ładniejsze ciuchy niż u nas. do nas dają ciuchy jak do szmateksa ppoprostu resztki co zostaną po tym jak wybierze reszta - dostajemy ochłapy jak psy kostki po obiedzie z taką różnicą że psu one smakują!!
ja osobiście wolę wydać parę złoty na paliwo żeby pojechać do TOS czy TK do galerii niż u nas w tych "szmateksach" kupować odpady i zwroty z innych sklepów. przyjrzyjcie się w jakim są stanie niektóre rzeczy u nas a w wiekszych galeriach czy miastach.
i gówno mnie interesuje że jak wydam u siebie w mieście to idzie z korzyścią dla naszego miasta . ***** prawda , ****** !!!

KRAKOWSKI PAN BURACZANY PAN | 2012-12-02 22:40:38 napisał(a):

Jak ty jesteś z Krakowa to ja jestem z Chicago. Dobrze, że była kiedyś reforma rolna.

mk | 2012-12-02 23:03:56 napisał(a):

dobrze ktoś wcześniej napisał... nie ma się czym szczycić że na otwarciu tyle ludzi dopisało... sami bezrobotni i moherowe berety, nic dziwnego jak jest tak duże bezrobocie, więc co mają robić? a może uda się coś zjeść za free - zawsze to oszczędniej bo w domu nie będzie trzeba.
nic ująć nie dodać wystarczy popatrzeć na zdjęcia z otwarcia i zaraz przypomina się skecz kabaretu Ani Mru Mru - otwarcie Hipermarketu - "w pierwszej linii renciści , emeryci a zaraz za nimi bezrobotni , wycieczki szkolne(wagarowicze), matki z dziećmi...."

Szyderca | 2012-12-03 07:25:27 napisał(a):

"Jaka galeria, taka muzyka"
"Jakie miasto, takie galerianki"

rrr | 2012-12-03 08:44:53 napisał(a):

Zanim doszło do wbicia łopaty inwestor,który wybudował galerię zrobił badanie rynku.Czy wy myślicie że on tu przyszedł dla straty swoich pieniędzy?
Co można się spodziewać gdzie 3/4 sklepów zostało przeniesione z Marszałkowskiej.Plusem jest to że została zgospodarowana duża przestrzeń gdzie przed galerią wyglądała tak jak nasze władze powiatowe.Galeria na Łąkach powstanie bo Kamienna to dla niej żadna konkurencja.

KSZO | 2012-12-03 09:07:23 napisał(a):

byłem w sobotę zobaczyc GH"kamienna". jestem rozczarowany !! obłozenie najmu 50%,brak spozywki,brak apteki,ceny jak z kosmosu,a ciuchy jakieś wybrakowane jak z szmateksu !! np. to "mohito" to jakiś żart !! pizeria to komedia ,trzy stoliki na krzyż !! i gdzie jest empik??
jednak starachowice to zacofana dziura !! wiedzą o tym doskonale najemcy!!
gh kamienna to najgorsza galeria jaką widziałem !!!

podsumowując
jakie miasto taka galeria,taki towar i takie galerianki !!!!

koleś | 2012-12-03 12:09:02 napisał(a):

na pewno pod względem wizualnym jest o wiele ładniejsza niż w ostrowcu

Hrabina | 2012-12-03 16:52:34 napisał(a):

Z pewnością galerią tego nazwać nie można, co najwyżej pawilon handlowy. W tej galerii nie ma nic ładnego żeby można ja tak nazwać, żadnych miejsc do siedzenia, miejsca relaksu. Na otwarciu żałosny widok gimbusów przed wejściem i moherów których najlepszą atrakcją były ruchome schody :)

Hrabinna | 2012-12-03 16:53:59 napisał(a):

Hostessy ze wzrostem 150cm :) Jaka galeria taki marketing :)

klient | 2012-12-03 18:54:37 napisał(a):

byłem już w galerii. o ile to że część sklepów nie jest jeszcze zagospodarowana można jakość wyjaśnić, bo nie wszyscy zdążyli wykończyć sklep. to fakt, że brak jest jakiegokolwiek oznaczenia, które powoduje totalny chaos już nie. kurde czy to naprawdę aż tak dużo kosztuje, żeby zaznaczyć gdzie jest łazienka, które drzwi prowadzą na który parking.

telefon | 2012-12-03 19:06:01 napisał(a):

Krytykowanie to chyba nasz narodowy sport. Cóż, ja tam idę pobiegać po zaśnieżonym lesie. See ya :-)

seba | 2012-12-03 22:11:06 napisał(a):

Mówcie co chcecie, mnie i mojej rodzinie ta galeria się podoba, mam nadzieję że w przyszłości wszystkie sklepy będą otwarte

Sąsiad Galerii | 2012-12-04 10:07:29 napisał(a):

Najbardziej ciekawi mnie ja można było postawić taki moloch bez żadnej porządnej drogi dojazdowej. Samochody dostawcze wjeżdżają na chodniki, rozładowują towary, które dopiero co zostały ułożone. O szybkim dojeździe karetki czy straży już nie wspomnę. Straż miejska i policja oczywiście nie reaguje na sytuację która tworzy się przy galerii.

Pijący Parafianin i Dziadek | 2012-12-04 10:13:30 napisał(a):

Ja wybiorę się do galerii kiedy będzie tam sklep monopolowy z wódą, przy okazji zaliczę niedzielną mszę, a w poniedziałek wezmę wnuczka ze szkoły. Ciekawe czy taka bliskość tych trzech obiektów zezwala według Prawa Najjaśniejszej Rzeczypospolitej na sprzedaż alkoholu?

xx | 2012-12-04 10:22:13 napisał(a):

Spokojnie dostana pozwolenie na handel alkoholem patrzcie co jest na ul.Radomskiej

TESC0 a Vis a Vi - zlodziejski kram
BIEDRONKA- sasiadka liceum

do pijąego | 2012-12-04 10:28:13 napisał(a):

zapytaj się szczawiu dyrektora liceum nr1 na radomskiej, które leży o kilka metrów od biedronki i księdza z parafii na radomskiej, która sąsiaduje z tesco, może wtedy tępaku coś zrozumiesz!

do Sąsiada Galerii | 2012-12-04 10:39:23 napisał(a):

następnym razem konfidencie dzwoń na straż albo policję... A jak ci się nie podoba to się wyprowadź ta chynchy! Ludzie ja wy ciągle musicie sobie szukać powodów do narzekania!

Pijący Parafianin i Dziadek | 2012-12-04 10:50:16 napisał(a):

Proszę o trochę kultury do mnie, bo mam na pewno trochę więcej lat od Ciebie. W moim poście było trochę ironii, której nie wyłapałeś. Oczywiście wiem że jak się zapłaci to ksiądz nawet poświęci sklep z wódą, a i nawet burdel. Denerwuje mnie to, że nie ma już poszanowania do jakichkolwiek wartości.

@Pijacy Parafianin i Dziadek. | 2012-12-04 13:57:05 napisał(a):

A co tobie przeszkadza ta wódka?Przecież trochę do góry lub w dół i jest pełno sklepów.Podejrzewam że galeria to konkurencja dla ciebie i do tego pijesz.

Galeria Echo | 2012-12-05 15:56:48 napisał(a):

no to parobki starachowickie zapraszamy na zakupy do pięknych Kielc !!!

almos | 2012-12-05 18:23:20 napisał(a):

Słuchajcie przeczytalem wszystkie wpisy myślę, że wszyscy kierują się jak to w Polsce ostatnio bywa zbyt dużymi emocjami.

Wydaje mi się że jeśli nie wejdzie" empik'
wejdzie np. kolporter lub ktos inny zamiast" Piotra i Pawła "NP.ALMA,LUB Kredens;
Mam oczywiście nadzieje że nie kolejna "biedronka ' Lub "Tesco"
CO do gastronomii to poprostu chodzcie jeść czasami na miasto , a sieci same przyjdą .
Pamiętajcie ,również ,że powstanie "galardia " MAM NADZIEJĘ ŻE Z JESZCZE WIĘKSZYM ROZMACHEM , A KONKURENCJA TO WSPANIAŁA RZECZ.

Almos | 2012-12-05 18:52:24 napisał(a):

Wydaje mi się że miasto obrało dobry kierunek ,dość już brudnych ulic niezagospodarowanych skwerów i bylejakich sklepow.
Jeżeli odpowiednio zagospodarujemy , rynek wyremontujemy ulie , oraz elewacje (w jednakowym stylu) będziemy dążyć do zwiększenia nakładow na kulturę i nie będziemy obojętni na bylejakość to i młodzeż będzie miała po co pozostawać w mieście . Tak bylo w wielu mistach na zachodzie czas i mądrość rajców miast w kolenych wyborach zmieniał oblicze małych i większych miasteczek.
Ja proponuje zamiast ścigać się w epitetach zakasać rękawy wzoc efektywność działań i pracy wybierać mądrych a nie " lewych" i nieudacznych ludzi , lapuwkarzy itp.
Wszystko co nas otacza zalęży od nas samych.
Ale ci ktorzy nami rządzą muszą o tym wiedzieć i czuc to cały czas , a szczególnie wczasie kolejnychch wyborów.
Często dajemy się manipulować chwilą pięknymi słowami ale , nawet nie patrzymy czy człowiek który je wypowiada ma jakikolwiek osiągnęcia w życiu osobistym jakim jest człowiekiem i czy jego kariera nie jest usłana czystym kariorewiczostwem lub partyjnymi ustawkami dla ktorych CI ONI tak często zmienają poglądy , a nawidok własnej ręki ktura kradnie są gotowi powiedzieć że to nie ich ręka i mistyfikacja.
Morał jeżeli będziemy obywatelscy i europejscy anie zaściankowi to osągniemy więcej.
Nie potrzebne będą przepychanki pomiędzy miastami ,a my będziemy mocni i bogaci.

mnm | 2012-12-05 19:32:09 napisał(a):

Almos napisał:"Jeżeli odpowiednio zagospodarujemy , rynek wyremontujemy ulie , oraz elewacje (w jednakowym stylu) będziemy dążyć do zwiększenia nakładow na kulturę i nie będziemy obojętni na bylejakość to i młodzeż będzie miała po co pozostawać w mieście"...

Czy nakładami na kulturę czy wyremontowanym Rynkiem mamy zaspokoić głód? Pracy nam trzeba, pracy! Tworzenia nowych miejsc pracy, inwestorów, a to o czym piszesz to drugorzędne sprawy.

poltergeist | 2012-12-05 19:49:24 napisał(a):

Twoja retoryka absolutnie nie przekonuje. O zasobności miasta miasta nie świadczą wyremontowane budynki czy skwery (to tyczny się tylko miejscowości uzdrowiskowych oraz letnich i zimowych kurortów); poza tym liczą się wyłącznie inwestycje, zwłaszcza w przemysł, ale nie tylko. Wystarczy spojrzeć jak zmienił się Stryków od momentu wybudowania w nim jednego z ważniejszych w kraju węzła komunikacyjnego. Starachowice prócz walorów przyrodniczych miasta i okolic i taniej siły roboczej nie mają zupełnie nic do zaoferowania. Takie są fakty; @Almos, moralitety typu: "jeżeli będziemy obywatelscy i europejscy anie zaściankowi to osągniemy więcej" można między bajki włożyć podobnie jak Starachowicką Strategię Rozwoju Miasta. Jedyne z czym można by się zgodzić w Twojej wypowiedzi to kwestia rządzących i ich polityki, ale o tym znaczna większość ludzi wie.

xxx | 2012-12-05 20:04:31 napisał(a):

Jak wyremontujemy rynek to trzeba spłacić kredyt. Z czego?
Jak Bernatowicz zafundował galerie skałka za 13 mln to kredyt trzeba spłacić.
Ile wynosi dług miasta wobec wierzycieli..
Kryzys nabiera tempa, janosikowe i pieniądze z UE się kończą. Ale co tam będziemy spacerować, spacerować...
Jeden zrobił spacerniak przy A.Krajowej za ile? Drugi rynek razem mln....

KSZO | 2012-12-05 20:33:12 napisał(a):

czas zaorać wiejskie starachowice :)

koneser | 2012-12-05 20:37:12 napisał(a):

wiejski gangster - do najlepsza pizza w mieście i jak długo świeża

lump | 2012-12-06 09:16:00 napisał(a):

Kszo przyjeżdzaj z Ostrowca będziemy orać.Nauczysz nas....

KSZO | 2012-12-06 10:01:57 napisał(a):

ciebie lumpie na ochotnikapierwszego glanami zaoramy ???

ooo | 2012-12-06 10:18:27 napisał(a):

ooo szubrawcowi ze skarżyska znowu się w łbie przewraca... najpierw kłamał że jest z krakowa, teraz że z ostrowca, a on ma kompleks mieszkańca skarżyska i nie może sobie z tym poradzić. czy w skarżysku nie masz do kogo pyska otworzyć i musisz się poniżać na starachowickim forum?

KSZO | 2012-12-06 10:57:23 napisał(a):

po za kompleksem małego członka masz kompleks Skarzyska ???

ja. | 2012-12-06 12:04:48 napisał(a):

!! Teraz tylko zróbcie w miejscu na supermarket sklep typu Alma albo jakiś inny mega drogi supermarket i zobaczycie - pójdziecie na sam dół razem z tym supermarketem!
Już widzę jak tłumy ludzi robiące na codzień tanie zakupy w biedronce, carrefourze czy tesco nagle przerzucą się na supermarket pokroju Almy :-/

Taka jest prawda - użytkownicy tam, u góry w komentarzach oburzają się i piszą 'żeby tylko nie kolejne tesco albo biedronka' a prawda jest taka że tańsze supermarkety ściągną ludzi, którzy przy okazji pójdą na wyższe piętra obejrzeć ciuchy i kosmetyki.

Ktoś może powiedzieć, że jest mnóstwo ludzi którzy będa robić zakupy w almie - ale Ci bogatsi i tak pojadą kupić buty i ciuchy do galerii tak czy siak, a ludzie na codzień kupujący w tanich supermarketach, a którzy i tak raz na jakis czas kupują ciuchy w galeriach dzięki temu pójdą do sklepów całkowicie nie ze spożywką.

:/ | 2012-12-06 15:38:38 napisał(a):

amla to sklep dla bogatych osobiscie zrobiłam zakupy w almie po wypłacie raz na miesiac ale super maja produkty!

nio | 2012-12-06 15:47:46 napisał(a):

Almos... święte słowa!!!

rabin i ksiądz barnaba | 2012-12-11 23:32:00 napisał(a):

i oto kolejny niewypał miasta jeden jak wybudowali to się ludzie bili o niego na górze to strach jest chodzić bo klaustrofobi można sie nabawić tak ciasno a teraz stoi pusty w większości a ten już na samym wejściu stoi pusty a za pół roku cały będzie stał pusty niech większe ceny za czynsze wołają i jeszcze śmieszne umowy zabezpieczające niech ludziom prace dadzą miejsca pracy stworzą i godne zarobki dadzą a nie tylko same super markety na około chyba po to bo jak ludzie nie będą mieli z czego żyć to będą mieli gdzie kraść nawet budując obiekt nie zrobili konkretnego dojazdu by zaopatrzenie towar mogło dostarczyć pod sklep żadna spożywka się nie rzuciła no jak tir towar pod sklep dowiezie chyba u księdza zaparkuje w przyszłości bez głowy
porażka

kielczanin | 2012-12-16 11:16:30 napisał(a):

Niezła wiocha te waszew starachowice te wasze galerjer to mozna od du.. potłuc wielkomiejskie buraki,bezrobocie w miescie,takie samo jak w całym świetokrzyskim,nawet pracy nie mogliscie dostac w tej psełdo galerii.estetyka miasta totalny syf,przykład Dworzec Wschodni ul kolejowa, ul.niska.kreujecie sie na taka europe zachodnia gdzie to pracy jet od chu.. i kazdy chce pracowac tylko gdzie ona jest.to juz to skarzysko lepiej wyglada.przez kilka lat poprawili estetyke,zaklady zbrojeniowe to jedne z najlepszy zakladow w wojewodztwie,przeniesli tam nawet przewozy regionalne z Kielc,droga szybkiego ruchu 20 minut i jestes w Kielcach,tansze mieszkania niz u nas,moi znajomi kupili mieszkanie w skarzysku a pracuja w Kielcach,dlatego sledze co sie dzieje w tym miescie bo tez mam taki zamiar,no i pierwsze lodowisko i zaden inwestor sie nie wycofał z budowy nowej galerii termin przeniesiony na 4 kwartał 2013

typ z za rzeki | 2012-12-16 11:31:10 napisał(a):

do typa ze skarżyska, ale masz psycho-jazdę w tym skarżysku... w kielcach to ty jesteś jak ciśniesz na jakąś wyprzedaż żeby obkupić sie w szmaty na kilka lat bo na nic innego cię skarżyski robolu nie stać.
Walą z ciebie beke na tym forum a ty lamusie ta sama gadka tylko zmieniasz nick... skarżysko, kraków, ostrowiec, kielce... i myślisz pajacyku że nikt się nie domyśli że to ciągle ty - ten sam zakompleksiony skarżyski psychol - żal!

kielczanin | 2012-12-16 21:45:23 napisał(a):

haha wsioku z za rzeki cisnie cie tak na to skarzysko jak mnie na kibel po tych wypocinach co napisałes rtobol kundlu to cie zrobil w przeriw obiadowej w starze, kto by sie dla was tu nie pokazal "mieśniaku z moherowic" to tak bedzie ze skarzyska haha wiesniaki jestescie az wam słoma z butów do wąchocka siega,dobrze ze wam ta strefe parchy otworzyli bo byscie juz dawno jezdzili na blachach tsk albo tos,haha inwestycje wsze z ostatnich lat na 6 fotkach sie mieszczą galerja,rok temu jeszcze nic w tym waszy kurniku nie było co w osciennych miastach juz dawno. pzdr. mieszczuchy

trufel | 2012-12-17 08:13:22 napisał(a):

Almos, święte słowa...

! | 2012-12-21 20:26:09 napisał(a):

zablokować 4 wyrazy w kolejności : KSZO
z góry dziękuję

do ona | 2012-12-21 20:29:10 napisał(a):

ty też masz mocher poczochrany

Galeria Echo | 2013-01-02 08:52:47 napisał(a):

co wy hołoto starachowicka tak "jedziecie" po Kielcach Ostrowcu czy Skarżysku ??

nie kompromitujcie sie matoły !!

!!! | 2013-01-02 10:46:14 napisał(a):

no no ale kulturalny naród, wyobrażam sobie te obleśne mordy. To wina demokracji . sirmięzne typy dalej powinny zbierac kamienie na polach

do !!! | 2013-01-02 11:08:00 napisał(a):

ale przecież to pisze ciągle ten sam sfrustrowany dewiant ze Skarżyska tylko się inaczej podpisuje! Kto byłby takim debilem żeby ciągle się dawać poniżać i pisać to samo pod różnymi nazwami?! Ale to taki typ co jak mu plują w mordę to on mówi że deszczyk pada... Takich ludzi się nie da zmienić

Idiota | 2013-01-02 12:09:37 napisał(a):

Wreszczie wybrałem się do galerii kurnik, tfu! kamienna. Cóż powiedzieć - 3 piętrowy szmatoland z ruchomymi schodami ku uciesze dzieciaków. W czym ma to podnieść wizerunek i rozwój handlu Starachowic,trudno zrozumieć zdrowemu psychicznie człowiekowi. Przerażające jest dopuszczenie tak śliskiej podłogi (płytki jak ze szkła) do użytku publicznego. Gdzie był SANEPID? Czyżby odbiór na papierze jak u miejskich kominiarzy?

Skomentuj!


Ostatnie komentarze w serwisie