Tajemniczy pakunek przed drzwiami prokuratury

12062.nsmed

Niezidentyfikowany pakunek przed drzwiami Prokuratury Rejonowej przy ul. Leśnej w Starachowicach postawił wszystkie służby na nogi. Od około godziny 7.00 droga jest zablokowana, policja kieruje na objazdy. Ponadto policjanci wydzielili strefę ochronną dookoła budynku. Na miejscu jest także straż pożarna. 

Przed godziną 9.00 rzecznik starachowickich policjantów starszy sierżant Paweł Kusiak mówił, że na miejscu trwają czynności operacyjne. 

KOMUNIKAT PROKURATURY OKRĘGOWEJ, godz. 13.00

Przed godziną 7.00 w dniu dzisiejszym pracownica Prokuratury Rejonowej w Starachowicach znalazła przy drzwiach wejściowych do tej jednostki pakunek z napisem wskazującym, iż jest przeznaczony dla pracowników tej instytucji i może być niebezpieczny. Także sposób jego ułożenia i opakowania na to wskazywał.

Na miejsce wezwano funkcjonariuszy Policji, którzy uznali te obawy za uzasadnione i pojęli stosowne działania. W obawie, iż pakunek może zawierać materiały wybuchowe, na miejsce przybył specjalistyczny patrol minersko-pirotechniczny, który około godziny 11.00 ustalił zawartość pakunku i go zabezpieczył. Na szczęście nie były to materiały wybuchowe, czy inne substancje niebezpieczne. Dopiero wówczas pracownicy weszli do budynku. Natomiast dopiero przed godziną 12.30 zakończono czynności na miejscu.

Trwają działania zmierzające do ustalenia sprawcy tergo zdarzenia, któremu za ten czyn może grozić kara od 6 miesięcy do 8 lat pozbawienia wolności.

Fot. Czytelnik

Dodane: 28.11.19 | komentarze (7)

Komentarze użytkowników

Wowa | 2019-11-28 10:51:07 napisał(a):

Pewnie będzie jak przed laty z bombą na Dolnych. Wielki alarm przyjechali antyterroryści z robotem, wysadzili torbę w powietrze a w środku były jakieś stare majty, bułki, śmietana jakiejś kobieciny z Tychowa, która zastawiła torbę na przystanku. Szkoda swoją drogą że PO nie sprowadziła nam muzułmańskich "uchodźców" - wtedy mielibyśmy prawdziwe fajerwerki.

Peter | 2019-11-28 17:48:46 napisał(a):

PO nie sprowadziła ale PiS cały czas sprowadza tylnymi drzwiami myśląc ludziom oczy. Wystarczy jechać do dużego miasta i zobaczyć na własne oczy, że jest ich coraz więcej... Pozdrawiam trzeźwo myślących.

Śmieszek | 2019-11-29 06:28:02 napisał(a):

Ważne by zabezpieczyć zawartość paczki to materiał dowodowy

Muzzy | 2019-11-29 09:03:06 napisał(a):

Podobno ty były fekalia. Ale ktoś sobie żarcik zrobił.

Yyy | 2019-11-29 10:28:58 napisał(a):

Serio co to było?

do Peter | 2019-11-29 12:27:45 napisał(a):

Jak zwykle zwolennik PO to musi być szowinista narodowy i musi kłamać. W dużych miastach są wyższe place i to przyciąga ludzi z biedniejszych krajów do przyjazdu do Polski do pracy. Ponadto przy rekordowo niskim bezrobociu w Polsce są oni wybawieniem dla gospodarki. Czym innym zaś były plany PO sprowadzenia do Polski na siłę wbrew ich woli imigrantów z Afryki, którym raczej pracować się nie chciało ale przybywali gł. do Niemiec po wygodne życie na socjalu.

muzzy do yyy | 2019-11-29 21:55:55 napisał(a):

no serio to byly k..u..p..y.. i s..i..k..i. tak na pisali w echu dnia(fekalia). więc proszę śledczych o zebranie próbek od wszystkich starachowiczan i do boju, a jak już ustalą kto to był to niech płaci za akcje i za badanie tych k..u..p.:):):)

Skomentuj!
Aby dodać komentarz należy potwierdzić akceptację regulaminu
portalu www.starachowice-net.pl, klikając w kwadrat.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
System rejestruje adresy IP. Nadużycia związane z treścią
komentarzy można zgłaszać na: kontakt@starachowice-net.pl
Ostatnie komentarze w serwisie